b7610

ماژول نصب نماد اعتماد

17 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

ماژول نصب نماد اعتماد برای جوملا 2.5

ابتداء دو فایل نماد اعتماد را در روت اپلود کنید سپس ماژول را نصب و در موقعیت مورد نظر تنظیم نماید. حتما ماژول را با گزینه انتشار فعال کنید.

[ATTACH=CONFIG]6634[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6699[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط b7610

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نماد اعتماد چه مزیتی داره نذاریم تخلف کردیم ؟ چی ؟ می شه یکی منو قانع کنه ؟

به نظرمن که برای شناسایی اشخاص و اخذ مالیات می خوان نماد الکترونیکی بزاریم !! غیر از این هست ؟؟؟

لطفاً توضیح بدید

درود

نماد اعتماد یه چیزی مثل استاندارده . همه به اشتباه تصور میکنن که استاندارد وقتی روی کالا باشه یعنی خیلی خوبه ولی استاندارد یعنی حداقل کیفیت تولید .یعنی اگه استاندارد نباشه اصلا حق ندارید تولید کنید. نماد اعتماد هم حداقل مجوزیه که شما بتونید فعالیت فروش اینترنتی داشته باشید . یعنی یه جایی اطلاعات هویتی صاحب فروشگاه ثبت میشه که اگه تخلفی داشته باشه حداقل یه کد ملی و یه شماره ای چیزی ازش وجود داشته باشه بشه پیگیری کرد و صد البته اون مواردی رو که شما فرمودید هم بشه پیگیری کرد

خب حالا امیر جان من بخوام فروشگاه بزارم کی می تونه جلوی منو بگیره یا اصلاً به نظر شما نیازی هست از اینها مجوزی داشته باشم ؟

اصلاً کلا برای هر سایت باید مجوز داشته باشی ؟

سایت هایی که طراحی می شن جایی باید ثبت بشن ؟

خب حالا امیر جان من بخوام فروشگاه بزارم کی می تونه جلوی منو بگیره یا اصلاً به نظر شما نیازی هست از اینها مجوزی داشته باشم ؟

اصلاً کلا برای هر سایت باید مجوز داشته باشی ؟

سایت هایی که طراحی می شن جایی باید ثبت بشن ؟

شما اگر این مجوز رو نگیرید ، درگاه مستقیم بانکی بهتون نمیدن. شاید بتونید از درگاه های واسط مثل زرین پال استفاده کنید و بانک ها مثل بانک ملت ، پارسیان ، ملی و ... نماد اعتماد از شما میخوان.

بانک ملت قبلا نمیخواست ولی الان میخواد. حتی پارسال اطلاعیه داد که اونایی که الان درگاه ملت دارند و درگاهشون کار میکنه باید نماد اعتماد بگیرن و ضمیمه پروندشون کنیم اگر نداشته باشند ، درگاه ازشون سلب میشه.

این مجوز فقط برای سایت های فروشگاهی و سایت هایی که پرداخت آنلاین دارند هست.

سلام

این ماژول برای جوملا3 هم کار می کنه؟

ویرایش شده در توسط سپیده

باسلام

دوستان گرامی شما می*توانید از طریق ماژول html سفارشی هم از این نماد در وب سایت خود استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

باسلام

دوستان گرامی شما می*توانید از طریق ماژول html سفارشی هم از این نماد در وب سایت خود استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

درود

این تاپیک مربوط به هدیه دوستمون هست . راه های نمایش نماد اعتماد به کرار در تاپیک های مختلف عنوان شده . لطفا در سایر تاپیک ها پیشنهادتون رو عنوان کنید .

من این ماژول رو نصب کردم اما در هنگام تایید اعلام نقص کرد.مشکل از کجاست؟ممکن هست بخاطر فعال بودن rsfirewall باشه که اجازه نده کد اجرا بشه؟

البته غیرفعال کردم اما باز ارور داد که نقص داره.با اینکه در root هم آپلود کردم

ویرایش شده در توسط user_joomla

سلام کارمو خیلی راه انداختی چون هر کاری می کردم هم از ادمین هم از php جواب نمی داد .بسیار ممنونم. موفق باشی .

سلام دوستان

ابتداء دو فایل نماد اعتماد را در روت اپلود کنید سپس ماژول را نصب و در موقعیت مورد نظر تنظیم نماید. حتما ماژول را با گزینه انتشار فعال کنید.

از لحاظ css اینا میزونه ؟ مشکل خاصی نداره ؟

از لحاظ css اینا میزونه ؟ مشکل خاصی نداره ؟

فکر کنم سایت w3c کلا به کد نصب نماد چه با ماژول چه بی ماژول ارور میده . ولی مشکلی نداره من خودم امتحان کردم.

این ماژول بر روی نسخه 3 جوملا کار می کنه ؟

من روز نسخه 3 نصبش کردم دیده نمیشه ؟؟؟

سلام دوستان

با سلام.

کدوم دو فایل رو باید آپلود کنم؟

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری