ابوالفضل طالبی

اولین و بزرگترین گردهمایی جوملایی ها در تهران _ پارک علم و فناوری تهران

61 پست در این موضوع

چرا میزنی حجت جان :4d564ad6:...مرسی ..اقا راستی میشه آدم دوربین هم بیاره واسه عکاسی ...؟؟:21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چرا میزنی حجت جان :4d564ad6:...مرسی ..اقا راستی میشه آدم دوربین هم بیاره واسه عکاسی ...؟؟:21:

اختیار دارید....

بیاز عزیزم....بیار بده دست من، من خودم ازت عکس میگیرم... :5::14::5:

با سلام خدمت مديران و دست اندركاران جوملا

زمان اين كارگاه و برگزاري اون كي به اطلاع ثبت نام كنندگان مي رسه

دوست عزیز به اول تایپیک دقت کردین؟؟؟ ...

با درود خدمت کاربران گرامی انجمن جوملای ایران

همانطور که مطلع بودید از ماه گذشته ثبت نام اولین و بزرگترین گردهمایی کاربران جوملای ایران در تهران توسط انجمن جوملای ایران اغاز شده بود . خوشبختانه این گردهمایی با استقبال بسیار زیاد علاقه مندان و دوستداران جوملای ایران روبرو شده و حدود 400 نفر برای شرکت در این گردهمایی ثبت نام نمودند .البته تعداد ثبت نامی ها بسیار بیشتر بود ولی به دلیل محدودیت ظرفیت محل میتینگ مجبور شدیم که ثبت نام را ببنیدم.

خوشحالیم که به لطف پروردگار اولین میتینگ بزرگ جوملا را در تهران در هفته آینده برگزار میکنیم و از همه عزیزانی که برای برگزاری این میتینگ حمایت نمودند نیز تشکر میکنیم.

در خصوص نحوه شرکت:

از ابتدای هفته جاری با کلیه دوستان ثبت نام کرده تماس حاصل خواهد شد تا لیست کسانی که قصد حضور دارند تکمیل شود.

میتینگ به دلیل محدودیت سالن در دو تاریخ برگزار میشود که در هر کدام 150 نفر شرکت خواهند کرد.

در تاریخ اول که هفته آینده روز 5شنبه 28 اردیبهشت میباشد اولین میتینگ از ساعت 15 الی 20 شب و در میتینگ دوم که یک هفته بعد برگزار میشود نیز 150 نفر شرکت خواهند کرد(تاریخ دقیق میتینگ دوم اطلاع رسانی خواهد شد)

محل برگزاری: تهران - امیر آباد شمالی - خیابان شانزدهم - پارک علم و فناوری دانشگاه تهران - سالن همایش

کلیه شرکت کنندگان باید به همراه خود کارت شناسایی و یک قطعه عکس داشته باشند.

ترجیحا برای انجام تمرینهای کارگاهی لپ تاپ همراه خود داشته باشید.

از همراه آوردن افراد دیگر به سالن میتینگ خودداری نمایید چرا که فقط افرادی که نامشان در لیست باشد امکان حضور دارند

امروز هم اساتید به 150 نفری که این دوره هستند زنگ زدند ...

سلام ایشالا من هم فردا عصر از اصفهان حرکت میکنم واسه تهران. لحظه شماری میکنم برای دیدن اساتید گل و عزیز از نزدیک امیدوارم افتخار یه عکس رو به ما بدن! ایشالا همیشه موفق باشید! وروز خوبی رو در کنار هم داشته باشیم

شدید پرچم بالاست!smile22

ممنونم از دوستان و تیم جوملای ایران بابت همایش

درسته زمان نامناسبی برای ما دانشجویان هست اما به هر حال من که میام امیدوارم مطالب خوبی مطرح بشه تا بیشترین استفاده رو کرده باشم

بازم تشکر

ویرایش شده در توسط blazhel

کف کردیم انقد زنگ زدیم بهتونا خداوکیلی نیاید خیلی ناراحت میشم:13: دوس دارم دوستان رو حضوری ببینم مخصوصا آقا حجت عزیز رو:thanks:

کف کردیم انقد زنگ زدیم بهتونا خداوکیلی نیاید خیلی ناراحت میشم:13: دوس دارم دوستان رو حضوری ببینم

مخصوصا آقا حجت عزیز رو:thanks:

اتفاقا منم خیلی خوشحالم که بالاخره موفق به زیارت شما آقای شهبازی و س.ا میشم و این افتخار نصیبم میشه که در جوار شماها باشم:25r30wi::25r30wi:

خدا نگذره از یه شرکت که بمن ماموریت داد:14:

خوش بحالتون بچه ها ، انشالله تو میتینگ بهتون خوش بگذره

من به خاطر برنامه فردا چندین برنامه رو لغو کردم .... فردا امیدوارم دوستان رو از نزدیک ملاقات بکنم.....

می خواییم حسابی عکس یادگاری بگیریم.....

من فردا احتمالا ساعت 2 یا 2.5 خودم رو میرسونم اونجا .....

:25:

منم که بله . نیام نمی شه اصلا یعنی کلا گردهمایی اصلا معنی پیدا نمی کنه.

صبح 5 برم ترمینال ببنیم اتوبوس های شیراز سوار می کنند من را یا نه. متاسفانه اتوبوس های ترمینال اصفهان 9و 11 حرکت می کنند که ان موقع دیگه دیر می رسم.

اتفاقا منم خیلی خوشحالم که بالاخره موفق به زیارت شما آقای شهبازی و س.ا میشم و این افتخار نصیبم میشه که در جوار شماها باشم:25r30wi::25r30wi:

:35::35::35::35::35::35:

:4d564ad6::4d564ad6:

آره منم همینطور.لا اقل یه عکس اینجا میذاشتی تا تو همایش بشناسمت خانم دریایی:25r30wi:

:35::35::35::35::35::35:

:4d564ad6::4d564ad6:

آره منم همینطور.لا اقل یه عکس اینجا میذاشتی تا تو همایش بشناسمت خانم دریایی:25r30wi:

نگران نباش عزیزم قراره شخصا خودم بیام پیجت کنم میبینی منو غصه نخورgiftsmile22:ad54ad:

بدشانس من یه وقتی انداختین که امتحانات خرداد هست اس ام اسشو دیدم الان با موبایل اینو می نویسم . ولی کار بزرگی انجام دادین موفق باشین

از بدشانسیم هیچ وقت نمی تونم بیام چون هیچ وقت تاریخش متناسب با برنامه ریزی های من نمی شه :(

به سلامتی میتینگ هفته اول برگزار شد و ساعات خوبی با آقای طالبی و بقیه دوستان گذراندم در عین خستگی از کار روزانه مطالب خوبی فراگرفتم و امیدوارم بتوانم جبران کنم .

فکر کنم این اولین همایش درست و حسابی بود که در این چند مدت گذشته دیدم به مدیریت عالی و مکان بسیار مناسب و فرهنگی از بانیان آن و مخصوصاً جناب آقای طالبی تشکر ویژه دارم و سپاسگذارم.

Real legends never die

ماشاالله ماشاالله :auizz3ffy9vla57584x

برگزار شد

تووووپ

پرچم هم رفته اون بالااااابالاااااهاااااااا:1:

آقای طالبی هم به مدد دوستان جوملایی دیدنی بودند و وصف ناپذیر مکان و زمان مناسب بود و دیدار برو بچ جوملا سرشار از انرژی و ....:thanks:

یکی منو از برق بکشه...:j58r36j3gcr4suxymup

سلام به همه دوستان ......

جای همه خالی ، هر کی نیومد بعدا پشیمون میشه .....

واقعا حس خوبی داره وقتی داری با دوستانی آشنا میشی که چند ساله فقط یک آی دی و یک عکس پروفایل ازش دیدی ...

دوستانی رو ملاقات می کنی و سعی می کنی تا چند دقیقه اول با تصوری که قبلا ازش داشتی مقایسه کنی .... :33:

(مثل من از بس برات جالبه که یادت میره اول برنامه خودت رو به بزرگتر هات معرفی کنی :14:)

................

تو ابن برنامه بالاخره آقای طالبی و برادرشون امیر ، آقا حجت مردانه زاده ، نوین و ..... نفر دیگه رو دیدم . دوست داشتم بقیه هم تو برنامه بودن و ملاقات می کردم .:35:

...............

چند تا عکس گرفتم که ایشالا فردا تو انجمن آپلود میکنم. :28:

..............

یه تی شرت هم بهمون رسید که یه اونجا نشد بپوشم ولی یه برنامه خیلی جالب براش تدارک دیدم .....( بزرگترین پروژه تی شرت انجمن جوملای ایران بزودی رو نمائی خواهد شد ! ) :a2d3:

..............

اینها رو گفتم تا دل همتون بسوزه ...... :13::a2d3:

:1::1::1:

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

دیروز اتفاق بزرگی در جوملای ایران افتاد. همایش بزرگی که به همت و تلاش مجموعه جوملای ایران (شرکت نگاه پردازشگران فردا) برگزار شد.

در این همایش بزرگ یکی از اساتید بزرگ و قدیمی جوملا در ایران کار بزرگی کردن و یک آموزش بسیار مفیدی در خصوص طراحی ماژول ارائه کردند. که میشه گفت با این آموزش مشکل طراحی ماژول در جوملا برای خیلی از کاربران رفع شد. و نکته بسیار مهم این همایش آموزش اتصال انواع ماژول ها به کامپوننت های پرداختی انواع بانک ها که توسط مهندس طالبی نوشته شده است.

در این همایش اتفاق بزرگ دیگری هم رخ داد. دوستان و اساتیدی دور هم جمع شدند که تا قبل از این بیشتر از یک اسم یا یک تصویر از هم چیز دیگری نمی دونستند. من واقعا دیروز خیلی خوشحال شدم که بلاخره موفق شدم امیر طالبی، حجت مردانه زاده، پویان افضلی و دوستان دیگر را ببینم و یک گپ کوتاه و دوستانه به همراه چند عکس یادگاری با این دوستان داشته باشم . البته دوستان دیگری بودند که دوست داشتم ببینم مثل نیما حبیب خدا ، شاهین سمیع عادل ، مجتبی پردل و دیگر بچه های انجمن که مدتی در کنار هم در این انجمن تبادل اطلاعات کردیم .

یه خسته نباشی به مهندس طالبی و تمامی همکارانش و عوامل برگزاری این همایش میدم که دیروز واقعا سنگ تمام گذاشتن و در یک مکان عالی و با کیفیت این همایش را برگزار کردند.

تصاویر و فیلم همایش بزودی در انجمن منتشر میشه که دوستان دیگر استفاده نمایند.

موفق پایداری انجمن جوملای ایران را آرزو میکنم

محمد دلجو

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou

با سلام...

جای منم خالی کردین یا نه ؟:دی

آره عزیز دلــــــم.... دوست خوبت نذاشت جات خالی بمونه از کمالاتت خیلی صحبت کرد... :128fs318181:

همایش بسیار بسیار خوب و جالبی بود.

بهانه ای شد که دوستان رو از نزدیک ببینیم.

انشالله تا غروب ، تصاویر و اخبار تکمیلی همایش در انجمن منتشر میشه و دوستانی که نبودند ، از حال و هوای همایش با خبر میشن.

موفق باشید و سربلند

حق یارتون

خیلی خوشحالم که این افتخار رو داشتم تا در جمع بچه های گل جوملا کار باشم:ds6a5d:

از همین جا از تمامی دوستان تدارک دهنده این جمع الالخصوص آقای "طالبی" تشکر میکنم و آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی دوستان دارمgift

این گردهمایی را به فال نیک گرفته و امیدواریم نقطه آغازی باشد برای دیدارهای آتی