ابوالفضل طالبی

پلاگین تغییر مسیر ثبت نام پیشفرض جوملا به مسیر دلخواه

12 پست در این موضوع

با استفاده از این پلاگین کوچک ولی بسیار کاربردی میتوانید لینک ثبت نام پیشفرض جوملا در تغییر دهید.

برای مثال اکثر افزونه هایی که در جوملا وجود دارند در صورتی که برای استفاده از انها نیاز به ثبت نام در سایت باشد،افزونه به صورت پیشفرض کاربر را به صفحه ثبت نام پیشفرض جوملا هدایت میکند.

حال اگر شما افزونه ای مانند CB و یا جوم سوشیال را نصب کرده باشید نیاز دارید که کاربران به صفحه ثبت نام اختصاصی این کامپوننت ها هدایت شوند.

کاری که این پلاگین انجام میدهد این است که به صورت اتوماتیک بر اساس تنظیماتی که شما انجام میدهید صفحه پیشفرض ثبت نام جوملا را به یکی از صفحات زیر تغییر میدهد :

1 : JomSocial

2 : VirtueMart

3 : Community Builder

4 : Core Joomla Registration

5: Custom URL

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بعد از نصب ارور داده بود و به خط 17 که کدهای زیر در اون هست ایراد گرفته بود

$mainframe->registerEvent( 'onAfterRoute', 'redir' );

من این خط رو حذف کردم و درست شد

آیا مشکلی به وجود نمی آید؟

یعنی با حذف اون قسمت مشکلی پیش می یاد؟

برای 2.5 نداره؟

با سلام

من این پلاگین را دونلود کردم ولی هرکار می کنم در جوملا 1.5.15 که دارم نصب نمی شه و هر دفعه یک پیغام خطایی می ده

لطفا راهنمایی کنید

درود

برای این کار پلاگین نیاز ندارید . یه آموزش بسیار خوب توی دانشنامه منتشر شده مطالعه بفرمائید :

آموزش : تغییر مسیر و تغییر نام پوشه مدیریت جوملا - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

درود

برای این کار پلاگین نیاز ندارید . یه آموزش بسیار خوب توی دانشنامه منتشر شده مطالعه بفرمائید :

آموزش : تغییر مسیر و تغییر نام پوشه مدیریت جوملا - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

دوست خوبم برادر صدیقی

آموزش شما مربوط به تغییر مسیر ادمین هست در صورتی که ای تاپیک مربوط به تغییر مسیر ثبت نام میباشد .

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای جوملای 3 هم میشه ازش استفاده کرد ؟

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

برای جوملای 3 هم میشه ازش استفاده کرد ؟

اگه به مسیر ایجاد تاپیک نگاه کنید می بینید که فقط برای 1.5 هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری