reza ansari

عدم نمایش صفحه پروفایل بلافاصله بعد از ثبت نام

8 پست در این موضوع

سلام.

در سایتی که دارم می سازم وقتی که کاربری فرم ثبت نام رو پر میکنه بعدش تایید میکنه پیامی حاوی تاییدیه ثبت نام نشون داده نمیشه.حتی پروفایلشم باز نمیشه.فقط صفحه فرم ثبت نام دوباره باز میشه.ثبت نام در واقع انجام می شه و مشخصات ثبت نام کننده در لیست اعضا جای می گیرد و مدیر سایت میتواند مشخصات را ببیند ولی مشکلی که گفتم وجود داره.

در قسمت ورود هم اگه همون username و password رو که ثبت نام کننده وارده کرده،وارد کنیم صفحه پروفایل باز می شود ولی مشکل من بعد از صفحه ثبت نام است.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بازهم پیام ورود و خروج رو نشون نمیده.حتی پیام عضویت هم نشون نمیده!!!!!

لطفا کمک کنید

حتی اگه کسی که ثبت نام کرده روز ورود یا کاربریشو اشتباه وارد کنه پیامی مبنی بر اینکه "رمز یا نام کاربری را اشتباه وارد کرده اید" نشون داده نمیشه و همان صفحه ورود به سایت باز میشه.

پلاگین هاتون رو چک کنید ببینید به جز پلاگین "کاربر جوملا " پلاگین ثبت نام دیگه ای فعال نباشه

پلاگین هاتون رو چک کنید ببینید به جز پلاگین "کاربر جوملا " پلاگین ثبت نام دیگه ای فعال نباشه

یه پلاگینی هست به نام " کاربر- پروفایل" این باید فعال باشه یانه؟؟؟؟؟؟

فقط کاربر-جوملا فعال هست ولی بازم درست نشد.

از bt login هم استفاده کردم اونم بعد از ثبت نام هیچی باز نمیکنه فقط فرم ثبت نام دوباره باز میشه.پیام موفقیت در ثبت نام هم نمیده.موقع خروج هم وقتی روی دکمه خروج کلیک می کنم صفحه ارور باز میشه

the page cannon display....

از ماژول پیش فرض ثبت نام جوملا هم استفاده کردم ولی اونم همین مشکلو داره.یه مشکل دیگه هم داره که اگه password رو اگه اشتباه بزنی پیام"رمز را درست وارد نکرده اید" نمیده...

لطفا کمک کنید.

از ورژن بالاتر bt login هم استفاده کردم ولی بدتر شد. یعنی بعد از ورود هم پروفایل رو باز نمیکرد چه برسه به ثبت نام!!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری