ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملی نسخه رایگان (کامپونت و ماژول) P30 Melli

76 پست در این موضوع

با سلام و خدا قوت به آقای طالبی که به نظر من عزیز جوملای ایران میباشند.

من از این افزونه استفاده کردم و بدون مشکل کار کرد و برای قدر دانی از ایشان تو دو دوره از کلاس های آموزشی ثبت نام کردم تا هم سطح دانشم بالا برود و هم حماتی از ایشان بشود.

دوستانی که از این افزونه استفاده کردند و بسیاری تشکر کردند و بسیاری پست نوشتن که خیلی خوبه و چه و چه٬ برای اینکه ثابت کنند که قدر دان هستند به نظر من باید دید که حاظر هستن مبلغی را به عنوان هدیه یا دونیت به ایشان بدهند یا نه فقط از اینجور افرادی هستند که فکر میکنند همه چی باید مفت بدست بیاد و بعد همه چیز رو فراموش میکنند٬ البته هر فردی در حد و توان خودش.

دوستان اگر با این نظر موافق هستین لطفاٌ برای این پست" علاقه مندی" بگذارید تا آقای طالبی در مورد این مسله نظر خودشون رو بدن .

با سپاس از دوستانی که با نظر من موافق هستند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میگم میشه کامپوننت مثلا پی سی ملی رو به کامپووننت CB

Metro Size: متصل کرد که کاربر

Metro Size: همون جا ثبت نام میکنه پرداخت داشته باشه و کدش ثبت بشه

دوست عزیز "پاپازین" قدردانی به پول نیست. بسیاری از افراد از عمق وجودشان از حرکت ایشان خرسند شدند اما شاید به هر دلیلی مثل مشکلات مالی توانایی پرداخت هزینه را نداشته باشند. از طرفی با خود فکر می کنند چقدر بدهم که جسارت نشود و...

این رویه شما و مطرح کردن این موضوع هم شخصیت کاربران را زیر سوال می بره هم ارزش کار ایشان را.

ایشان اگر به فکر پول بود که ماژول را مثل سایت*های دیگر برای فروش می گذاشت نه به صورت رایگان.

یک کلیک بر روی تشکر به اندازه*ی هزار دلار ارزش مادی و معنوی دارد.

بهتر است بگوییم تشکر فراموش نشود.

:25:

با سلام

من این ماژول را بر روی سایت نصب کردم www.emailsend.ir

و از بانک ملی هم کد verification برای تست گرفتم ولی بانک میگه به ما verification بدید تا کد درگاه اصلی را بدهیم.

لطفا راهنمایی کنید چجوری باید این کار را کرد ؟

از هرکس پرسیدم هیچ کس بلد نیست یعنی روی این کره خاکی یک نفر پیدا نمیشه این کار را بلد باشه و به ما هم یاد بده .

با سلام

من این ماژول را بر روی سایت نصب کردم www.emailsend.ir

و از بانک ملی هم کد verification برای تست گرفتم ولی بانک میگه به ما verification بدید تا کد درگاه اصلی را بدهیم.

لطفا راهنمایی کنید چجوری باید این کار را کرد ؟

از هرکس پرسیدم هیچ کس بلد نیست یعنی روی این کره خاکی یک نفر پیدا نمیشه این کار را بلد باشه و به ما هم یاد بده .

لینکهای زیر را به بانک باید اعلام کنید:

http://mydomain.com/index.php?option=com_p30melli&view=p30detail
http://mydomain.com/index.php?option=com_p30melli&view=p30verify

در هر دو لینک بجای mydomain.com نام دامنه خودتون رو قرار بدید

لینک اول : لینک بازگشت

لینک دوم: لینک وریفای

اول تشکر به خاطر این افزونه فوق العاده دوم آیا این افزونه روی جوملا 2.5 هم نصب میشه؟؟

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردم ولی وقتی می خوام قسمت مدیریتش برم صفحه سفید میاد !!!!!

مشکل از کجاست؟

به خاصیت soap هاست مربوطه یا نه؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر از شما

من یک مشکلی با کامپوننت دارم و این اروری که میده:

Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in:

.p30melli.php on line 0

ioncube هم نصب هست

ویرایش شده در توسط yaghoubiy.m

لینکهای زیر را به بانک باید اعلام کنید:

http://mydomain.com/index.php?option=com_p30melli&view=p30detail
http://mydomain.com/index.php?option=com_p30melli&view=p30verify

در هر دو لینک بجای mydomain.com نام دامنه خودتون رو قرار بدید

با سلام یعنی به همین سادگی می باشد ؟یعنی با اعلام همین لینک ها کار تمام است و دیگر لازم نیست کاری انجام دهم؟واقعا دست شما درد نکنه . ممنون

سلام

من این ماژول را استفاده کردم و الان هم به بانک نشان دادم برای گرفتن درگاه اصلی لینک بازگشت و وریفای را هم بهشون دادم

http://www.asasms.in/index.php?option=com_p30melli&view=p30detail

http://www.asasms.in/index.php?option=com_p30melli&view=p30verify

ولی لینک وریفای را که وارد می کنید بعد از آن شماره فاکتور را وارد می کنید ارور میده مشکش از کجاست؟

Fatal error: Call to undefined function mhash() in /home/asasmsin/public_html/components/com_p30melli/views/p30verify/view.html.php on line 0

این ارور را میده لطفا راهنمایی کنید . فوری هست

سلام

من این ماژول را استفاده کردم و الان هم به بانک نشان دادم برای گرفتن درگاه اصلی لینک بازگشت و وریفای را هم بهشون دادم

http://www.asasms.in/index.php?option=com_p30melli&view=p30detail

http://www.asasms.in/index.php?option=com_p30melli&view=p30verify

ولی لینک وریفای را که وارد می کنید بعد از آن شماره فاکتور را وارد می کنید ارور میده مشکش از کجاست؟

Fatal error: Call to undefined function mhash() in /home/asasmsin/public_html/components/com_p30melli/views/p30verify/view.html.php on line 0

این ارور را میده لطفا راهنمایی کنید . فوری هست

به مدیر سرور خودتون بگید mhash و curl را فعال کنه درست میشه

به مدیر سرور خودتون بگید mhash و curl را فعال کنه درست میشه

سلام

مدیر سرور میگه فعال است .پس این مشکل از چیست ؟راهنمایی کنید خیلی فوری هست

mhash فعال نیست دوست عزیز به مدیر سرور بگید فعال نیست!!

با سلام

مدیر سرور میگه:

ببینید mHash در mbString موجود است و به درستی کار می کند. بنده این مورد را تست کردم.

اگر از فایل های خود مطمئن هستید آن ها را در mode باینری آپلود نمائید.

در Mode اسکی ممکنه تغییراتی در کاراکتر ها بوجود بیاد و تست نمائید

با باینری هم تست کردم نشد لطفا راهنمایی کنید

لطفا اسپم ندید دوست عزیز همانطور که گفتم mhash فعال نیست .تا وقتی اون پیغام خطا را دریافت میکنید یعنی mhash فعال نیست .. متن پیام خطا رو بخونید و به مدیر سرور نشون بدید ..

سرور شما نمیتونه mhash رو اجرا کنه و این یعنی اینکه mhash فعال نیست ...

لطفا اسپم ندید دوست عزیز همانطور که گفتم mhash فعال نیست .تا وقتی اون پیغام خطا را دریافت میکنید یعنی mhash فعال نیست .. متن پیام خطا رو بخونید و به مدیر سرور نشون بدید ..

سرور شما نمیتونه mhash رو اجرا کنه و این یعنی اینکه mhash فعال نیست ...

با سلام

من این ماژول را در لوکال هاست هم نصب کردم و iocube را هم طبق آموزش خود سایت نصب کردم ولی همین ارور را می دهد . الان که دیگر بر روی لوکال هاست است و من هم ioncube را تصب کردم دیگر مشکل از چیست ؟

Fatal error: Call to undefined function mhash() in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_p30melli\views\p30verify\view.html.php on line 0

لطفا راهنمایی کنید .

با سلام

من این ماژول را در لوکال هاست هم نصب کردم و iocube را هم طبق آموزش خود سایت نصب کردم ولی همین ارور را می دهد . الان که دیگر بر روی لوکال هاست است و من هم ioncube را تصب کردم دیگر مشکل از چیست ؟

Fatal error: Call to undefined function mhash() in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_p30melli\views\p30verify\view.html.php on line 0

لطفا راهنمایی کنید .

چجوری باید mhash را در لوکال فعال کرد ؟

با سلام...این رو جوملا 1.5 هم کار می کنه؟؟و برای فعال سازیش تو یه سایت که به بانک وصل شه باید چیکار کرد

سلام یه مشکل داشتم

بعد از این که به سایت بانک ملی وصل میشه برای پرداخت وقتی پرداخت انجام نشد و کاربر برمی گرده به سایت فروشنده با صفحه

http:// .ir/index.php?option=com_p30melli&view=p30verify

و پیغام

جهت رهگیری سفارش خود شماره فاکتور را وارد نمایید

مواجه میشه ؟

سلام

مشکل من به قوت خودش باقی مونده ؟؟؟

بعد از اینکه پرداخت انجام نشد ، وقتی به سایت برمیگرده هیچ پیغامی نشون داده نمیشه به جز جهت رهگیری سفارش خود شماره فاکتور را وارد نمایید

مشکل از کجاست ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری