ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملی نسخه رایگان (کامپونت و ماژول) P30 Melli

76 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

p30melli-188.png

درود به همه کاربران انجمن جوملای ایران

از آنجایی که هدف انجمن جوملای ایران فقط و فقط خدمت به جوملای ایران است و رشد و توسعه آن در گرو همکاری همه عزیزان است لذا به عنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ تلاش خود را انجام میدهیم تا خدمتی صادقانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

به عنوان یکی دیگر از هدایای جشن عید تا عید انجمن جوملای ایران ، پکیج کامل پرداخت جوملا متصل به بانک ملی برای شما آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. توجه نمایید که در حال حاضر کاملترین پکیج رایگان منتشر شده در ایران همین پکیج است که نسخه ای رایگان از افزونه P30 Melli می باشد.

از امکانات این افزونه :

امکان مدیریت پرداختها

متصل به وب سرویس بانک ملی

امکان ارسال ایمیل پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

امکان ارسال پیامک پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

مشاهده پرداختهای وصول شده و تائید شده

نصب آسان

دارای ماژول چند کاره ( فروش مستقیم - لیست فروش)

و..

توجه 1: بدلیل جلوگیری از سو استفاده از افزونه پی سی ملی توسط برخی افراد سودجو ، افزونه به صورت کد شده منتشر شده است لذا برای استفاده از آن از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید. در صورتی که قصد استفاده بر روی لوکال هاست را دارید میتوانید از طریق این آموزش روش نصب ioncube را بر روی xampp دنبال کنید.

توجه 2: یکی از قابلیتهای مهم افزونه های پرداخت پی سی دکتر امکان اتصال آنها به تقریبا 99 درصد افزونه های منتشر شده جوملا میباشد!! یعنی شما می توانید امکان پرداخت آنلاین را در اکثر افزونه ای دیگر فراهم نموده و آنها را به افزونه های پرداخت پی سی دکتر متصل نمایید.بزودی یک تاپیک با عنوان "آزمایشگاه افزونه های پرداخت پی سی دکتر" باز میشود که در آن روشهای اتصال افزونه های پرداخت پی سی دکتر را به سایر افزونه های جوملا به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

پیروز و سربلند باشید. :auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط tarantino
خطای تایپی!
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیلی ممنون . سپاسگذارم. لطف بزرگی به خانواده میکنین. رسما مث "پدر خوانده".

من منتظر اون آموزش اتصال بقیه ماژول ها به پلاگین های بانکی تون هستم.

موفق باشید

:mad: :mad: :mad:

آقا ما رو این همه حرص نده یکی هم برا 1.7 آماده کن دیگه:37:

آقا واقعا تبریک میگم و تشکر می کنم . شما دارید کمک بزرگی به بچه های جوملا می کنید . کمک واقعی ! دیگه کم کم حرفی برای گفتن نمی مونه !!

انشاء الله کسانی که از این افزونه های پرداخت واقعی را استفاده می کنند قدر زحمات شما را بدانند .

باز هم ممنون

سپاس ، بیکران ابولفضل جان....

امیدواریم که با این حرکتهای بسیار خوب ، قدمی هرچند کوچک برای توسعه ی هرچه بیشتر جوملا در ایران برداریم.

:mad: :mad: :mad:

آقا ما رو این همه حرص نده یکی هم برا 1.7 آماده کن دیگه

1000000000000000% پست آقا سجاد مورد تایید بنده هم هست :P

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنمون ابولفضل جان راستی یه سوال قبل از اینکه تست نکردم ، اینا که محدودیت زمانی نداره ؟

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنمون ابولفضل جان راستی یه سوال قبل از اینکه تست نکردم ، اینا که محدودیت زمانی نداره ؟

خیر .. لذت ببرید

ابالفضل چی کار کرده ، همه رو دیوونه کرده :25r30wi: ، آقا اطلاعات کارتا که ارسال نمیشن برات ، تو هم به جمع اختلاس کننده ها بپیوندی :35: (شوخی)

سلام دوستان

اول از اینکه این افزونه را برای دانلود قرار دادید ممنونم ولی همین طور که می دونید این افزونه با ionCube کد شده و من هم نمی تونم ionCube را رو سرور نصب کنم پس نمی تونم استفاده کنم

کسی دیکود شده اون را نداره؟؟

وقتی روی کامپوننت کلیک می کنم

با ارور "admin.p30melli.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0" مواجه می شم

پی شا پیش از راهنمایی تون ممنونم

چون دسترسی به ssh ندارم و مدیریت سرور هم میگه من نصب نمی کنم

یه بار بهش گفتم نصب کن گفت بیا vps بگیر هر چی می خوای روش نصب کن

سرور خودتون رو تغییر بدید .. امکان نصب فقط روی سرورهای که IonCube نصب میباشد هست... سروری که در حال حاضر نتونه ioncube رو نصب کنه بهتره قیدش رو بزنید!

نصب یون کیوب روی سرور کمتر از یک دقیقه است بدون نیاز به دانش فنی

من از http://unlimitedwebhosting.co.uk/ هاست می گیرم نمی تونم تغییر سرور بدم

هزینش خیلی بالاس

شما راهی بلدید که بشه روش نصب کرد بگید من با کمال میل نصب می کنم

به جز SSH راه دیگری هست؟؟

این تاپیکای افزونه ها میاد بالا داغ دلم تازه میشه :mad:

میگم اگه بیام فایل XML کامپوننت رو دستکاری کنیم میشه رو 1.7 نصبش کنیم؟:o

یعنی این خط رو:

<install type="component" version="1.5.0">

اول سپاس بعداز اون

مراحل بهره برداری از این افزونه بعداز نصب روی سایت چیه؟

یادم هست که برای بانک سامان باید می رفتیم بانک و فرم پر می کردیم و سایت را تست می کردندد و کلی دنگ و فنگ داشت که از همه بدتر این بود که باید شرکت ثبت شده داشته باشی و اعتبار و.... این بود که آخرش رفتیم سراغ زرین پال که یه کپی شناسنامه می خواست و یه فرم ثبت نام.:)

اینجا هم همین مسائل و مشکلات بروکراسی بانکی را داره؟ کسی کار کرده؟

خلاصه: بعداز اینکه روی سایت نصب شد باید چکار کنیم؟

درود

عزیز اگر دقت میکردید در تاپیک اول توضح کامل داده شده بود

ح.ب مشکلی نداره مراحل بعدی شما در اینجاست

بدورد

فکر کنم درست متوجه سوال من نشدید. سوال اینه که صرفا با نصب افزونه ها و پلاگین ino روی سرور و کامل اجرا شدن افزونه آیا در هربار خرید مشتری پول مستقیما از حساب وی به حساب بنده واریز میشه؟

نیاز نداره برای فعال شدن افزونه به بانک ملی بریم و فرمی را پر کنیم یا مراحلی را طی کنیم؟ در واقع علت اینکه از زرین پال استفاده میشه همین است که مراحل بانکی نداره. یه قرارداد ساده با زرین پال بسته میشه.

در تبلیغ این افزونه من استنباط کردم که دیگه هیچ مرحله ای بین ما و بانک نیست. فقط کافیه افزونه نصب بشه و مثلا شماره حساب خودت را در قسمتی وارد کنی(یا همچین چیزی). با خرید مشتری پول مستقیما به حساب شما واریز میشه. آیا اینطوریه؟

درود

عزیز شما در آموزش میبینید که نوشته شده که بید قررارداد رو داشته باشید با بانک حالا هر بانکی به نوعی

بدورد

فکر کنم درست متوجه سوال من نشدید. سوال اینه که صرفا با نصب افزونه ها و پلاگین ino روی سرور و کامل اجرا شدن افزونه آیا در هربار خرید مشتری پول مستقیما از حساب وی به حساب بنده واریز میشه؟

نیاز نداره برای فعال شدن افزونه به بانک ملی بریم و فرمی را پر کنیم یا مراحلی را طی کنیم؟ در واقع علت اینکه از زرین پال استفاده میشه همین است که مراحل بانکی نداره. یه قرارداد ساده با زرین پال بسته میشه.

در تبلیغ این افزونه من استنباط کردم که دیگه هیچ مرحله ای بین ما و بانک نیست. فقط کافیه افزونه نصب بشه و مثلا شماره حساب خودت را در قسمتی وارد کنی(یا همچین چیزی). با خرید مشتری پول مستقیما به حساب شما واریز میشه. آیا اینطوریه؟

راهنمای قوانین بانکی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری