vioming

مشکلی عجیب غریب در فارسی سازی قالب جوملا 1.5

4 پست در این موضوع

سلام من توسط توضیحات دانشنامه جوملا قالبی که با نرم افزار آرتیستر ساختم را فارسی کردم و داشتم بر روی wamp server سایت رو کامل می کردم که به تازگی متوجه شدم که کلمات فارسی در کنار کلمات انگلیسی به درستی قرار نمی گیرد و جمله کاملا بی معنی می شود من یک عکس ضمیمه کردم :21:

البته من کدی را در css قرار دادم

p {

direction:rtl;

text-align:right;

}

که در صورتی که rtl باشد تگ های توضیح داده شده در وب سایتم خراب نمایش داده می شود و نوشته هایم مرتب و درست و اگر ltr آن را قرار دهم برعکس همین توضیحی که دادم اتفاق می افتد

که در عکس نوشته ها مشکل پیدا کرده اند

من از جوملا 1.5.25 استفاده می کنم و آرتیستر 3

please help me

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید direction صفحه رو rtl کنید و بعد شروع کنید برای فارسی سازی و تنظیما قسمتهای مختلف سایت بر اساس دایرکشن راست به چپ ... اینکه بخاید دایرکشون ltr باشه اونوقت مشکل تداخل عبارات فارسی و انگلیسی و جابجایی پیش میاد

بهتره که دایرکشن رو rtl کنید و بعد کل قالب رو بررسی و هرجایی که نیاز به تغییر داشت ، تغییرات لازم رو بدید ..

این تاپیک رو هم ببینید:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2614-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%C2%BB-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%B1-3-%D9%88-3.1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86

متاسفانه جناب tarantino من تمام توضیحاتی که شما نوشته بودید رو قرار داده بودم و انگار که هیچ راهی نداره نمیدونم چیکار کنم من قالبم رو برای جناب limanweb فرستادم

شاید هم از مرورگر باشه من از مرورگر internet explorer version 9.0.811 استفاده می کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری