behi13

کمک فوری مشکل در قالب و سایت جوملا در بعد از انتقال سایت

8 پست در این موضوع

با سلام به همگی

من سایتی رو به یک هاست دیگه انتقال دادم سایت جوملای 2.5 هست

اما بعد انتقال مشکل پیش اومده و سایت بالا نمیاد و فقط یک فایل برای دانلود نمایش داده میشه . حتی دوبار توسط خود پشتیبانی هاست این کار صورت گرفته با دو بک آپ مختلف اما باز سایت همون پیغام دانلود فایل رو میده

فایلی هم که برای دانلود نشون میده همون محتوای index.php هست

این سایت www.energychair.ir

بچه ها تورو خدا کسی میتونه بهم کمک کنه خیلی برام مهمه که سایت بیاد بالا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
بکاپ رو خودتون گرفتید یا هاست قبلی براتون گرفته ؟

خودم گرفتم اولیشو

دومیشو هاست قبلی گرفت

الان هاست قبلی هم هنوز هست با یک دامنه متفاوت

یکم بیشتر توضیح بدید . از چه روشی برای بکاپ استفاده کردید ؟ ضمنا اگه هم بکاپی که خ.دتون گرفتید و هم بکاپی که هاست قبلی گرفته هر دو بروی هاست جدید نصب نمیشه خب مشکل از هاستتونه . به پشتیبانی تیکت بزنید ببینید چی میگن ؟

یکم بیشتر توضیح بدید . از چه روشی برای بکاپ استفاده کردید ؟ ضمنا اگه هم بکاپی که خ.دتون گرفتید و هم بکاپی که هاست قبلی گرفته هر دو بروی هاست جدید نصب نمیشه خب مشکل از هاستتونه . به پشتیبانی تیکت بزنید ببینید چی میگن ؟

هاست هردو سی پنل هست . من تو سی پنل فول بک آپ گرفتم و فایل رو به هاستینگ جدید دادم اونها هم برام نصب کردن (لینک مستقیم کردم و لینک دادم به اونها )

اما سایت بالا نمیاد و فقط یک فایل برای دانلود نمایش میده

اگه به هاست قبلی دسترسی دارید یه بار هم با akeeba backup بکاپ بگیرید و رو هاست جدید نصب کنید . خود افزونه و آ«وزشش تو انجمن هست

اگه به هاست قبلی دسترسی دارید یه بار هم با akeeba backup بکاپ بگیرید و رو هاست جدید نصب کنید . خود افزونه و آ«وزشش تو انجمن هست

اما روی این سایت سئو کار شده با این کار انگار یک سایت جدید نصب میشه ؟؟؟!!!! و دیگه توی گوگل رنکینگ و همینطور صفحه اول بودن رو از دست میده من نمیخوام این اتفاق بیوفته !!!

باز هم از راهنماییتون ممنونم اما آیا میتونید مشکل رو از داخل هاست جدید برطرف کنید ؟؟؟ تا سایت بالا بیاد ؟

درود

چه فرقی میکنه ؟؟ اگه دامنه تغییر کنه که دیگه بحث سئو معنی نمیده !! روش بکاپ با akeeba هم دقیقا مثل فول بکاپ هست کل محتویات جوملا و دیتابیس رو یکجا براتون انتقال میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری