amir_seddighi

.:: ویژه عید فطر 93 ::. بسته نصبی قالب بالانس با ظاهری متفاوت

19 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

یا درود خدمت کلیه کاربران محترم جوملا فروم

اول از همه عید فطر رو خدمتتون تبریک میگم .

قالب Balance شرکت YooTheme پارسی سازی شده و بهینه شده برای راه اندازی سایتهای شرکتی / شخصی و ..... در این ساعت برای شما عزیزان آماده شده که میتونید دریافت کنید

برای جذابیت بیشتر فونت Yekan پارسی به قالب افزوده شده که از مدیریت قالب میتونید بخشهای مختلف رو به این فونت تغییر بدید

اسکرین شات ها :

[ATTACH=CONFIG]6716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6717[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6718[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6719[/ATTACH]

افزونه ها و تغییرات بکار رفته در این بسته :

کامپوننت پشتیبانی Akeeba backup pro ( تجاری )

ویرایشگر متن JCE Editor

کامپوننت WidgetKit Pro ( تجاری )

کامپوننت تماس ALF Contact

حذف آثار جوملا از پنل مدیریت

فرم ساز تجاری RS-Form

حذف کپی رایت قالب

و .....

دموی قالب از سایت اصلی ( بدون تغییرات ) : Joomla Templates Demo - YOOtheme

دانلود بسته نصبی از آپلود سنتر انجمن : youtheme-balance دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دانلود بسته نصبی از لینک کمکی : http://uplod.ir/ye1g8pjw1bmz/site-localhost-20140729-181445.zip.htm

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پرسشهای احتمالی شما عزیزان :

این قالب فقط و فقط بصورت بسته نصبی ارائه می گردد و لاغیر - امکان قرار دادن قالب یا افزونه ها بصورت مجزا وجود ندارد

از نظر قوانین انجمن که افزونه های تجاری نباید منتشر بشه طبق صلاحدید و با کسب اجازه از قانون گذار این بسته منتشر شده

از نظر شرع و ارف و آن دنیا و این دنیا هم بنده به شخصه پاسخ گو هستم و خواهشا پست های بی دلیل و اسپم ندید

لینکهای دانلود و مشکلاتی از قبیل نصب بسته یا بهم ریختگی و نشان ندادن قسمتی از قالب و ... کاملا چک شده

تغییرات رنگ بندی و استایل این قبیل قالبها هم بارها و بارها در انجمن بحث شده با یکم وقت گذاشتن و جستجو کردن به نتیجه دلخواه می رسید

یک مورد هم دوستان در پیام خصوصی زیاد از من پرسیدن که چرا روی قالبهای مدرن کار نمیکنی ؟ پاسخ : به شخصه از سایتهای مدرن خوشم نمیاد و سایتهای تمیز مثل اکثر قالبهای یوتم رو ترجیح میدم و از طرفی warp فریم ورک مورد علاقه منه . از دوستان عذر خواهی میکنم که همون موقع تو پیام خصوصی جواب ندادم

موفق و پیروز باشید و امیدوارم این هدیه نا قابل به دردتون بخوره

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

عجب قالب خفنی

دستت درد نکنه

یه سوال داشتم: اسلاید این قالب رو می شه برد رو یه قالب دیگه؟

سلام

زمان نصب پیام No database definitions were found or no database was selected. vh ld nin?

ورژن پی اچ پی akeba بسته نصبی 5.2.7 ولی ورژن پی اچ پی لوکال من 5.5.9 است؟ایا مشکل بخاطر ورژن پی اچ پی است؟

ویرایش شده در توسط aboalfazl

سلام

زمان نصب پیام No database definitions were found or no database was selected. vh ld nin?

درود

تست شده مشکلی نداره . احتمالا مشکل از ساخت دیتابیس شماست . تو انجمن بگردید

درود

تست شده مشکلی نداره . احتمالا مشکل از ساخت دیتابیس شماست . تو انجمن بگردید

با سپاس

من در localhost/phpmyadmin بر روی Create database کلیک یک نام انتخاب و گزینه utf8_general_ci را انتخاب و creat را می زنم بعد در بسته نصبی تنها نام دیتابیس را وارد می کنم ولی باز هم با No database definitions... روبرو می شوم؟

حتی دیتابیسی با یوزر و پسورد جدید هم که درست می کنم با پیام بالا روبرو می شوم؟

نام کاربر root

پسورد خالی

نام دیتابیس localhost

-----------------------------

همینا رو میزنید ؟

نام کاربر root

پسورد خالی

نام دیتابیس localhost

-----------------------------

همینا رو میزنید ؟

بله تنها نام دیتابیسی که ساختم را اضافه می کنم

سلام

زمانیکه می خواهم در هاست نصب کنم در همان صفحه اول می مونه و جلو نمی ره؟!

مشکل از کجاست؟

[ATTACH=CONFIG]6793[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط aboalfazl

برای تغییر رنگ به این مسیر برید :

templates / yoo-balance / images

فایلهای مربوط به menu مشخص هستند و باید یک سریش رو از اینجا توسط نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ تغییر بدید .

سایر موارد از جمله سایز این مسیر :

templates\yoo_balance\css\layout.css

برای تغییر رنگ به این مسیر برید :

templates / yoo-balance / images

فایلهای مربوط به menu مشخص هستند و باید یک سریش رو از اینجا توسط نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ تغییر بدید .

سایر موارد از جمله سایز این مسیر :

templates\yoo_balance\css\layout.css

ممنون از راهنماییتون

سایز فونت منو اصلی رو من پیدا نکردم اگه میشه راهنمایی کنید دقیقا کدش کدومه؟

یه سوال دیگه هم داشتم من میخام یه تصویر دقیقا بالای سایت و وسط صفحه بزارم یعنی جایی که تصویر "main.svg" تعریف شده

باید چیکار کنم؟ اگه بجای این تصویر یه تصویر دیگه بزارم با یه فرمت دیگه و کدش رو هم درست کنم یعنی قسمت فمتش مشکلی پیش نمیاد؟

دموی سایتتون رو قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

سایت رو فعلا روی سیستم نصب کردم

تصویر رو میزارم جایی هم که میخام تصویر بزارم با کادر قرمز مشخص کردم واسه دو طرف این کادر موقعیت تعریف شده ولی واسه وسط موقعیت خاصی تعریف نشده فقط همین عکس که قبلا گفتم اون وسطه که باید فایلشو تغییر داد

ضمنا در مورد فونت هم ممنون میشم راهنمایی کنید. میخام رنگ و سایز فونت منو اصلی رو تغییر بدم

[ATTACH=CONFIG]6909[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری