p_ansari

مشکل نصب نشدن قالب ها در جوملای نصب شده روی لوکال هاست

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من دیگه نا امید دارم میشم. هر کاری میکنم قالب ها نصب نمیشن! از هر روشی که امکان داشت امتحان کردم ولی نمیشه.اتفاقی که میوفته به این شکلِ که وقتی که میخوام قالب رو نصب کنم این اتفاق میوفته

rhjb32b09a0t2xoe12nj.jpg

بعد از این که فایل اماده ی نصب (Quick Start Packag) رو انتخاب میکنم و جوملا میخواد شروع به نصب کنه یهو صفحه سفید میشه و دیگه هیچ اتفاقی هم نمیوفته!! و تو تکسبار هم این لینک ظاهر میشه

http ://localhost/test/administrator/index.php?option= com_installer&view= install

که توی عکس هم مشخصه!!

من هرچی سرچ کردم نتونستم مشکلم رو متوجه بشم! از ومپ استفاده میکنم و جوملام رو هم از سایت خود جوملا دانلود و نصب کردم 3.3 هست. 3 تا قالب رایگان فارسی شده دانلود کردم ولی هیچ کدوم نمیشه!!

ممنون میشم کمکم کنید (y)

ویرایش شده در توسط p_ansari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

متوجه نشدم !! یعنی یک جوملا 3.3 از جوملا جهانی گرفتید و میخواید روش قالب نصب کنید ؟

قالب ها quick start هستند ؟

متوجه نشدم !! یعنی یک جوملا 3.3 از جوملا جهانی گرفتید و میخواید روش قالب نصب کنید ؟

قالب ها quick start هستند ؟

بله،از سایت خود جوملا (joomla.org) دانلود کردم جوملام رو و موقع نصب فارسیش کردم. این میتونه مهم باشه؟ یا مربوط به مشکل من بشه؟

اره میخوام روش قالب نصب کنم ولی روی لوکال هاست نصب کردم جوملا رو. روی ومپ نصب کردم ولی قالب نصب نمیشه!! که دقیق توضیح دادم موقع نصب چه اتفاقی میوفته.

3 تا قالب که فارسی هستنو به نظرم کاملو سالم بودن رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم نصب نمیشه! اره فایل زیپ شده هستند که quick start هستن.وقتی میزنم جوملا بارگذاری کنه بعد از 3-4 ثانیه صفحه سفید میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته!!

درود

بسته های نصبی رو که نمی تونید از مدیریت قالب های جوملا نصب کنبد . بسته های نصبی رو باید مثل یک جوملای خام نصب کنید . دقیقا مثل نصب همون جوملایی که از جوملا جهانی گرفتید نصبشون کنید .

درود

بسته های نصبی رو که نمی تونید از مدیریت قالب های جوملا نصب کنبد . بسته های نصبی رو باید مثل یک جوملای خام نصب کنید . دقیقا مثل نصب همون جوملایی که از جوملا جهانی گرفتید نصبشون کنید .

ممنونم از پاسختون

من به این شکل هم رفتم جلو ولی نشد! موقع نصب تو اون حالت لود کردن موند ! حتی چند ساعت هم گذاشتم موند ولی همینجوری تو حالت لود کردن بود!

من به این شکل خوب بلد نیستم، ببینید درست توضیح میدم؟

روشی که من انجام میدم به این صورتِ،ببینید کجای کار من ایراد داره؟

الان در حال حاضر جوملا روی لوکال هاست من نصبِ. که من از ومپ استفاده میکنم و میتونم راحت بعد از فعال کردن ومپ وارد مدیریت جوملا و صفحه سایت بشم. پس تا اینجا مشکلی نیست

حالا میخوام به روشی که گفتید قالب رو نصب کنم

من تو فولدری که ومپ نصب شده که توی درایو c هست تو فولدر www یک فولدر ایجاد کردم به نام test و فایل جوملام رو قبل از نصب تو اونجا اکسترکت کردم

خب،حالا باید همین کارو با فایل نصبی قالب انجام بدم،درسته؟

باید یک فولدر ایجاد کنم و اونجا فایل نصبی قالب رو آن زیپ کنم. خب حالا مهمِ که فولدر رو توی فولدر تست برای ان زیپ کردن فایل قالب ایجاد کنم یا توی www?? من این مورد رو نمیدونم

تو کدوم فولد رو برای ان زیپ کردن فایل نصبی قالب ایجاد کنم؟

diskc>wamp>www>test

یا

diskc>wamp>www

خب حالا فرض میکنیم که من توی test یه فولدر به نام ghaleb ایجاد میکنم و فایل نصبی ای که دانلود کردم رو توی اون آن زیپ میکنم

حالا باید توی تسکبارم این لینک رو وارد کنم تا نصب رو شروع کنم ببینید درسته؟

http :// localhost / test / ghaleb / installation رو بزنم مراحل نصب شروع میشه تا اینجای کار درسته؟

من این کارو انجام دادم و مثل نصب جوملا رفتم جلو ولی وقتی ادامه رو زدم همینجوری تو حالت بارگذاری میمونه!!

اینجوری:

i7wx5chzyocfx09jqiuj.jpg

قبل از نصب هم که دقیقا مثل نصب جوملا میمونه

قسمت ها نام سایت،توضیحات متا،ایمیل مدیر،نام کاربری مدیر،و رمز عبور هست که پر میکنم اینجا مهمه که چی پر کنم؟!!

نمیدونم چرا اینجوریِ

تنها چیزی که مشکوکم اینِ که من کاری رو انجام باید بدم و ندادم؟!

مثلا لازمِ که دیتا بیس جدید یا همون پایگاه داده جدید ایجاد کنم؟ یه ویدئو اموزشی میدیدم که فکر میکنم این کارو میکرد ولی فکر میکنم این فقط تو مرحله اول که میخوایم جوملا رو نصب کنیم باید انجام بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

فولدر ها چه در لوکال چه در هاست به همین شکل هست که شما در آخرین آدرس نوشتید . داخل هر فولدری که بشیم یک / به آدرس سایت به همراه نام فولدر اضافه میشه و برداشت شما درسته . اما برای راحتی کار ما نمیایم یک جوملای دیگه رو داخل فولدر یک جوملای دیگه نصب کنیم . کمی جلوتر برید دلیل این کار رو متوجه میشید . شما هر سایتی کی میخواید نصب کنید داخل www یک فولدر برای اون سایت در نظر بگیرید .

برای هر جوملا شما به یک پایگاه داده مجزا نیاز دارید . جوملا 3 توانایی ساخت مستقیم پایگاه داده رو داره و نیازی نیست شما از قبل اون رو بسازید . اما در کل فرقی نمیکنه .

اینکه در لودینگ میمونه هم میتونه مشکل قالبتون هم باشه . بقیه اون بسته هایی که دانلود کردید رو هم نصب و تست کنید .

برای شروع سری به این تاپیک بزنید . برای کار هم از زمپ استفاده کنید راحت تره . اون هم مثل ومپ هست با کمی تفاوت :)

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

فولدر ها چه در لوکال چه در هاست به همین شکل هست که شما در آخرین آدرس نوشتید . داخل هر فولدری که بشیم یک / به آدرس سایت به همراه نام فولدر اضافه میشه و برداشت شما درسته . اما برای راحتی کار ما نمیایم یک جوملای دیگه رو داخل فولدر یک جوملای دیگه نصب کنیم . کمی جلوتر برید دلیل این کار رو متوجه میشید . شما هر سایتی کی میخواید نصب کنید داخل www یک فولدر برای اون سایت در نظر بگیرید .

برای هر جوملا شما به یک پایگاه داده مجزا نیاز دارید . جوملا 3 توانایی ساخت مستقیم پایگاه داده رو داره و نیازی نیست شما از قبل اون رو بسازید . اما در کل فرقی نمیکنه .

اینکه در لودینگ میمونه هم میتونه مشکل قالبتون هم باشه . بقیه اون بسته هایی که دانلود کردید رو هم نصب و تست کنید .

برای شروع سری به این تاپیک بزنید . برای کار هم از زمپ استفاده کنید راحت تره . اون هم مثل ومپ هست با کمی تفاوت :)

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

ممنونم از پاسختون

من قالب های دیگرو هم تست کردم ولی باز به همین شکلِ!

قبل از ومپ از زمپ هم استفاده کردم و همینطوره که شما میگید.

امیدوارم مشکلم حل بشه و بتونم روی جوملایی که روی لوکال نصب کردم قالب هم نصب کنم.

سپاس

بچه ها من نتونستم مشکلم رو حل کنم! :/

واقعا نیاز به کمک دارم،از برنامه ریزی ای که برای راه اندازی سایتم کرده بودم عقب افتادم و نمیدونم چیکار کنم.

من حتما میخوام اول افلاین کار کنم بعد که مسلط شدم و تونستم موقعیت های قالب رو کم کنم و افزونه هارو اضافه کنم و رو مدیریت جوملا به اندازه کافی تسلط پیدا کردم یه قالب مناسب کارم بخرمو سایتمو راه بندازم ولی تو همین مرحله نصب قالب روی لوکال هاست گیر کردم :(

اصلا 100% میشه فایل کویک استارت رو روی لوکل نصب کرد یا من دارم الکی تلاش میکنم؟ تاجایی که میدونم میشه .

کسی هست که یه بار زحمت بکشه و تست کنه ببینه میشه یا نه؟

اگر کسی هست من لینک بدم و بگم کدوم قالب هارو دانلود کردم و تستش کنه ، روی لوکال که متوجه بشم ایراد از منه یا کلا این روش ایراد داره. من چند تا قالب رو تست کردم ولی نمیشه!! همه شون عین هم تو مرحله اول نصب میمونن!!

سلام

من در نهایت نتونستم روی لوکال قالب رو نصب کنم و رفتم روی هاست و جوملام رو نصب کردم و قالب هم نصب کردم

سوالی که پیش اومده اینِ که تو نصب قالب های اماده نصب یا همون کوئیک استارت دقیقا موقع نصب چه اتفاقی میوفته؟ میدونیم که برای نصب این قالب ها باید دقیقا مثل نصب جوملا عمل کرد ولی چه اتفاقی میوفته؟ خود جوملا هم باز دوباره نصب میشه؟! چه ورژنیش؟!!

من در حالت عادی که جوملا رو روی هاستم نصب کردم وقتی آدرس سایتم رو میزنم و در انتهاش administrator رومیذارم مدیریت جوملا میاد بالا و وقتی هم اسم سایت رو میزنم قالب پیش فرض جوملا ظاهر میشه

ولی بعد از این که قالب کوئیک استارت رو نصب میکنم انگار یه جوملا جدید نصب شده و همچنان جوملا قبلی هم سر جاشِ

بعد از نصب قالب کوئیک استارت، دیگه وقتی اسم سایتم رو مینویسم قالب نصب شده جدید نمیاد بالا و همچنان قالب پیش فرض جوملا میاد و برای اینکه قالب جدید بیاد بالا باید مثلا اینجوری ادرس سایتم رو بنویسم

www . name damane .com/templates/ghaleb1

دقیقا همون جایی که تو هاستم قالب رو اکسترکت و بعد نصب کردم.

واگر در انتهاش administrator رو اضافه کنم یه جوملا علاوه بر جوملایی که نصب کردم میاد بالا!

و همچنان جوملا قبلیم هم هست!

قضیه چیه؟ این قالب های کوئیک استارت تنها راه نصبشون ، نصب کردن مثل خود جوملاست؟

در ضمن من وارد مدیریت قالب تو اون جوملا اولیم هم که میشم هیچ قالبی برای پیش فرض کردن اضافه نشده و باید حتما برای مدیریت قالب جدید ادرس جدید رو بزنم.

چیز دیگه ای که وجود داره اینِ که موقع نصب قالب یا نصب خود جوملا دقیقا در مرحله ی آخر این قسمتی که با کادر قرمز مشخص کردم وجود داره

1c2ipxkq9k1xajn6w3i7.png

اگر موقع نصب قالب بهش دست نزنم و بذارم رو non بمونه اصلا قالب نصب نمیشه

ولی بار دوم defaull english رو که انتخاب کردم هم قالب نصب شد هم به همراهش جوملا!

اگر در این مورد و انتخاب این گزینه ها کسی اطلاع داشت راهنماییم کنه ممنون میشم

توضیحات من خیلی طولانی شد،شرمنده بابت طولانی شدنش. من خیلی نیاز دارم که این بخش رو یاد بگیرم. ممنون میشم اگر کمکم کنید

دوست عزیز حتما اون تاپیک آموزش که لینکش رو چند پست قبل تر بهتون دادم کامل مطالعه کنید .

همه چیز رو پاک کنید . اعم از فایل ها و دیتابیس هایی که ساختید . فقط و فقط بسته نصبی که دانلود کردید رو در روت هاست (پوشه public_html) آپلود کنید و پس از اکسترکت اون رو نصب کنید . زبان فارسی رو انتخاب کنید و در مرحله آخر نصب اطلاعات نمونه پیشفرض رو انتخاب کنید .

بسته نصبی رو که نصب کنید ، جوملا و قالب با هم نصب میشه و شما نیاز ندارید جوملا ی دیگه جداگانه نصب کنید .

دوست عزیز حتما اون تاپیک آموزش که لینکش رو چند پست قبل تر بهتون دادم کامل مطالعه کنید .

همه چیز رو پاک کنید . اعم از فایل ها و دیتابیس هایی که ساختید . فقط و فقط بسته نصبی که دانلود کردید رو در روت هاست (پوشه public_html) آپلود کنید و پس از اکسترکت اون رو نصب کنید . زبان فارسی رو انتخاب کنید و در مرحله آخر نصب اطلاعات نمونه پیشفرض رو انتخاب کنید .

بسته نصبی رو که نصب کنید ، جوملا و قالب با هم نصب میشه و شما نیاز ندارید جوملا ی دیگه جداگانه نصب کنید .

ممنونم از پاسخت

باشه حتما حتما اموزش جوملا 2.5 رو کامل مطالعه میکنم

فقط ممنون میشم که که این دوتا سوال رو هم پاسخ بدی که از ابهام در بیام

1. اگر فقط قالب نصبی رو نصب کنم بر چه اساسی ورژن و نوع جوملایی که همراهش نصب میشه تعیین میشه؟

2.من میخوام جوملام 3.3 باشه و از سایت خود جوملا دانلود کرده باشم،راهی وجود داره که هم قالب نصبی رو نصب کنم هم نوع و ورژن جوملاش رو خودم تعیین کنم؟

بی نهایت ممنونم

1- این رو ببینید : http://p30template.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C/553-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-Rocketheme-Tessellate-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-Rocketheme.html وقتی شما قالبی رو می خرید ورژن های قابل ارائه رو به شما نشون میده . انتخاب میکنید که 2.5 باشه یا 3

2- نمیشه جوملا رو از جای دیگه نصب کنید . بسته نصبی رو از جای دیگه . چه اصراریه جوملارو از سایت خود جوملا دانلود کنید ؟ اگه بسته نصبی رو از جای مطمئن تهیه کنید همون جوملای سایت جوملا جهانی استفاده شده . مگه اینکه قالب نال شده باشه که ممکنه از نظر امنیتی یا ... مشکل داشته باشه .

اینکه دقیقا میخواید 3.3 باشه ، باید نسخه 3 خریداری کنید و بعد با رعایت یک سری نکات به آخرین ورژن آپدیت کنید .

سلام من وقتی بسته نصبیه quickstartو تو هاستم آپلود میکنم وقتی ک میرم تو ادرس سایت که مرحله ی آخر نصبو انجام بدم نکست ک میزنم دیگه جلوتر نمیره اگه میشه راهنمایی کنید لطفا

اینجوری میشه ورژنه جوملایه قالبمم 2.5 هست[ATTACH=CONFIG]9303[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری