amir90

درخواست اموزش تبدیل قالب html به قالب جوملا 2.5

8 پست در این موضوع

دوستان اگه براتون امکان یک اموزش ویدویی تبدیل قالبهای html به قالب جوملا 2.5 هم درست کنید، برای قالب جوملا 2.5 در کل اینترنت نیست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

!!!!!!!! با این راهنمای شما، دیگه تمام فروم ها رو باید ببندند و شما به تنهای جواب تمام سوالات رو دادی فقط دیر کشف شدی[kkk] حتما برو ببین کدوم پستی جواب نداره جوابی که دادی رو به اونها هم بگو و یا نزار بقیه دوستان با راهنمای های خودشون مردم رو به گمراه کنند :didi:

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مشکل اینجاست که خوب جستجو نمی کنید وگرنه همه چیز هست.

اینجا رو ببینید

تنها بسته آموزش فارسی کامل،لینکی هست که دوستان قرار دادن.

تبدیل قالب برای جوملا طی یک یا دو مرحله نیست که بخواهیم با دو سه تا کلیپ سرو تهشو هم بیاریم.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

اگر پیامهای خصوصیتان را میخوندید من نوشته بودم اگر میخواهید با هزینه من دارم لابد کاملش را رایگان می خواهید

سلام

مشکل اینجاست که خوب جستجو نمی کنید وگرنه همه چیز هست.

اینجا رو ببینید

تنها بسته آموزش فارسی کامل،لینکی هست که دوستان قرار دادن.

تبدیل قالب برای جوملا طی یک یا دو مرحله نیست که بخواهیم با دو سه تا کلیپ سرو تهشو هم بیاریم.

خیلی ممنون از راهنمای ، منظور من توهین به کسی نبود و کاری هم ندارم اموزشش چقدر زمان بر هست یا نه ، حرفم سر نوع جواب دادن هست ، مثلا همین جوابی که شما دادید رو نمیشود همون اول گفت که این نوع اموزش در چند مرجله طولانی کار داره و ... همه میدونند با پول هر اموزشی رو میشه خرید اونی هم که نمیدونه حتما تو باغ نیست و اونی هم که تو باغ نیست نیازی به این چیزها نداره

البته با استفاده از اموزشهای تبدیل قالب html برای جوملا 1.5 کار راه افتاد .....

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر پیامهای خصوصیتان را میخوندید من نوشته بودم اگر میخواهید با هزینه من دارم لابد کاملش را رایگان می خواهید

دیدم پیام خصوصی رو ، ممنون کارم راه افتاد

ویرایش شده در توسط amir90

خدا را شکر حداقل فکر تجاری من کار شما را راه انداخت ولی اگر همان قالب را در دریم ویور باز کنی راحتتر میتونی تبدیل کنی اگر هم گرافیک هست در فتوشاپ میتونی خیلی سریعتر تبدیل کنی موفق باشید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری