jahanian

نظر شما در باره راه اندازی سایت جدید چی هست؟

20 پست در این موضوع

سلام دوستان

دارم یک سایت با جوملا راه اندازی می کنم که در اون قصد دارم افزونه های لایسنس جوملا رو بفروشم.

من به دو شکل اینکار رو میتونم بکنم:

1-طرح اولی این هست که هر افزونه رو به یه قیمت خاصی بفروشم.مثلا Rsform pro رو بدم 25 تومان و ....

2-طرح دومی این هست که اینکار رو به صورت اشتراکی انجام بدم.مثلا کاربرم میاد یه حق اشتراک از سایتم میخره و میتونه افزونه ها رو دانلود کنه.

حالا مخواستم نظر شما دوستان گلم رو از دید کارشناس و کاربران استفاده کننده بدونم چی هست؟

اگر طرح خاصی هم دارید در صورت معقولانه بودنش میپذرم

منتظر نظرات تون خواهم نشست:auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

طرح اول رو پیاده سازی کنید ، طرح دوم که از الآن شکست خوردست!مثلا" حق اشتراک رو بزارید ماهیانه 30 تومن اصلا 100 تومن!بعد توی این یک ماه کاربر خیلی بیشتر از حق اشتراکش میتونه دانلود داشته باشه یعنی برشکستگی مگر اینه بخواین طرح خاصی قرار بدید یا محدودیت دانلود بزارید که خودش پروژه جدیدی میشه که پیشنهاد نمیکنم.

افرونه هایی رو هم که قیمت بالایی دارند رو هر چند وقت یکبار با تخفیف برای یک مدت کوتاه به فروش بزارید.

برای حق اشتراک ایده خودم من هم این هست که محدودیت تعریف کنیم و...

به نظر دوستان توی حق اشتراک کاربر تمایل بیشتری به خرید حق اشتراک نخواهد داشت؟

وقتی کاربر ببینه با خرید یه حق اشتراک مثلا 30 تومنی میتونه تعداد بیشتری از پولی که داده دریافت کنه ناخود آگاه ترغیب میشه که حق اشتراک بخره.

الان من بخوام یه سایت تازه تاسیس راه اندازی کنم کسی نمیاد افزونه هاش رو از من بخره! میره از سایت هایی که اعتبار دارند بی دردسر خریداری می کنه

منتظر نظرات دوستان می نشینیم :)

به نظرم حق اشتراک باعث جذب کاربر میشه چون هزینه های کاربر رو کاهش میده

یکی از مزیت های حق اشتراک همین هست.

مشکلی که من دارم این هست که بیام حق اشتراک کنم و نتونم درامد حداقل سایت رو دربیارم

دوستان دیگه هم شرکت کنند ممنون میشم.اگر هم ایده ای دارید بگید خوشحال میشم

یکی از مزیت های حق اشتراک همین هست.

مشکلی که من دارم این هست که بیام حق اشتراک کنم و نتونم درامد حداقل سایت رو دربیارم

دوستان دیگه هم شرکت کنند ممنون میشم.اگر هم ایده ای دارید بگید خوشحال میشم

اگه از سایتتون استقبال بشه در آمدش هم جور میشه شما نگران نباشید

فقط باید جا بیفته

ممنون-خود شما ایده خاصی ندارید؟

و اینکه به نظر شما برای شروع از چه افزونه هایی شروع کنم؟

سلام.به نظر من اینکه جامع بودن سایتت میتونه کمک بسیار زیادی به شما بکنه که مرجع افزونه و قالب و ... باشه ولی بروز و کامل !!!

در مورد نحوه پولی اشتراکی خیلی بهتره من شخصا تو دوتا سایت اشتراک 6 ماهه خریدم و دارم استفاده میکنم و هر چند روز یک سری بهشون میزنم ببینم جدید چی دارن

برای حق اشتراک ایده خودم من هم این هست که محدودیت تعریف کنیم و...

به نظر دوستان توی حق اشتراک کاربر تمایل بیشتری به خرید حق اشتراک نخواهد داشت؟

وقتی کاربر ببینه با خرید یه حق اشتراک مثلا 30 تومنی میتونه تعداد بیشتری از پولی که داده دریافت کنه ناخود آگاه ترغیب میشه که حق اشتراک بخره.

الان من بخوام یه سایت تازه تاسیس راه اندازی کنم کسی نمیاد افزونه هاش رو از من بخره! میره از سایت هایی که اعتبار دارند بی دردسر خریداری می کنه

منتظر نظرات دوستان می نشینیم :)

اگر طرح محدودیت هست که مسلما" اشتراکی.

اعتبار سایت فروشگاهی به نشان اعتماد الکترونیکی ، رسمیت داشتن به عنوان دفتر شرکت یا خدمات مرتبط و قابل پیگیر بودن هست.همچنین کامل و بروز بودن.مگه قراره کاربر با دردسر از سایت شما خریداری کنه :bala:

پس نظر جمع بر طرح اشتراکی هست.آقای حیاتی شما هم طرح اشتراکی با محدودیت رو پیشنهاد دادید درسته؟

و اینکه در مورد قیمت های طرح اشتراک برای شروع چی هست؟

و در آخر چه افزونه هایی رو برای شروع پیشنهاد می کنید؟

باز هم منتظر نظرات سایر دوستان هستیم

به نظر بنده چون خودم در قسمت مشتریان سایت یا برنامه های این چنینی میدونم

پیشنهاد بنده اینه که شما برای هر برنامه قیمت خاص خودش را اجرا کنی و در صورت خرید های مکرر از تخفیفات ویژه استفاده کنی

مثلا برنامه X به قیمت 25 تومان با کوپن تخفیف مثلا 10% خرید بعدی یا 20% در خرید برنامه y :nasihat:

rezanegar به نظر شما استقبال صورت میگیره؟

خود شما ایده خاصی ندارید؟

لطفا سایر دوستان هم شرکت کنند

مهمترین نکته برای شما اینکه دنبال هر افزونه ای نباشی در یک ماه بخوای 100 تا افزونه داخل سایت بذاری.

بشین فکر کن ببین چه افزونهای در ایران و سایت های فارسی زبان نیاز هست روی ی*** کار کن و همیشه به دنبال ارتقاع اون باش.مثلا k2 فقط واسه k2 کسی وارد سایتش میشه نه واسه گالری تصویر...نمیدونم منظورم رسوندم:fight1:

منون تی ام آی عزیز

به نظر شما برای شروع از چه افزونه ای شروع کنیم که پر مخاطب باشه؟

سایت شولی را یک نگاه کنید تقریبا همین چیزی هست که می خواهید پیاده کنید

اگر اشتراکی می زارید محدودیت دانلود روزانه بزارید

در مورد کلا خود طرح اگر می خواهید به موفقیت برسید افزونه ها را شمسی و فارسی کنید + یک سری خدمات خاص برای فارسی زبانان.

چون اگر واقعا بخواهید افزونه را از سایت اصلی بخرید باید هزینه بالایی از کاربر بگیرید که کاربر زیر بار خرید ان نمی ره ولی اگر امکانات خاصی نظیر شمسی بودن و فارسی بودن +مثلا درگاه بانکی داشته باشه کاربر راغب به خرید می شه. نگران خرید کاربر نباشید کاربر کم کم اعتماد می کنه.

رویه ایی که ما داریم در شولی، افزونه را خیلی کم پیش میاد از سایت اصلی بخریم بیشتر اکانت هایی را که افزونه های جوملا را اشتراک می گذارن می خریم یا از کاربری که قبلا خرید کرده به قیمت کمتر خرید می کنیم

راستی ظرفیت جوملا هم محدود هست ، بهتر هست کلا روی همه ی cms ها و اسکریپت ها فکر نکنید نه فقط جوملا

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

دارم یک سایت با جوملا راه اندازی می کنم که در اون قصد دارم افزونه های لایسنس جوملا رو بفروشم.

من به دو شکل اینکار رو میتونم بکنم:

1-طرح اولی این هست که هر افزونه رو به یه قیمت خاصی بفروشم.مثلا Rsform pro رو بدم 25 تومان و ....

2-طرح دومی این هست که اینکار رو به صورت اشتراکی انجام بدم.مثلا کاربرم میاد یه حق اشتراک از سایتم میخره و میتونه افزونه ها رو دانلود کنه.

حالا مخواستم نظر شما دوستان گلم رو از دید کارشناس و کاربران استفاده کننده بدونم چی هست؟

اگر طرح خاصی هم دارید در صورت معقولانه بودنش میپذرم

منتظر نظرات تون خواهم نشست:auizz3ffy9vla57584x

به نظرم ایده ی خوبیه

پیشنهاد من اینه که افزونه ها رو به دو صورت بنا به سفارش مشتریا بهشون تحویل بدین:

1) به صورت کاملا اورجینال و دست نخورده (در ضمن به نحوی که شرکت سازنده افزونه هم ازش پشتیبانی کنه و این برا منی که میخوام افزونه ای رو به سایتم اضافه کنم موضوع مهمیه)

2) فارسی سازی شده

من تا حالا چند بار شده که از افزونه ای تو سایت جوملای جهانی خوشم اومده ولی چون پولی بوده و تو ایران امکان پرداختش نیس (سخته) از خیرش گذشتم. در صورتی که حاضر بودم حتی به قیمت بیشتری اونو تهیه کنم.

ویرایش شده در توسط robert

majid.fathi افزونه های فروشی ما کلا لایسنس هست و البته فارسی شده.

در مورد اون قسمت از صحبت تون که فقط روی جوملا محوریت کاری نباشه من هم با این امر موافق هستم و اگر از دوستان کسی در زمینه ها و اسکریپت های متفاوت میتونه با من همکاری داشته باشه استقبال میکنم.

robert عزیز همانطور که بالا گفتم افزونه های کا لایسنس و فارسی خواهد بود و توسط ما پشتیبانی کامل می شود : )

دوستان دیگر شرکت کنید لفطا : )

دوستان همفکری نمی کنند : (

چی بگیم دیگه:bala:

والا نکته اصلی را فکر کنم گفتم. کاربر زیاد به اصلی یا غیر اصلی بودن کاری نداره فقط کیفیت و نیاز را نگاه می کنه اگر مثلا افزونه فاکتور نیاز داره اولین چیزی که می بینه پشتیانی از تاریخ شمسی و پرداخت بانکی هست در رده بعد فارسی بودن و در اخر شاید اصلی بودن آن.

مثلا اگر یک افزونه را بخواهید لایسنس اصلی از سایت سازنده بدید باید 300 دلار هزینه کنید یعنی باید حداقل به 30 نفر با قیمت 30 هزار تومن بفروشید که هزینه اولیه را بدست بیارید و شاید این لایسنس مدت دار هم باشد و یعنی تا 1 سال دسترسی دارید. ...

این تاپیک را ببنید:

آموزش افزونه یا قالب نال ، کرک و اورجینال چیست؟

پیشنهادی که من می دم یک سیستم خرید گروهی پیاده کنید هم شاید فکر بدی نباشه. یعنی تا خرید به اندازه 10 نفر نشد اقدام به خرید نشه ولی پیش نیاز این جور سیستمی داشتن مخاطب زیاد هست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری