ابوالفضل طالبی

اولین و بزرگترین گردهمایی جوملایی ها در تهران _ پارک علم و فناوری تهران

61 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]1376[/ATTACH]

با درود خدمت کاربران گرامی انجمن جوملای ایران

همانطور که مطلع بودید از ماه گذشته ثبت نام اولین و بزرگترین گردهمایی کاربران جوملای ایران در تهران توسط انجمن جوملای ایران اغاز شده بود . خوشبختانه این گردهمایی با استقبال بسیار زیاد علاقه مندان و دوستداران جوملای ایران روبرو شده و حدود 400 نفر برای شرکت در این گردهمایی ثبت نام نمودند .البته تعداد ثبت نامی ها بسیار بیشتر بود ولی به دلیل محدودیت ظرفیت محل میتینگ مجبور شدیم که ثبت نام را ببنیدم.

خوشحالیم که به لطف پروردگار اولین میتینگ بزرگ جوملا را در تهران در هفته آینده برگزار میکنیم و از همه عزیزانی که برای برگزاری این میتینگ حمایت نمودند نیز تشکر میکنیم.

در خصوص نحوه شرکت:

از ابتدای هفته جاری با کلیه دوستان ثبت نام کرده تماس حاصل خواهد شد تا لیست کسانی که قصد حضور دارند تکمیل شود.

میتینگ به دلیل محدودیت سالن در دو تاریخ برگزار میشود که در هر کدام 150 نفر شرکت خواهند کرد.

در تاریخ اول که هفته آینده روز 5شنبه 28 اردیبهشت میباشد اولین میتینگ از ساعت 15 الی 20 شب و در میتینگ دوم که یک هفته بعد برگزار میشود نیز 150 نفر شرکت خواهند کرد(تاریخ دقیق میتینگ دوم اطلاع رسانی خواهد شد)

محل برگزاری: تهران - امیر آباد شمالی - خیابان شانزدهم - پارک علم و فناوری دانشگاه تهران - سالن همایش

• کلیه شرکت کنندگان باید به همراه خود کارت شناسایی و یک قطعه عکس داشته باشند.
  • ترجیحا برای انجام تمرینهای کارگاهی لپ تاپ همراه خود داشته باشید.
  • از همراه آوردن افراد دیگر به سالن میتینگ خودداری نمایید چرا که فقط افرادی که نامشان در لیست باشد امکان حضور دارند

برای مشاهده نقشه محل برگزاری میتوانید به این لینک مراجعه نمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امیدوارم اسم من هم تو لیست باشه ! یادم نیست ثبت نام کردم یا نه ....:a2d3::21:

بالاخره می تونم دوستان رو از نزدیک ملاقات کنم.

کل پست ویرایش شد.

در صورت تکرار کاربر به مدت 1 هفته اخراج میگردد

ویرایش شده در توسط amir talebi
نامربوط به تاپیک

ممنون از جناب طالبی بابت اقدامات قابل توجهی که برای جوملا انجام می دهند .

در مورد پست mikroob_dj من پست ایشان را ویرایش کردم چون این نوع نگارش مناسب این انجمن نیست .

دوست عزیز لطفا از الفاظ مناسب و در شأن یک طراح وب استفاده نمایید .

باتشکر

مهندس طالبی برنامه من معلوم نیست شاید بتونم شاید نتونم:13:

حجت هم فعلا معلوم نیست بتونه بیاد یا نه.

اوضاع ما چی میشه اگه یه دفعه شدنی شد؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خوب مهندس از چه طریقی باید بدونیم که تو کدوم میتینگ هستیم :21:...اس ام اس یا ایمیل فرستاده میشه؟؟؟ ....راستی کاش میشد جمعه بود ..در کل مرسی به خاطر زحماتتون ...

مهندس طالبی برنامه من معلوم نیست شاید بتونم شاید نتونم:13:

حجت هم فعلا معلوم نیست بتونه بیاد یا نه.

سلام...

بنده که 100% هستم!!!

ثبت نام کی بود ؟:21::21::21:

من که یادم نمیاد فراخوان ثبت نام رو که

نزدیک به 2ماهی میشه...

اینجا اعلام شده بود!

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1671-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86?

خوب مهندس از چه طریقی باید بدونیم که تو کدوم میتینگ هستیم :21:...اس ام اس یا ایمیل فرستاده میشه؟؟؟ ....راستی کاش میشد جمعه بود ..در کل مرسی به خاطر زحماتتون ...

در هفته ی آتی با تمامی دوستانی که در دوره ی اول میتونند شرکت کنند، تماس گرفته خواهد شد...

موفق باشید و سربلند

حق یارتون

هدف از برگذاری این متینگ ؟؟؟

دیر سوال نکردید؟!!!

این اطلاعیه برای افرادی است که ثبت نام کردند به گدشته رجوع کنید اهداف رو پیدا کنید

پرچم دیگه من که نمیدونم کجاست ... اینقدر بالاست که نمیبینمش . :auizz3ffy9vla57584x

اوناهاش نمي بيني سه رنگه يك الله وستش نوشته ببينش ديگه انگشت منو دنبال كن برو اونجا http://joomlaforum.ir

با سلام

ما که اینجا رو خبر دار نشدیم ثبت نام کنیم خدا قسمت نکرد:13: واسه جام هم که یه سوالی کردیم اما هنو زجواب نگرفتیم:21: ولی یه تشکر ویژه دارم از بانیان این مراسم ها و همایش ها، خسته نباشید:auizz3ffy9vla57584xgift

والا آقا حجت اینی که شما گفتید ثبت نام کارگاه آموزشی بود ولی این میگن گردهمایی هست:21: شاید هم در گفتن فرق داشته باشه ولی در اصل یکی باشن:37:

در پایان واقعا دمتون گرم خسته نباشید:thanks:gift:auizz3ffy9vla57584x

الا آقا حجت اینی که شما گفتید ثبت نام کارگاه آموزشی بود ولی این میگن گردهمایی هست:21: شاید هم در گفتن فرق داشته باشه ولی در اصل یکی باشن:37:

در پایان واقعا دمتون گرم خسته نباشید

با سلام...

به نوعی دو مراسم ادغام شده عزیزجان ...

انشالله شاهد حضور دوستان باشیم...

موفق وسربلند و پایدار باشید

یا حق

یه حس خوبی به آدم دست میده وقتی یکی از اونور خط تلفن میگه فلانی من از انجمن جوملای ایران تماس گرفتم .

یه غرور خیلی خوبی بهت دست میده...

:1:

با منم تماس گرفتن:4d564ad6::auizz3ffy9vla57584x:1:

چقد خوشحالیgift

اما من میدونستم از چند روز قبل:128fs318181: تازه گفتم نمیخواد زنگ بزنی :25r30wi:

چقد خوشحالیgift

اما من میدونستم از چند روز قبل:128fs318181: تازه گفتم نمیخواد زنگ بزنی :25r30wi:

اخه ناامید شده بودم

بله!!!! من که میدونم تو چرا نیازی به تماس نداشتی:25r30wi:

دیدارمون روز پنجشنبه البته اگر نمردیم ما هم تو جمع زیبا خواهیم بودبهرام جان باهات موافقم ...خیلی خوشحالم که حداقل تو کلاس چیزی هم یاد نگیریم با دوستا آشنا خواهیم شد ...

حالا چند نفر تو میتینگ اول هست ؟؟؟

من خودم 30 مین مونده به شروع تو پارک حاضر میشم ..

حالا چند نفر تو میتینگ اول هست ؟؟؟

در مراسم اول حدود 150 نفر از کاربران حضور خواهند داشت... به غیر از مدیران و میهمانان ویژه...

عزیزم چرا بد برداشت کردی...!

منظورم این بود که 150نفر فقط از کاربران هستند. به جز مدیران و میهمانان ویژه ... ( یعنی اینها جزو اون 150نفر حساب نشدند و به شمارش نیومدند)

نه اینکه توی همایش نیستند...!!!

جناب طالبی هم وعده دادند بعد از میتینگ یه فراخوان جذب مدیر هم بزارن.

ما که نمی تونیم بیایم ولی از شیراز منتظر اون فراخوان هستیما:a2d3: