ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملی نسخه رایگان (کامپونت و ماژول) P30 Melli

76 پست در این موضوع

کسی از بانک ملی درگاه پرداخت دریافت کرده ،فکر کنم بانک ملی مشکل داره با پرداخت الکتونیکی؟؟؟

لطفا کسی جواب منرو بده کارم گیره ؟؟؟

مرصی از کامپوننت عالی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

به نظر من از بانک ملت بگیر که رایگان هستش البته باید حتما شرکت ثبت شده و یا جواز کسب مرتبط با فعالیت به نام خودتان داشته باشید.

کسی از بانک ملی درگاه پرداخت دریافت کرده ،فکر کنم بانک ملی مشکل داره با پرداخت الکتونیکی؟؟؟

لطفا کسی جواب منرو بده کارم گیره ؟؟؟

مرصی از کامپوننت عالی

مشکی نداره ، شما آی پی رو دوباره چک کنید

مشکی نداره ، شما آی پی رو دوباره چک کنید

نه من چون جواز کسبی چیزی ندارم.شنیدم بانک ملی خیلی راحت درگاه میده .واسه همون .تاحالا هم ندیدم.کسی استفاده کنه گفتم شاید مشکل داره.اگه دوستان استفاده کردن.لطفا بگن.تا من اقدام کنم.

سلام خسته نباشید میشه اسکپریت اختصاصی هم برای وبلاگ ها قراربدهید؟

نه دیگه شما باید نسخه 2.5 را نصب کنید

تو همین انجمن هست (البته مطمئن نیستم ملت و پاسارگاد و ... 2.5 هست )

با سلام در کامپوننت های پرداخت بانک های پاسارگارد ، ملی ، پارسیان با مشکل روبرو هستم لطفأ مرا راهنمائی کنید . تمامی کامپوننت ها نصب شده باز نمی گردد و با خطای زیر روبرو می شوم

سایت در هنگام بازیابی ‪طراحان و نقش آفرینان هژیر - مدیریت با مشکلی مواجه شد. ممکن است برای انجام تعمیرات در دسترس نباشد یا به درستی پیکربندی نشده باشد.

من متوجه نشدم، فایلهای پیوست کدومان ؟ 2 تا فایل دانلود کردم (ماژول و کامپوننت)،

php.ini رو باید جایی که هست تغییر بدم یا باید کپی کنم توی Ioncube؟

تو رو خدا یکم زیر دیپلم بگید ما تازه کارا بتونیم نصب کنیم(XXamp استفاده میکنم)

من متوجه نشدم، فایلهای پیوست کدومان ؟ 2 تا فایل دانلود کردم (ماژول و کامپوننت)،

php.ini رو باید جایی که هست تغییر بدم یا باید کپی کنم توی Ioncube؟

تو رو خدا یکم زیر دیپلم بگید ما تازه کارا بتونیم نصب کنیم(XXamp استفاده میکنم)

چه اصراری دارید روی لوکال افزونه پرداخت نصب کنید. بزارید وقتی اوردید روی هاست واقعی نصب کنید. اینقدر هم به مشکل نخورید. اخرش که از لوکال پرداخت نمی تونید کنید که. همین الان که نصبه وقتی امد روی هاست همه چیش درست می شه

با سلام

من هنگامیکه این افزونه را نصب کردم و از بانک درخواست تست و راه اندازی درگاه نمودم از من پرسیدند: آیا امکان verification در این ماژول وجود دارد؟ و از من توضیح خواستند که من حتی با دادن نام کاربری و کلمه عبور ادمین خودم نتوانستم ایشان را متقاعد کنم!

چه توضیحی باید به آنها بدهم؟ از کجا انها را مطمئن کنم که این ماژول در صورت رخداد خرید های ناقص، امکان VERIFICATION برای مشتری و فروشنده دارد یا خیر؟

منظور از verification:

مثلا اگر زمانی یک مشتری از ما چیزی خرید کند و وجه آنرا نیز موفق شود که بپردازد، اما در اثنای کار ناگهان براثر بروز حادثه ای مانند قطعی اینترنت یا برق، خرید وی به سرانجام نرسد و به سایت فروشنده ارجاع داده نشود.

سلام

ابوالفضل جان این افزونه رو برای 2.5 منتشر نمیکنی ؟

اگه 3 بزنی که بهترم هست !

دیگه توقع ها ازت رفته بالا مهندس جان :14:

منتظریم

سلام

پس چرا ماژولش به اين صورت نمايش پيدا ميكنه و تو تنظيماتش هيچ جايي برا وارد كردن قيمت و محصول مثل بقيه ماژول هاي بانك ها نداره براي من؟؟؟؟؟؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]4554[/ATTACH]

با سلام

من هنگامیکه این افزونه را نصب کردم و از بانک درخواست تست و راه اندازی درگاه نمودم از من پرسیدند: آیا امکان verification در این ماژول وجود دارد؟ و از من توضیح خواستند که من حتی با دادن نام کاربری و کلمه عبور ادمین خودم نتوانستم ایشان را متقاعد کنم!

چه توضیحی باید به آنها بدهم؟ از کجا انها را مطمئن کنم که این ماژول در صورت رخداد خرید های ناقص، امکان VERIFICATION برای مشتری و فروشنده دارد یا خیر؟

منظور از verification:

مثلا اگر زمانی یک مشتری از ما چیزی خرید کند و وجه آنرا نیز موفق شود که بپردازد، اما در اثنای کار ناگهان براثر بروز حادثه ای مانند قطعی اینترنت یا برق، خرید وی به سرانجام نرسد و به سایت فروشنده ارجاع داده نشود.

برای verification یک منو ایجاد کنید و نوع آیتم منوش را روی varify قرار بدید

پس چرا ماژولش به اين صورت نمايش پيدا ميكنه و تو تنظيماتش هيچ جايي برا وارد كردن قيمت و محصول مثل بقيه ماژول هاي بانك ها نداره براي من؟؟؟؟؟؟؟؟

چون این نسخه برای جوملا 1.5 هست نه 2.5

با سلام

من نصب کردم ولی کامپیونت آن خراب است و نام آن در لیست کامپیونت ها با شماره شبیه به کد تاریخ نمایش داده میشود.

سلام

افزونه بدون مشکل نصب شده ولی در منوی کامپوننت با یک نام شبیه به کد تاریخ دیده میشود و کار نیز نمی کند و با کلیک بر روی آن فقط یک صفحه سفید دیده میشود.

سلام

افزونه بدون مشکل نصب شده ولی در منوی کامپوننت با یک نام شبیه به کد تاریخ دیده میشود و کار نیز نمی کند و با کلیک بر روی آن فقط یک صفحه سفید دیده میشود.

احتمالا افزونه رو روی جوملا 2.5 نصب کردید

این افزونه برای جوملا 1.5 نوشته شده

سلام.

بعد از نصب کامپوننت و ماژول،ماژول رو قرار دادم.حالا به کامپوننت که میرم هیچ صفحه ای باز نمیشه!!!

صفحه خالی میاد بالا.

ioncube هم روی سرور نصب هست.

سلام.

بعد از نصب کامپوننت و ماژول،ماژول رو قرار دادم.حالا به کامپوننت که میرم هیچ صفحه ای باز نمیشه!!!

صفحه خالی میاد بالا.

ioncube هم روی سرور نصب هست.

این نسخه جوملا 1.5 هست روی 2.5 نصب نمیشه

دوستان اگر این افزونه برای جوملا 2.5 هم موجوده لطفا لینک بدین تا کار ما هم راه بیفته...

ممنون میشم

به نام خدا

با سلام و سپاس از زحمات شما

هنگام نصب کامپوننت ارور زیر را می دهد. لطفا راهنمایی کنید.

JTableMenu: :_getNode با اشکال مواجه شد -

ایراد در ساخت منوی مدیریت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری