amir_seddighi

.:: ویژه عید فطر 93 ::. پلاگین درج فایل صوتی در مطالب جوملا

21 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]6698[/ATTACH]

درود

دوستان عزیز جوملا فرومی اول از همه نماز و روزه هاتون قبول باشه و پیشاپیش عید سعید فطر رو به همتون تبریک میگم

یکی از مشکلاتی که خیلی توی انجمن در موردش بحث شده و خیلی از دوستان باهاش مشکل دارن درج فایل صوتی در مطالبه .

بعضا از ویجت کیت استفاده میشه که خب بدلیل یک سری مشکلات تعداد کثیری از دوستان موفق به کار با ابن افزونه نشدن

افزونه ای که تقدیم حضورتون میشه یه پلاگین خیلی ساده ولی بسیار بسیار کارآمده که میتونید باهاش توی تمامی مطالب سیاتتون به سادگی فایل صوتی رو پیوست و پخش کنید .

از امکانات جالب این پلاگین :

• امکان پخش خودکار به محض باز شدن صفحه

• امکان پخش چندین فایل همزمان ( میتونید با دکمه های بعدی / قبلی انتخاب کنید

• امکان ایجاد آرشیو

• امکان ایجاد مشخصات فایل صوتی و نمایش آن در حین پخش فایل

• امکان قراردادن لینک دانلود فایل مربوطه

• امکان ایجاد پوسته جهت موبایل و تبلت

• سازگاری با اکثر مرورگرها

• سازگاری با اکثر نسخ جوملا

• و......

لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن :

rapid1pixelout_pro_3.3_j25 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

لینک جوملا جهانی : Rapid1Pixelout - Joomla! Extensions Directory

آموزشی مختصر از این افزونه :

البته نیاز به آ«وزش خاصی نداره و پنل مدیریت رو تا حایی که لازم بوده فارسی کردم

بعد از نصب به مدیریت پلاگین ها میرید و پلاگین Rapid1Pixelout رو فعال و وارد تنظیماتش میشید

توی فولدر images*یه فلدر بسازید مثلا به نام Music

آدرس پوشه ای که ساختید و فایل های موسیقی رو درونش قرار دادید به صورت زیر در تنظیمات پلاگین وارد میکنید :

/images/music

بعد به مدیریت مطالب میرید و توی متن مورد نظر این کد رو وارد می کنید :

{audio}yourfile.mp3{/audio}

وتمام

یک سری امکانات دیگه هم داره که وارد تنظیمات پلاگین که میشید سمت راست نوشته که هر کد چیکار میکنه

اطلاعت تکمیلیش هم توی سایت سازنده موجوده : Multiple songs - RapidPlugins demo site

امیدوارم این هدیه ناقابل بعنوان اولین هدیه عید فطر 93 مورد قبول واقع بشه

طبق معمول همیشه هم خدمت دوستان حامی کپی رایت عرض میکنم :

هرگونه مسئولیت شرعی در قبال انتشار این افزونه تجاری به گردن این بنده حقیر بوده و پاسخ گویی این دنیا و آن دنیا رو حتما به شخص خودم واگذار و خاطر خودتون رو مشوش نکنید و تاپیک رو نترکونید . با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عالی بود استاد صدیقی عزیز لازم بود اسپم بدم :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

کلا خیلی منحصربه فردی اقای صدیقی.هم راهنمایی و اموزشات خاصه هم هدیه هایی که منتشر میکنی.

مرسی:yoho:

قانون انجمن اجازه انتشار افزونه های تجاری نمیده شما که از دست اندرکارانید مثل اینکه قانون برای همه ی افراد یکسان نیست

قانون انجمن اجازه انتشار افزونه های تجاری نمیده شما که از دست اندرکارانید مثل اینکه قانون برای همه ی افراد یکسان نیست

کاملا درسته . قانون برای همه افراد یکسان نیست و دلیل داره . هر جا قانونی وجود داره قانون گذاری هم حضور داره که اون قانون رو وضع کرده . درج افزونه های تجاری بنا به صلاحدید قانون گذار انجمن در صورتی که آسیب مالی به کسی نخوره و افزونه تست شده باشه و مخرب نباشه و دلایلی دیگه ای که به من و شما ارتباطی نداره و فقط مهندس طالبی در جریانند مشکلی نداره .

هر کسی هم که افزونه یا قالبی جهت هدیه داره میتونه قبلش با مدیران انجمن یا شخص مهندس طالبی در تماس باشه و با کسب اجازه افزونش رو منتشر کنه .

البته همیشه افرادی مثل شما حضور دارند که به جای استفاده کردن از مطالب دنبال نشر اسپم باشند و متاسفانه هیچ کاریتون نمیشه کرد

بابا بی خیال امیر جان این را خیلی کیف کردم"

هرگونه مسئولیت شرعی در قبال انتشار این افزونه تجاری به گردن این بنده حقیر بوده و پاسخ گویی این دنیا و آن دنیا رو حتما به شخص خودم واگذار و خاطر خودتون رو مشوش نکنید و تاپیک رو نترکونید . با تشکر

بابا بی خیال امیر جان این را خیلی کیف کردم"

سلام

ممنون از پلاگین ارزشمند تون اما چرا زیر هر صدا یه ComboBox درست میکنه ؟

چطور باید برداشتش ؟

توی تصویر مشخص کردم :

[ATTACH=CONFIG]6935[/ATTACH]

کسی نیست کمک کنه از اساتید ؟

شما به مدیریت پلاگینها برید و این پلاگین رو باز کنید و در تنظیماتش گزینه دانلود رو روی خیر قرار بدید

ربطی به دانلود نداره این یه لیست باکسه که ربطی به دانلود نداره .

لطفا راهنمایی کنید .

شما اول تست کنید ببینید ربط داره یا نه توی تصویر زیر هر دو حالت دانلود و بدون دانلود رو مشخص کردم

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14108731311.png

فایل rapid1pixelout.php رو در مسیر زیر باز کنید

plugins/content/rapid1pixelout/rapid1pixelout.php

و در خط 690 جایی که تگ select باز شده کد زیر رو اضافه کنید

style='display:none;'

سلام استاد صدیقی

چطوری می تونم به جای دکمه ی Play که یه مثل کوچک هست ، بنویسم (پخش) این امکانش هست؟

سلام استاد صدیقی

چطوری می تونم به جای دکمه ی Play که یه مثل کوچک هست ، بنویسم (پخش) این امکانش هست؟

درود در تاپیک دیگر پاسخ داده شد

تو نصب افزونه میگه فایل نصبی jinstaller یافت نشد!

شرمنده من تازه کارم چطور افزونه رو نصب کنم؟

تو نصب افزونه میگه فایل نصبی jinstaller یافت نشد!

شرمنده من تازه کارم چطور افزونه رو نصب کنم؟

سلام برای نصب افزونه ببین داخل فایل زیپی که الان داری فایل های زیپ دیگه نباشه ،که اگه بود اکسترکت کن بعد فایل زیپ داخلش نصب کن،موفق باشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری