hamedtahamtan1

قالب زیبا

7 پست در این موضوع

سلام بچه ها .این هم یه قالب زیبا که واستون نهادم. دمو هم فعلا روی سایت www.electronic.owrang.net هست ولی ممکنه عوض بشه. عکس همین سایت رو هم نهادم

امید وارم لذت ببرید.

از تو اینترنت پیداش کردمو هیچ کاری هم روش نکردم.فقط اینجا آپلودش کردم.

ویرایش شده در توسط hamedtahamtan1
تبلیغ صفحه سایت دیگر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

تا اونجا که من اطلاع دارم آقای tarantino افزونه های گروه جومینا رو مورد تایید نمیدونستن:21: نمیدونم قالب ها هم جز اون دسته قرار میگیرن یا نه:21:

ولی خب به هر حال ممنون

موفق باشی

سلام

از نظر من تبلیغ جومیناست وگرنه قالب های خیلی حرفه ایی تر و زیباتری در انجمن توسط دوستان و سایر عزیزان قرار داده شده.

دوستان عزیز از دید دوستمون این قالب زیباست ابوالفضل عزیز هم با کارهای گروهی به این شکل مخالف نیستند این قالب کار siteground هست و قالب بدی هم نیست .

شاید بعضی گروه ها با کارهایی که میکنند باعث رنجش افراد مبتدی و شاید نا متلع بشند و پشت اون ارائه دهنده ها هم دلخور بشند اما بعضی افزونه ها هستند که افرادی روشون کار کردند که شاید الان دیگه اینجا خودشون هم مدیر باشند ( یا در سایت های دیگر مدیر باشند .) چون کارها قدیمیه . این قالب حدودا مال دو سال پیشه . شاید یکی از بچه های گل همین جا فارسی کرده باشه .

فقط دوستان مد نظر داشته باشند که هیچ فایل و هیچ لینکی مبنی بر تبلیغ سایت دیگر ، در این سایت مجاز نیست و اگر مشاهده بشه ، برخورد میشه . مگر اینکه تجاری باشه و نشه قرار داد که در اون صورت توی بخش تجاری باید قرار بگیره

ممنون از همه .

:37:سلام دوستان من این قالب رو نهادم چون به نظرم قشنگ اومد. این که لینک جومینا رو پاک نکردم فقط به خاطر رعایت حق کپی رایت بود و نه هیچ چیز دیگری.یه سری قالب دیگر هم داشتم که به همین صورت میخواستم بگذارم ، ولی حالا نمیدونم بگذارم یا نه؟آخه از یه طرف احساس میکنم قالب های قشنگی اند و حیفه اینجا نباشند و از طرف دیگه هم میگم شاید بعضی ها اینجا ناراحت بشوند .در هر صورت لطفا یکی از مسئولین این سایت یه جواب محکم به من بدهند ممنون میشم.

راستی این رو هم بگم که از سایت جومینا هیچ چیزی تو جیب من نمیره و منم فقط تو این انجمن فعالیت میکنم و انجمن سایت خودم و بس.

دوست من میتونید قرار بدید . اما اسامی رو به اسم همین انجمن بذارید ( اسامی فایل دانلود . ) و فقط اگر دمویی در دست دارید میتونید لینک اون دمو رو قرار بدید . حقوق کپی رایت هیچ قالبی به اسم اون گروه نیست جز قالب هایی که در دسته دست ساز هستند . قالب های فارسی شده مال شرکت های خارج کش.ر هستند و حقوق متعلق به اون هاست .

لطفا از این پست به بعد اسپم نذارید و تاپیک رو ادامه بدید . ممنون .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری