novinfard

وقتی کسی برای شما invisible میشه، چیکار می کنین؟

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی شما منتظر کسی هستین و اون شخص دونسته برای شما invisible میشه، چیکار می کنین؟

راستشو بگینا!!!

ویرایش شده در توسط novinfard

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این روزها ما هم همصدا با هممیهنان عزیزمان ، زانوان غم بغل گرفته و هــــای میگرییم، هـــــــــای میگرییم، هــــــــــــــای میگیریم...!!!

شمـــــــــــــــا چطور....!؟

:14:

ارسال شده در (ویرایش شده)

دست به آسمان ، برای دعا !

ویرایش شده در توسط aligoli
همینجوری ..

سهیل جان ستگی داره اون شخص کی باشه و واسه چی ما منتظرش هستیم

اما در کل خودمو به بیخیالی میزنم می گم لابد طرف کار مهمی داره من پی ام بدم روش نمی شه بگه کار داره

سهیل جان ستگی داره اون شخص کی باشه و واسه چی ما منتظرش هستیم

اما در کل خودمو به بیخیالی میزنم می گم لابد طرف کار مهمی داره من پی ام بدم روش نمی شه بگه کار داره

این طور در نظر بگیرین که مطمئنین کار مهمی هم نداره و اگه در این حالت پیام هم بدین جواب نمیده

من نمی تونم هیچ وقت مطمئن باشم از این قضیه

اما معمولا کسی اینارو کنه به روم نمیارم.. پی ام نمیدم حتی زمانی که اویل میاد تا خودش پی ام بده ;)

خوب وقتب منتظرشی با برنامه های invis چک کن ببین اومده یا نه :دی

خوب وقتب منتظرشی با برنامه های invis چک کن ببین اومده یا نه :دی

اگه امکانش نباشه (فقط invisible یاهو رو میشه دید)

وای مصطفی بدترین کار و پیشنهاد دادی انقد بدم میاد یکی تو این سایت ها چک کنه آی دیمو که هستم یا نه؟ چون آی دی میمونه تو سایته بعد ملت فک می کنن چه خبره هی پی ام می دن میرن رو نروو آدم ..

آره، دقیقا برای این اینجا پرسیدم، چون می خوام ببینم من خیلی تند میرم یا واقعا حرکت زشتیه.

سهیـــــــیل جان زیادی حساس شدی رو بودو نبودو الکی نبود طرف

کلا به شخصه به این نتیجه رسیدم تو زندگیم که تو اینجور موارد و امثال ین زیاد ذهنم رو درگیر نکنم .... جای اینکه چک کنی آن هست فلانی یا نیست می تونی کلی کار خوب انجام بدی که فایدش بیشتره

من طرفو بلاک می کنم و میگم خداااااااااااااااااااافظظظظظ (این لحن خداحافظ خیلی قشنگه، حیف اینجا نمیشه اجرا کرد) باز از این که پاسخ دادید ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری