marjoonjan

شروع برای گرفتن سفارش طراحی سایت

4 پست در این موضوع

سلام

چند ماهی هست که در زمینه طراحی سایت مطالعه میکنم و در حال حاضر توانایی گرفتن اولین سفارش رو در خودم میبینم. سوال من از افراد حرفه ای اینه که چه اطلاعاتی باید از ارباب رجوع بگیرم که در حین و پایان کار کمتر دچار مشکل بشم.

اصلا فکر کنید میخواهید در این تاپیک سفارش سایت بدید. چی میگید؟ فقط میگید یه سایت برای من طراحی کن؟!!! یا به ریز بیان میکنید که چه انتظاراتی از سایت و حتی بخشهای مختلف سایت دارید.

متنها و عکسهای سایت رو از همون اول در اختیار طراح سایت قرار میدید؟

و کلا هر آنچه فکر میکنید به یه تازه کار کمک میکنه رو مطرح کنید.

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

چند ماهی هست که در زمینه طراحی سایت مطالعه میکنم و در حال حاضر توانایی گرفتن اولین سفارش رو در خودم میبینم. سوال من از افراد حرفه ای اینه که چه اطلاعاتی باید از ارباب رجوع بگیرم که در حین و پایان کار کمتر دچار مشکل بشم.

اصلا فکر کنید میخواهید در این تاپیک سفارش سایت بدید. چی میگید؟ فقط میگید یه سایت برای من طراحی کن؟!!! یا به ریز بیان میکنید که چه انتظاراتی از سایت و حتی بخشهای مختلف سایت دارید.

متنها و عکسهای سایت رو از همون اول در اختیار طراح سایت قرار میدید؟

و کلا هر آنچه فکر میکنید به یه تازه کار کمک میکنه رو مطرح کنید.

مرسی

سلام

من تجربه زیادی ندارم اما همین اطلاعات ناچیز رو باهات به اشتراک میذارم

افراد متفاوت هستن ، افرادی به من مراجعه کردند و صرفا گفتن من یک سایت میخوام و هیچ اطلاعات دیگه ای هم نمیدن و ندارن . تنها چیزی هم که از شما می پرسن قیمت هست ، همین . اینها فقط موضوع سایت رو بهت میگن مثلا سایت موزیک ، سایت خبری ، شخصی ، مذهبی و ... دیگه شما خودت هستی که باسلیقه ی خودت سایت رو براشون حاضر میکنی .

اما هستند افرادی هم که درخواست هاشون رو مرتب کرده و در اختیار شما قرار میدن . مثلا فضای هاست ، ماژول های بکار رفته در سایت ، نمونه ای از یک قالب برای سایتشون ، فرم ها ، نمونه ای از یک سایت مشابه و ....

چه بسا که عکس ها و مطالبی هم در همین راستا حاضر کردند و در اختیار شما قرار میدند و یا از شما میخوان که حاضر کنید .

درود

سعی کنید شما بسته به تجربیات خودتون پیشنهاد دهنده باشید تا فقط مجری .

اول هدف مشتریتون رو از داشتن یک سایت بررسی کنید بعد بسته به معلومات و تجربیات خودتون پیشنهاد کار رو بدید .

توی زمان بندی هم دقت کنید چون کار اول هست ممکنه مشکلاتی تو کار پیش بیاد که حل کردنش زمان بر باشه .

موفق باشید

زمانی که مشتری از شما سفارش طراحی سایت خواست ، توصیه من اینه اولین اقدامتون بعد از بررسی نیاز مشتری و برآورد هزینه ، تنظیم فرم و دریافت درصدی از کل سفارش قبل از انجام کار ، طی همون قرارداد باشه. قرارداد اینترنتی هم مناسب نیست و بهتره قرار داد کتبی و با امضاء طرفین باشه. تا در صورت بروز هر گونه مشکل سند مکتوب در دست داشته باشید.

نمونه فرم سفارش طراحی سایت در انجمن موجود هست.

این تاپیک هم به کارتون میاد : بازار کار جوملا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری