specific

طراحی قالب با ارتیستر

15 پست در این موضوع

با سلام . لطفا کسانی که تجربه طراحی قالب با ارتیستر رو دارند, نکاتی که بهتره در هنگام ساخت قالب با ارتیستر رو رعایت کنیم رو ذکر بفرمایند.

و اگه امکان داره لینک چند تا سایت فارسی که قالبشون ارتیستری هستش رو قرار بدین. با تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

1.قالب را سه ستونه طراحی کنید ، در سایت هر موقعیتی را نخواستید می توان غیرفعال کرد.

2.favion را از قبل آماده کنید تا در زمان خروجی گرفتن در قالب اعمال کنید.

3.سایز فونت قسمت های Block را بر روی 14 تنظیم کنید به طور پیشفرض بین 18 -22 هستند که وقتی کلمات فارسی جانشین کلمات انگلیسی پیشفرض شود فاجعه رخ می دهد!

4.محتوای میانی یا همون Content را در قاب قرار بدید.

5.به صورت پیشفرض image های محتوا Padding ندارند به آنها padding 5 یا 7 بدهید.

6.اگر تصاویری را از قبل تهیه کرده اید و می خواهید در قالب به جای هدر یا اسلاید شو و ... قرار بدید بعد از دریافت خروجی قالب را ویرایش کنید تا به یک باره حجم قالب به اندازه بسته جوملا نشه!

7.تمامیه ویژگی های موجود در برنامه رو بر روی قالب اعمال کنید،در مدیریت جوملا هر عنصری را که نمی خواهید می توانید غیر فعال کنید اما اگر بخواهید و از قبل در سایت ویژگی مورد نظر رو قرار نداده باشید دوباره کاری میشه.

8.قبل از شروع طراحی مطمئن بشید برنامه پروژه را ذخیره می کند.

9.در برخی مواقع زمان کار برنامه خطا می دهد و به یکباره بسته می شود ، عادت کنید بعد از هر تغییر ثابتی پروژه را Save کنید.

10.برنامه TemplateBoaster هم در انجمن معرفی شده که کار طراحی قالب رو انجام میده مهمترین ویژگیش نسبت به آرتیستر Responsive بودن بود که در ورژن جدید آرتیستر این مورد اضافه شده است،پیشنهاد می کنم از خود آرتیستر استفاده کنید تفاوت و لذت کار مثل رانندگی با پژو 206 فرانسوی با 206 تولید ایران هست!

مشکلات بندهای 8 و 9 مربوط به کرک برنامه ست که تا به الآن هیچ کرک مطمئنی برای این برنامه تولید نشده پس اگر می خواهید درآمدزایی از طریق طراحی قالب داشته باشید حتما" لایسنس را تهیه کنید.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

با سلام و تشکر از شما. اگه برنامه رو کرک کنم و لایسنس نداشته باشم و قالب درست کردم, ممکنه در اینده مشکلی برای قالب پیش بیاید؟ یا این که لایسنس فقط برای راحتی کار با برنامه هست؟

سلام

1.قالب را سه ستونه طراحی کنید ، در سایت هر موقعیتی را نخواستید می توان غیرفعال کرد.

2.favion را از قبل آماده کنید تا در زمان خروجی گرفتن در قالب اعمال کنید.

3.سایز فونت قسمت های Block را بر روی 14 تنظیم کنید به طور پیشفرض بین 18 -22 هستند که وقتی کلمات فارسی جانشین کلمات انگلیسی پیشفرض شود فاجعه رخ می دهد!

4.محتوای میانی یا همون Content را در قاب قرار بدید.

5.به صورت پیشفرض image های محتوا Padding ندارند به آنها padding 5 یا 7 بدهید.

6.اگر تصاویری را از قبل تهیه کرده اید و می خواهید در قالب به جای هدر یا اسلاید شو و ... قرار بدید بعد از دریافت خروجی قالب را ویرایش کنید تا به یک باره حجم قالب به اندازه بسته جوملا نشه!

7.تمامیه ویژگی های موجود در برنامه رو بر روی قالب اعمال کنید،در مدیریت جوملا هر عنصری را که نمی خواهید می توانید غیر فعال کنید اما اگر بخواهید و از قبل در سایت ویژگی مورد نظر رو قرار نداده باشید دوباره کاری میشه.

8.قبل از شروع طراحی مطمئن بشید برنامه پروژه را ذخیره می کند.

9.در برخی مواقع زمان کار برنامه خطا می دهد و به یکباره بسته می شود ، عادت کنید بعد از هر تغییر ثابتی پروژه را Save کنید.

10.برنامه TemplateBoaster هم در انجمن معرفی شده که کار طراحی قالب رو انجام میده مهمترین ویژگیش نسبت به آرتیستر Responsive بودن بود که در ورژن جدید آرتیستر این مورد اضافه شده است،پیشنهاد می کنم از خود آرتیستر استفاده کنید تفاوت و لذت کار مثل رانندگی با پژو 206 فرانسوی با 206 تولید ایران هست!

مشکلات بندهای 8 و 9 مربوط به کرک برنامه ست که تا به الآن هیچ کرک مطمئنی برای این برنامه تولید نشده پس اگر می خواهید درآمدزایی از طریق طراحی قالب داشته باشید حتما" لایسنس را تهیه کنید.

با سلام و تشکر از شما. اگه برنامه رو کرک کنم و لایسنس نداشته باشم و قالب درست کردم, ممکنه در اینده مشکلی برای قالب پیش بیاید؟ یا این که لایسنس فقط برای راحتی کار با برنامه هست؟

و اگه امکان داره لطفا چندتا لینک سایت فارسی که قالب ارتیستری دارن رو قرار بدهید.

تا به الآن گزارشی مبنی بر هک سایت جوملایی از طریق قالب آرتیستر ندیدم اما خوب برنامه کرک شده،خروجی 100% بدون باگ و مطمئنی رو بهتون نمیده،مشکل در کارکرد خود قالب هم برای کاربران خصوصا" در ورژن های جدید در انجمن گزارش شده است.

لینک سایت های با قالب آرتیستر رو اطلاع ندارم.

و اگه امکان داره لطفا چندتا لینک سایت فارسی که قالب ارتیستری دارن رو قرار بدهید.

درود

خروجی که میگیرید تفاوتی با خروجی نرم افزار با لایسنس نداره با خیال راحت کارتون رو بکنید

کرک دور زدن لایسنسه . آرتیستر اگه کوچکترین شکی به لایسنسش بکنه به شما خروجی نمیده

درود

خروجی که میگیرید تفاوتی با خروجی نرم افزار با لایسنس نداره با خیال راحت کارتون رو بکنید

کرک دور زدن لایسنسه . آرتیستر اگه کوچکترین شکی به لایسنسش بکنه به شما خروجی نمیده

با تشکر. بنده خودم هم یه قالب ساده با ارتیستر طراحی کردم و هنگامی به قسمت ارسال مطلب در سایت میرم همه چیز به هم ریخته است و وقتی هم با اکانت super user هم در سایت لاگین میشم, ایکن تنظیمات رو که باید کنار هر عنصر نشون بده که بتونیم اون قسمت رو ویرایش کنیم رو هم نشون نمیده, اما در قالب پیش فرض جوملا 3.3 همه چی درسته و اون ایکن روهم نشون میده. به نظر شما این مشکلات به خاطر کرک هست؟ و اگه هست ایا میشه درستشون کرد.؟

پیشنهاد می کنم اگه می خواین یک وب سایت موفق داشته باشین از آرتیستر کمک نگیرید و با یک هزینه کوچیک و یا قالب های آماده از شرکت های معتبر کمک بگیرید.کدهای تولید شده توسط آرتیستر اصلا بهینه نیست.

با تشکر. بنده خودم هم یه قالب ساده با ارتیستر طراحی کردم و هنگامی به قسمت ارسال مطلب در سایت میرم همه چیز به هم ریخته است و وقتی هم با اکانت super user هم در سایت لاگین میشم, ایکن تنظیمات رو که باید کنار هر عنصر نشون بده که بتونیم اون قسمت رو ویرایش کنیم رو هم نشون نمیده, اما در قالب پیش فرض جوملا 3.3 همه چی درسته و اون ایکن روهم نشون میده. به نظر شما این مشکلات به خاطر کرک هست؟ و اگه هست ایا میشه درستشون کرد.؟

خیر . فکر نمیکنم به کرک ارتباطی داشته باشه . باید روی هاست قرارش بدید و آدرسش رو بذارید تا دوستان بررسی کنن

یعنی با ارتیستر نمیشه قالب های خوبی رو درست کرد؟ ایا واقعا کدهای ارتیستر بهینه نیستن؟ چه مشکلاتی دارن؟

آرتیستر مشکلی نداره و قالب های خوبی میشه باهاش طراحی کرد . برای همین میگم دمو بدید . باید بررسی بشه که مشکل از کجاست ؟ ممکنه مشکل از طراحی شما باشه نه آرتیستر

آرتیستر مشکلی نداره و قالب های خوبی میشه باهاش طراحی کرد . برای همین میگم دمو بدید . باید بررسی بشه که مشکل از کجاست ؟ ممکنه مشکل از طراحی شما باشه نه آرتیستر

میشه قالب رو براتون بفرستم تا خودتون ببینید؟

درود

آرتیستر هیچ مشکلی نداره

قالب رو بذارید همینجا مشکلات رو هم بگین تا برطرف کنیم

درود

آرتیستر هیچ مشکلی نداره

قالب رو بذارید همینجا مشکلات رو هم بگین تا برطرف کنیم

با سلام. من بک قالب ارتیستی ساده جهت تست گذاشتم که بررسی شود. پس از این که قالب رو پیشفرض قرار دادید. در محیط سایت با اکانت admin لاگین شوید و بعد در منوی کاربری به قسمت ارسال مطلب بروید. حال در این قسمت یک گزینه از کادر بازشونده انتخاب کنید, مثلا انتخاب مجموعه. بعد میبینید که همه چی به هم میریزه. لازم به ذکره که وقتی در قسمت options در ارتیستر text direction رو راست به چپ می کنیم این اتفاق میوفته, اما اگه در حالت پیشفرض باشه یعنی چپ به راست این مشکل رخ نمیده و فقط متن راست چپن نیست دیگه. حال دوستان بررسی کنن که مشکل از کجاست. درضمن این قالب اصلی که خودم طراحی کردم نیست. بلکه یه قالب خیلی ساده فقط جهت تست میباشد. با تشکر

این قالب:

http://s5.picofile.com/file/8131764642/test.zip.html

اینم فایل ارتیستی:

http://s5.picofile.com/file/8131764684/Untitled.artx.html

آرتیستر یه نرم افزاره که کد رو تولید می کنه و باید بعد از تولید کدها شما قالب رو بررسی کنین. به جای این کار می تونین از فریم ورک های قالب ها استفاده کنین و یه قالب ساده طراحی کنین.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری