hamid80

بهینه کردن ادرس در کامپونت tortag

4 پست در این موضوع

سلام من از افزونه tor tag نسخه 2.5 استفاده می کنم برای برچسب زدن روی مطالبم یک مشکلی که باهاش دارم وقتی روی لینک تگ های که درست کردم کلید می کنم این طور نمایش داده می شه سئو جوملا هم فعاله

http://www.mysite.com/component/tortags/tag/AC_C_Cond.html?Itemid=704  

میخواهم بعد از بهینه شدن این طوری نمایش داده بشه

http://www.mysite.com/tag/AC_C_Cond.html  

دوستان مشکل فوق را با این افزونه داشتن از افزونه های مثل sh404SEF برای بهینه سازی ادرسها نیم توانم استفاده کنم حالا هر کدام از دوستان می تواند در این زمینه کمکی بکنید پ.خ بده البته هزینه بهینه سازی ادرسها هم پرداخت خواهد شد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پیشنهاد می کنم جوملا 2.5 را ارتقا بدید به 3 پیش فرض همین طوری تگ به شکل مطلوب می زنه.

تورتگ شاید خوب باشه ولی در کل یک افزونه جدا از جوملا هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله حق با شما است ولی چاره ای ندارم سایت شرکتی است و مجبورم دست به اعصا راه برم در کل من از همین افزونه tortaag با افزونه sh404SEF یک سایت ئیگه را لینک هاشو بهینه کردم ولی نمی دانم چرا نمیشه تو این سایت شرکتی از افزونه sh404SEF استفاده کنم شاید دلیلش این باشه سایت دو زبانه است و باید تنظیمات خاصی تو sh404SEF انجام بدم من بلد نیستم یا چیز برای همین هم از دوستان خواستم که این کار را برام انجام بدم با هزینه

ویرایش شده در توسط hamid80

سلام دوستان هر کسی نسخه tor tag 3.0 این افزونه را داره لطفا پیشنهاد قیمت بده یا اگر می تواند با افزونه sh404SEF لینک ها را بهینه کنه پ.خ بده