hamid80

حذف کلمه features ازمنوی قالب شرکت joomshaper

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام یک مشکلی که برای من به وجود امده نمی توانم کلمه features از ادرس صفحه مورد نظرم پاک کنم کلیه مطالب ومجموعه ها و منوها را دنبال کلمه features گشتم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم وقتی ادرس صفحه مورد نظر می زنم کلمه features تو ادرس اون صفحه وجود داره دوستان راهنمایی می کنند برای حذف کلمه features از باید از کجا اقادم کنم

45369767094696915168.jpg

ویرایش شده در توسط hamid80

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مستعار یکی از منو ها یا زیر منو ها و یا مجموعه هاست . این جاها دنبالش باشید .

من کلیه منوها و زیر منوها و مجموعه و مطالب تست کردم حتی ماژول ها و پلاگین را را هم تست کردم نشد انگار وقتی منو را حالت Mega Menu این کلمه features به منوی مربوطه اضافه می شه در صورتی که وقت دارین پسورد ورود ادمین جوملا در اختیارتان قرا بدم خودتان هم تست کنید

دموش هم هست

http://networkarticles.ir/test/index.php/new/features/typography

ویرایش شده در توسط hamid80

حمید جان به فرض براتون پیدا کردم . شما که از این سایت با همین محتوی استفاده نمیکنید . پاک میکنید مطالب ، منو ها ، مجموعه های خودتون رو میذارید دیگه ؟ اون هم این وسط پاک میشه :) وقت نذارید روی این موضوع . این واسه وقتیه که سایت با محتوی بالاست . باید دنبال ایراد گشت . نه بسته نصبی عزیز

سلام مشکل من همینه که الان تو یک سایت دیگه هم مطلب گذاشتم ولی هنوز این کلمه features تو لینک منو وجود دارد من برای همین لینک دمو را قرا دادم چون الان روی یک سایت دیگه هم این مشکل دارم دقیق نمی دانم باید از کجا این کار کرد اگر دوستان مشکل فوق داشتند راه حل این مشکل چی بوده

سلام مشکل من همینه که الان تو یک سایت دیگه هم مطلب گذاشتم ولی هنوز این کلمه features تو لینک منو وجود دارد من برای همین لینک دمو را قرا دادم چون الان روی یک سایت دیگه همین مشکل دارم دقیق نمی دانم باید از کجا این کار کرد اگر دوستان مشکل فوق داشتند راه حل این مشکل چی بوده

این features چیز خاصی نیست . همون طور که دوستان گفتن

به من اکسس بدید حذف کنم براتون

این features چیز خاصی نیست . همون طور که دوستان گفتن

به من اکسس بدید حذف کنم براتون

ضمن عرض تشکر اطلاعات مور نیازتان تو پیام خصوصی براتون ارسال شد

لطفا دو تا تصویری که گذاشتم ملاحظه کنید: (آپلودعکس انجمن کار نمیکنه ظاهرا لینکش)

شما یه منوی خارجی ساخته بودین که نمیشد برای alias تعریف کرد.

من نوع منوی test شما رو تغییر دادم به text separator و دیدم که alias اون feature هست.

05481150856598178843_thumb.jpg

من تغییرش دادم و نتیجه رو ببینید:

47662519977218792690_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

مرسی درست شد می شه دقیق مسیرشو بگین از کجا این کارو کردین چون من تمام مطالب و مجموعه ها و منوها و زیر منوها را جستجو کردم

خواهش میکنم

شما همون منوی test خودتون رو باز کنید. همون اول جلوی menu Item type، روی دکمه select کلیک کنید . بعد نوع منو رو بذارید text seprator، وقتی اینکارو انجام میدید، می تونید ببینید که نام مستعار چیه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری