Mohammad Yousefi

خدمتی جدید » فارسی سازی تمامی قالبهای آرتیستر 3 و 3.1 انگلیسی برای کاربران انجمن

23 پست در این موضوع

با سلام خدمت تمام جوملا فورومی های عزیز

این تاپیک رو زدم تا هر کس قالب آرتیستر انگلیسی داشت بده تا براش به شکل 100%:128fs318181: فارسی کنم به همراه منوی آبشاری و استایل دار و هر بکگراندی هم که خودش خواست براش بذارم.:128fs318181::4d564ad6::4d564ad6:

من در خدمتتونم:128fs318181:

از مدیرا هم میخوام اگه ممکنه لطفا حمایت کنند.:33:

شروع کار از همین الان:128fs318181::128fs318181:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بسیار عالی .. چون در کلاسهای جوملای من دوستانی که حضور دارند معمولا با ارتیستیر قالب طراحی میکنند و در فارسی سازی اونها مشکل دارند!

این تاپیک رو مهم میکنم علاقه مندان قالب خودشون رو در آپلودسنتر یا همین تاپیک پیوست کنند تا فارسی سازی بشه

سپاس

بسیار عالی .. چون در کلاسهای جوملای من دوستانی که حضور دارند معمولا با ارتیستیر قالب طراحی میکنند و در فارسی سازی اونها مشکل دارند!

این تاپیک رو مهم میکنم علاقه مندان قالب خودشون رو در آپلودسنتر یا همین تاپیک پیوست کنند تا فارسی سازی بشه

سپاس

ممنون tarantino عزیز، من خودم هم سعی دارم که قالب هایی رو که خودم فارسی میکنم یا طراحی و فارسی میکنم بزارم.:25::thanks::thanks::thanks:

امیدوارم تاپیک مفیدی باشه.

دوستان علاقه مند بشتابند.

ما در خدمتیم.

با سلام دوستان امروز این تاپیکو ایجاد کردم و بعد از استقبال مدیر کل این قالب آرتیستیر رو که موضوع و اسمش تاریخ هستش و برای جوملای 1.5 و 1.7-2.5 رو هم ساپورت میکنه براتون به شکل کاملا فارسی (100 درصد) قرار میدم. امیدوارم خوشتون بیاد.

لطفا فیدبک بدین

ممنون میشم

تصویری از قالب [ATTACH=CONFIG]1448[/ATTACH]

لینک دانلود جوملا 1.5 http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13367604441.zip

لینک دانلود جوملا 1.7 و 2.5 http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13367610301.zip

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

سلام

در آخرین ورژن برنامه آرتیستر(Artisteer.3.1.0.48375)امکان فارسی سازی (RTL)در خود برنامه قرارداده شده که بدون نقص فارسی سازی رو انجام میده.

اگر پروژه برنامه مربوط به نسخه های قدیمی تر رو داشته باشید مثلا" 2.3 میتونید با نسخه جدید پروژه رو باز کنید و عملیات فارسی سازی و سایر تغییرات رو داخلش اعمال کنید.

موفق باشید.

سلام

ممنون از راهنماییتون

راستش هدف اینه که فارسی سازی رو انجام بدیم و روش های اصولی اون رو که اگه قالب artx نبود و به شکل اکسترکت جوملا بود اونو فارسی کنم

قالب های غیر artx رو هم باید فارسی کرد

عنوان و پست اول اشاره به قالب های آرتیستر کردید،گفتم شاید اطلاع نداشته باشین .در مورد دیگر قالب های انگلیسی مخصوصا" قالب های حرفه ایی کار بسیار عالی انجام دادید.

موفق باشید.

دوستان آخرین ورژن آرتیستیر که بدون نقص باشه و مشکل کرک نداشته باشه رو از کجا می تونم دانلود کنم؟

آخرین نسخه رو میتونید از خود سایت آرتیستر دریافت کنید.

کرک هم در سایت خودم قرار دادم.

دوستان من قالبم رو ساختم توی برنامه ی آرتیستر هم تایپو گرافی رو راست چین کردم

ولی می خوام دایرکت نوشته ها رو رایت کنم تا کاملا با زبان فارسی سازگار بشه

ولی نمی دونم با چه کدد Css و در کدو قسمت باید این کار رو انجام بدم کسی می تونه کمکم کنه؟

ولی نمی دونم با چه کدد Css و در کدو قسمت باید این کار رو انجام بدم کسی می تونه کمکم کنه؟

با سلام دوست عزیز

اگر مایل هستید سورس قالب و فایل آرتیسترتون رو بفرستین تا براتون انجام بشه

لطفا هر دو فایلی که عرض کردم رو بفرستید

فایل زیپ قالبم رو دارم ولی نمی دونم چطوری سورس قالبمو در اختیارتون بزارم می تونید راهنماییم کنید؟؟

(ببخشید من خیلی مبتدی هستم)

دوست عزیز فایل زیپ و فایل آرتیستر رو ارسال بفرمایید:128fs318181:

فایل زیپ قالبم رو دارم ولی نمی دونم چطوری سورس قالبمو در اختیارتون بزارم می تونید راهنماییم کنید؟؟

(ببخشید من خیلی مبتدی هستم)

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام دوباره خدمت تمامی دوستان جوملا فورومی

امروز 2 تا قالب طراحی شده توسط خودم رو میزارم که البته هر دوش تو یک فایل زیپ هستن و دمو ندارم براشون اما برای یکیشون یه عکس گذاشتم

[ATTACH=CONFIG]1598[/ATTACH]

قالب ها به ترتیب سبز و ابی هستن و برای سایت های شخصی و ساده عالی هستنsmile22

امیدوارم بپسندید:128fs318181:

با تشکر

موفق و پیروز باشید

[ATTACH]1599[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

درود بر شما دوست گرامی جناب limanweb عزیز

بنده برای سایتم قالبی رو توسط آرتیستیر 3 طراحی کردم. ولی متاسفانه قادر به فارسی کردن اون نیستم. از طرفی هم وقتی قالب سایت (هر قالبی) رو عوض میکنم؛ جدولهای موجود در سایت به هم میریزه و از صفحه بیرون میزنه. میخواستم بدونم این مشکل با فارسی سازی حل میشه و یا باید کار دیگری بکنم؟

در هر حال بنده فایل آرتیستیر و زیپ مربوط به قالب جدید رو براتون میذارم تا اگر امکان داره برام فارسیش کنید.

فقط با عرض معذرت از همگی اعضا انجمن، نمیخوام فایل رو در این تاپیک قرار بدم اگر امکانش هست یه ایمیل به بنده بزنید تا براتون ایمیلش کنم.

در ضمن، جسارتا یک پیغام خصوصی هم براتون فرستادم.

این آدرس سایت: http://libooks.ir/

اینم ایمیل بنده: notash.haghighat@gmail.com

بینهایت سپاسگزارم:ds6a5d:

سلام دوست عزیز

من یه مشکلی دارم من قالبم را با artisteer 3.1 طراحی اولیه کردم و با قالب joomla 2.5 خروجی می گیرم ولی متاسفانه در سایت به صورت لوکال ارور می ده و می گه که با joomla 2.5 ، compatible نیست! مشکل از کجاست و چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

ممنون می شم کمکم کنید.

دوست عزیز اگر این خطا را میدهد احتمالا مشکلی در خروجی گرفتنتون پیش اومده باز هم با دقت تکرار کنید و تا جایی هم که میدون خروجی جوملا 1.6 و 1.7 میده البته مشکلی هم پیش نمیاد

سلام دوست عزیز

من یه مشکلی دارم من قالبم را با artisteer 3.1 طراحی اولیه کردم و با قالب joomla 2.5 خروجی می گیرم ولی متاسفانه در سایت به صورت لوکال ارور می ده و می گه که با joomla 2.5 ، compatible نیست! مشکل از کجاست و چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

ممنون می شم کمکم کنید.

ممنون از جوابتون

موقع خروجی دو تا انتخاب داره که یکی 1.5 هستش و دیگری 1.7 و 2.5 با هم. نمی دونم چرا پیغام خطا می ده

برنامه را حذف کنید و دوباره نصب نمایید و همچنیم از کرک و کیجن قویتری استفاده نمایید

امیدوارم حل بشه

ممنون از جوابتون

موقع خروجی دو تا انتخاب داره که یکی 1.5 هستش و دیگری 1.7 و 2.5 با هم. نمی دونم چرا پیغام خطا می ده

سلام

آخرین ورژن برنامه رو از خود سایت آرتیستر دانلود کنید.

نکته:کیجن قوی تر وجود نداره.

اگر نیاز به لینک های دانلود برنامه و کیجن دارید پیغام خصوصی بدید.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری