ابوالفضل طالبی

اولین و بزرگترین گردهمایی جوملایی ها در تهران _ پارک علم و فناوری تهران

61 پست در این موضوع

بازم سلام به همه اساتید محترم ...

دوستانی که دیروز نبودین و استفاده نکردین واقعا یه جمع و متینگ استفاده کردنی رو از دست دادین ...

ابولفضل جان که به یه شیوه خاصی تدریس میکرد که من واقعا حال میکردم و واقعا دیروز استفاده کردم ....

از دیدن دوستان حجت جان و امیر عزیز و پویان و محمد و بهرام بابا و میکروب و ........ واقعا خوشحال بودم خیلی حس خوبیه که بعد از این همه مدت به قول بهرام بابا با دوستایی که آی دی هاشون رو میدیدی تو سایت الان با خودشون باشی...

از همه اساتید مخصوصا ابولفضل عزیز و امیر عزیز و دوستایی که زحمت کشیدند کمال تشکر و دارم البته حجت هم که گل سایت بود...

راستی من الان راه آهن هستم .....دی:thanks::auizz3ffy9vla57584xsmile22:25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مثل اینکه جناب طالبی از برنامه دیروز خسته هستن پس من اول عکس های دیروز رو اینجا آپلود می کنم ....سعی کردم تا عکس ها رو کوچک تر کنم تا زود تر لود بشن ....

دوستانی که اسمش.ن یادم رفته بنویسم بگن تا زیر عکس ها ذکر کنم ....

در عکس پایین از راست : امیر طالبی ، خودم ، نوین ، حجت مردانه زاده

joomlaforum.ir_13373527311.jpg

استاد بعد از برنامه دارن به پرسش های شرکت کنندگان جواب میدن ....

joomlaforum.ir_13373527312.jpg

اینجا هم یکی از عکس های دوستان حاضر در برنامه ....

joomlaforum.ir_13373527323.jpg

اینجا هم خودم هستم در کنار استاد طالبی ، ( راستش اسم نفر سوم یادم رفت .... لطف اطلاع بده تا بنویسم )

joomlaforum.ir_13373532131.jpg

من نبودم می شه عکس منم با فتوشاپ بگذارید یه جا

شمیمی جان با فوتو شاپ نمیشه ... باید حتما اصل کار حضور داشته باشه ....

سپاس از جناب bahrambaba عزیز.

بله ابولفضل جان امروز از صبح ، کلاس داشتند. به همین خاطر هنوز وقت نکردند که گزارش کامل + مطالب تکمیلی رو قرار بدند.

------------

نفر سوم آقای نادری هستند.(m.Naderi). عزیز دلم!!! :28:

منم باید تو این عکس های باشم ها ولی حیف شد.

من باید شبش راه می یفتادم ولی خوب از 6 صبح که تهران می رسیدم تا 3 چی کار می کردم؟ صبح 5 شنبه امدم با اتوبوس های بین راه شیراز تهران که اصفهان می ایستند بیام که امدیم و دیدم خبری از اتوبوس نیست:13:

و اتوبوس های اصفهان تهران هم 9 صبح راه می یفتادند که دیگه ان را خانواده نگذاشتند بیام گفتند به ته دیگ هم نمی رسی:21:

منم باید تو این عکس های باشم ها ولی حیف شد.

من باید شبش راه می یفتادم ولی خوب از 6 صبح که تهران می رسیدم تا 3 چی کار می کردم؟ صبح 5 شنبه امدم با اتوبوس های بین راه شیراز تهران که اصفهان می ایستند بیام که امدیم و دیدم خبری از اتوبوس نیست:13:

و اتوبوس های اصفهان تهران هم 9 صبح راه می یفتادند که دیگه ان را خانواده نگذاشتند بیام گفتند به ته دیگ هم نمی رسی:21:

ما كه متاسفانه به دليل امتحانات قسمت نشد بياييم

انشاء اله تو متينگ دوم كه بزودي هم اگه اشتباه نكنم اعلام مي شه حتماً شركت مي كنم

براي همه عزيزان بخصوص آقاي طالبي آرزوي موفقيت دارم

درود بر انجمن جوملاي ايران- به ويژه تيم سئو

سلام

من هم بايد مثل هميشه افسوس بخورم كه نبودم!

استاد طالبي عزيز، خيلي دوست داشتم بيام. انشاله يه روز يه جاي خوب ديگه با هم ملاقات كنيم.

خسته نباشين

در ضمن لطفا عكس هاي بيشتري بذارين با ذكر اسامي افراد

ممنون

ویرایش شده در توسط mojtabapordel

با اجازه عزیزان تاپیک بسته شد و گزارش میتینگ نیز در لینک زیر قرار گرفت

joomlaforum.ir/showthread.php/2771-گزارش-ویژه-اولین-میتینگ-جوملای-ایران-در-تهران-_-28-اردیبهشت-1391