Pooyan Afzali

تاپیک مقالات آموزشی htaccess جهت ارتقای امنیت, پایداری و بهبود عملکرد سایت

134 پست در این موضوع

درود

دوتا فایل رو اینجا میزارم برای جلوگیری از ورود

bot,

spams,

scanners,

bad engines,

russian engins,

chinese engine,

bad ip

famous bad bots

این ها موارد نا مناسبی هستند که عموما باعث اذیت شدن مدیر سایت میشن

یکی از این ها رو داخل فایل htaccess بزارید

ضمنا ممکنه سایت دچار مشکل بشه چون بسته به تنظیمات سرور عمل میکنه

و ممکنه اصلا روی سایت شما کار نکنن یا اینکه بسته به تنظیمات سایت یا سرور مجبور به ادیت کردن اونا بشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر تمام کارهای این تاپیک رو از صفحه اول انجام بدیم برای جومل ا3 هم کاربرد داره الان ؟

یا منقضی شده و این راه های باز شده ؟

درود،کاربرد داره و بحث منقضی مطرح نیست

فقط بسته به تنظیمات سرور ممکنه برخی عمل نکنن

مهندس من اگر بخوام بحث امنیت وب رو حرفه ای دنبال کنم (منتهی از مسائل مقدماتی و بنیادی تا پیشرفته ) که هم برای وب سایت های جوملایی و هم asp و... بتونم تنظیمات و کارهای امنیتی رو انجام بدم

آیا بسته آموزشی هست ؟ ویدئویی باشه و کامل آموزش بده

مهندس من اگر بخوام بحث امنیت وب رو حرفه ای دنبال کنم (منتهی از مسائل مقدماتی و بنیادی تا پیشرفته ) که هم برای وب سایت های جوملایی و هم asp و... بتونم تنظیمات و کارهای امنیتی رو انجام بدم

درود

برای یاد گیری امنیت

یاد گیری لینوکس اجباریه

از یادگیری کامل لینوکش و دوره های lpic شروع کنید و درکنارش دوره های شبکه

کلا بسه اموزشی فقط یک پله مقطعیه ..مهم تمیرن خودتون هست

درود

برای یاد گیری امنیت

یاد گیری لینوکس اجباریه

از یادگیری کامل لینوکش و دوره های lpic شروع کنید و درکنارش دوره های شبکه

کلا بسه اموزشی فقط یک پله مقطعیه ..مهم تمیرن خودتون هست

سلام وقت بخیر

من با فایل htaccess زیاد آشنا نیستم و مشکل اینه که سایتم گاهی اوقات از دسترس خارج میشه طوری که نه سایت و نه مدیریت بالا نمیاد

و پیگیری کردم از طرف هاستم نیست و گفتند مشکل از htaccess شماست باید تنظیماتش رو تغییرش بدید

انصافاا کار با این فایل رو بلد نیستم و از طرفی اصلا نتونستم این فایل رو تو فایل منیجر پیدا کنم.

به نظر شما اگه این فایل htaccess رو آپلود کنم و دستورات رو از نو وارد کنم مشکلم درست میشه؟

ممنون که جواب میدین سایت : بهترین برای شما - صفحه اصلی

فایل مخفی هست . درزمان باز کردن فایل منیجر، از شما سوال میپرسه میتونید تیک نمایش فایل هیدن رو فعال کنید *

این فایل رو با یک فایل دیگه از بسته نصبی خام جوملا جایگزین کنید و ویرایش نکنید. استفاده از این فایل نیاز به دانش خاص خودش رو داره و قرار دادن دستورات بدون علم. به آن نتایج عکس در بر خواهد داشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری