sdns

مشکلی عجیب در منوی اصلی!!!

16 پست در این موضوع

من الان لینک نشون دادن فروم کئوننا رو گذاشتم توی منوی اصلی سایتم به اسم "فروم". بعد هم همه ی ماژول ها رو هم گذاشتم که توی منوی مربوط به کئوننا نشون نده(یعنی با کلیک روی "فروم" فقط یه منوی اصلی سایت باشه و یه فروم)

بعد رفتم عنوان همون منوی "فروم" رو عوض کردم به "تالارگفتمان"!

حالا تا وقتی که به سایت وارد نشی هون "فروم" رو نشون می ده.اگه هم وارد بشی "تالارگفتمان" رو نشون می ده!

یه چیزه دیگه هم هست!

اگه وارد سایت نشی با کلیک روی "فروم" همه ماژول هایی رو هم که تنظیم کرده بودم نشون نده رو هم نشون می ده ولی

اگه وارد سایت بشی با کلیک روی "تالارگفتمان" همه ماژول هایی رو هم که تنظیم کرده بودم نشون نده رو نشون نمی ده!

این مشکل از چی می تونه باشه؟!

روی لوکال کار می کنم نه آنلاین.امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین :)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کلا منوی اصلی خراب شده!

هر تغییری که ایجاد می کنم برای اعضایی که وارد سایت نشده ان نشون داده نمی شه ولی برای اعضا تغییرات اعمال می شه.

به کش مرورگر هم ربط نداره تست کردم.مشکل از منوی جوملاست فکر کنم.چی کار کنم؟!:33:

دمو رو اون وقت چه جوری قرار بدم؟! توی لوکال هستش!

این مشکل فقط توی صفحه اول وجود داره! یعنی حتی اگه کاربری وارد نشه تغییرات اعمال شده توی منو، در بقیه صفحات درسته ولی توی صفحه اصلی(خانه) درست نیست!

یه مثال می زنم:

فرضا منوی من به این شکله:

خانه - آیتم منو1 - آیتم منو2

حالا وقتی می رم و جای آیتم1 و آیتم2 رو عوض می کنم که بشه به این شکل:

خانه - آیتم2 - آیتم1

در صفحه ی اصلی به این شکل نمی شه ولی توی بقیه صفحه ها به این شکله!

این 2 تا مشکل رو دارم(یعنی نمایش ماژول هایی که باید نمایش داده نشه برای مهمانان + عدم اعمال تغییرات در منو در صفحه اول!)

دوستان الان فهمیدم که این مشکل فقط توی منوی اصلی نیست! بلکه کلا توی صفحه اصلی هستش.به این صورت که:

کلا هر تغییری توی سایت می دم (تغییر توی ماژول ها(عوض کردن موقعیت، انتشار یا عدم نتشار) ایجاد مطلب ویژه ی جدید ، تغییر منوها(تغییر چینش ، ایجاد آیتم منو جدید) و...) در صفحه اصلی اعمال نمی شه.البته فقط برای کاربران مهمان اینجوری هستش و بعد از ورود کاربر این تغییرات انجام شده هستش.

من روی لوکال کار می کنم.وقتی تغییر رو اعمال می کنم تا وقتی که وارد سایت نشده ام اون تغییر رو نمی بینم.بعد وقتی وارد سایت می شم اون تغییر رو می بینم.و وقتی دوباره از سایت خارج می شم در بعضی موارد ( افزودن مطلب جدید)اون تغییر رو بازهم مشاهده می کنم و درست شده هستش و در بعضی موارد(انتشار یا عدم انتشار ماژول) بازهم اون تغییر رو نمی بینم!!

:13:

لطفا اگه کسی نظری داره راهنمایی کنه.ممنون می شم :)

ویرایش شده در توسط sdns

دوست من یعنی شما زمانی که وارد سایت میشید فقط در صفحه اصلی ظاهر نمیشه اگر به عنوان مهمان داخل یک صفحه دیگر برید چی؟ دیده میشن یا باز هم مثل حالتی که شرح دادید؟

دوست من یعنی شما زمانی که وارد سایت میشید فقط در صفحه اصلی ظاهر نمیشه اگر به عنوان مهمان داخل یک صفحه دیگر برید چی؟ دیده میشن یا باز هم مثل حالتی که شرح دادید؟

فقط در صفحه ی اصلی دیده نمی شن.وقتی به عنوان مهمان به بقیه صفحه ها می رم تغییرات اعمال شده دیده می شن!:37:

من اول فکر کردم که مشکل توی منو هستش.بعد دیدم مشکل تو صفحه اصلی هستش.(مدیران اگه مشکلی داشته باشه اسم تاپیک رو عوض کنن به: مشکلی در صفحه اصلی سایت)

در ماژول هایی که شما ایجاد میکنید یک قسمت هست در زیر گزینه انتشار ماژول ، به نام سطح دسترسی. سطح دسترسی برای منوها تعریف میشه . مثلا منوی صفحه اصلی یا منو های دیگر . مثلا شما منو تماس با ما را کلیک میکنید و فقط سایت در تماس با ما نمایش داده میشه .

چند دکمه داره داخل سطح دسترسی که هر کدوم کاری میکنه و از اسمشون معلومه . یکی نوشته " انتخابی " یکی "هیچ کدام " و یکی هم " همه " ( دقیقا چی نوشته یادم نیست . اما معنیش همینه .)

شما همه رو بزنید تا ماژول مربوطه در تمام صفحات شما نمایش داده بشه .

( تمام این مراحل در مدیرت ماژول و در داخل ماژولی که نمایش داده نمیشود )

بزارین کارهایی که قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد رو بگم.شاید کمک کنه:

- حذف قالب های پیش فرض جوملا (به جز atomic ) بخش سایت نه بخش مدیریتی

- افزودن کامپوننت نظردهی jcomment

- افزودن کامپوننت کئوننا

دقیقا من اومدم توی css قالب کئوننا کد رنگ آبی رو به رنگ سبز عوض کردم و برگشتم که کلیک کنم روی منوی "فروم" این مشکل دیدم هست.من گذاشته بودم که وقتی روی فروم کلیک می شه هیچ کدوم از ماژول ها دیده نشه.تا این لحظه درست کار می کرد.بعد از عوض کردن کد رنگ که منوی "فروم" رو زدم دیدم همه ی ماژول ها رو نشون می ده.بعد هم دیدم بقیه مشکلات هستش.

هیچ تغییر به خصصی توی هیچ کدی ندادم.

در ماژول هایی که شما ایجاد میکنید یک قسمت هست در زیر گزینه انتشار ماژول ، به نام سطح دسترسی. سطح دسترسی برای منوها تعریف میشه . مثلا منوی صفحه اصلی یا منو های دیگر . مثلا شما منو تماس با ما را کلیک میکنید و فقط سایت در تماس با ما نمایش داده میشه .

چند دکمه داره داخل سطح دسترسی که هر کدوم کاری میکنه و از اسمشون معلومه . یکی نوشته " انتخابی " یکی "هیچ کدام " و یکی هم " همه " ( دقیقا چی نوشته یادم نیست . اما معنیش همینه .)

شما همه رو بزنید تا ماژول مربوطه در تمام صفحات شما نمایش داده بشه .

( تمام این مراحل در مدیرت ماژول و در داخل ماژولی که نمایش داده نمیشود )

من این سطح دسترسی ها رو تغییر نداده بودم.فقط هم ماژول ها نیستن که.وقتی مطلب جدیدی هم ایجاد می کنم توی صفحه اصلی نشون نمی ده.باید وارد بشم تا نشون بده.بعد که خارج می شم دوباره اون مطلب رو نشون می ده!

مشکل فکر کنم به صفحه نخست ربط داشته باشه.من الان یه آیتم منوی جدید ایجاد کردم از نوع "مطالب ویژه".الان بذارین اونو صفحه نخست کنم ببینم درست می شه یا نه.:13:

بله اون ها رو هم تست کردم.زیر ماژول سطح دسترسی که هست گذاشته بودم: نمایش در تمام صفحات به جز انتخابی

و منوی فروم رو انتخاب کرده بودم تا در اون نشون نده.

الان گذاشتم نمایش در تمامی صفحات. بازهم توی صفحه اصلی اون ماژولی که منتشر نبود رو منتشر کردم نشون نداد.

یه آیتم منوی "مطالب ویژه" ساختم و کردمش صفحه اصلی سایت.قبلا وقتی روش کلیک می کردم تغییرات توی اون نشون داده می شد.ولی الان که شد صفحه اول توش نشون داده نمی شه!

توی "خانه" قبلی هم که داشتم توی اون هم نشون داده نمی شه.

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :13::13::13:

اول از همه خیلی ممنونم ازتون :128fs318181:

حق با شماست اصولا چیزی که بین مهمان و اعضا فرق می ذاره همین سطح دسترسی هاست دیگه.نمی دونم چرا درست نمی شه.ولی مطالب رو هم نشون نمی ده آخه.

توی منوی اصلی هم سه تا دسترسی داره: عمومی ، اعضا ، ویژه : که اونم روی عمومی هستش (از اون دسترسی ها که توی پایین ماژول هست و گفتین نداره)

من الان یه ماژولی رو که سطح دسترسی اش هم گذاشتم : توی تمام صفحات نشون بده منتشر می کنم. توی تموم صفحه ها نشون می ده به جز صفحه اصلی!

بعدا یه ماژولی رو که قبلا منتشر کرده بودم رو وقتی عدم انتشار می کنم تو تموم صفحه ها عدم انتشار می شه ولی هنوز تو صفحه اصلی نشون می ده!

وقتی هم که به سایت ورود می کنم این مشکلات حل می شه! چه جوری ممکنه این آخه؟! گیج شدم من.

در مورد مطالب هم به همین صورت.وقتی مطلب جدیدی می نویسم و ویژه می کنمش توی صفحه اصلی نشون نمی ده.ولی توی مجموعه خودش نشون می ده! وقتی بازهم ورود می کنم درست می شه!!

دارم دیوونه می شم دیگه!!:14:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری