sheyda7124

راهنمایی درباره طراحی سایت فروش فایل

20 پست در این موضوع

سلام دوستان،وقت بخیر

میخواستم در مورد طراحی سایت فروش فایل راهنمائی بفرمائید.

اینکه آی پی فروش که میگن از بانک باید دریفات بشه،چیه،حتما باید باشه و مواردی که در این زمینه هست رو لطف میکنید بفرمائید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اون مربوط میشه به درگاه پرداختی که از بانک خاصی می گیرید.

ابتدا برای کارتون باید افزونه مناسب را پیدا کنید بعد درگاه بانکی که می خواهید باهاش کار کنید را انتخاب و طبق قوانین اون بانک عمل کنید تا تاییده لازم را بگیرید

آقای مهندس،فک کنم از سوالم متوجه شدین که در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم.ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنیدgift

بعدشم آخه یکی از دوستان گفتن که نزدیک یک میلیون برای آی پی فروشی که از بانک میگیریم هزینه میکنیم درسته!!!

درود

خیر . درگاه هزینه نداره . شما IP سایتتون رو به بانک مربوطه می دید اونا درگاه رو روی اون IP فعال میکنن . اگه هم از درگاههای واسط مثل پی لاین یا زرین پال استفاده کنید که راحت ترید .

برای فروش فایل هم J2Store قابلیت اینو داره که مطالب خود جوملاتون رو پولی کنید . افزونه خوبیه

درود

حالا که این تاپیک باز شده من چندتا سوال بپرسم

یادم نیست توی این انجمن بود یا انجمن دیگه که یکی از دوستان برای اینکه بشه چندتا فایل رو برای فروش گذاشت بنده رو اینگونه راهنمایی کرد:

1. برای مدیریت فایل های دانلودی افزونه jdownload رو باید نصب کرد و از اونجایی که حجم فایلهای بنده زیاد است(فایل های ویدئو که شاید به 400 یا 500 مگابایت هم برسه) و باید برای فایل ها یک هاست دانلود تهیه کنم گفتند که میشه از لینک خارجی نیز در این افزونه استفاده کرد. گفتند اگه یه ساب دامین را با a record به هاست دانلود وصل کنم میشه.

2. باید برای پولی کردن فایل ها payperdownload رو نصب و به jdownload متصل کنم و پلاگین پرداخت پی لاین رو هم برای اون نصب کنم

حالا بنده چندتا سوال دارم

1. اینکه حجم فایل های ویدئو زیاده و اگر کاربری بخواد یک فایل رو به مرور توسط دانلود منیجر دانلود کنه و یا بنده بخوام یه ویدئو رو چند قسمت کنم و به ازای یک پرداخت وجه چند لینک نمایش داده بشه آیا امکانش با این روش هست؟

2. لینک دانلودی که پس از پرداخت وجه ایجاد میشه رو میشه اتوماتیک به ایمیل کاربر فرستاد؟

3. آیا لینک ها مجازی هستن؟ یعنی میشه تاریخ دارشون کرد؟

ممنون آقای صدیقی

فایل ها ممکن فایل pdf یا فایل های اموزشی دیگه ای باشه ولی منظورم اینه که

الان برای شروع طراحی یه همچین سایتی ،بعد از انتخاب یه قالب مناسب از یکی از این افزونه ها مثلا فروشگاه ساز k2store یا j2store که تو انجمن هم دیدم باید استفاده کنم؟ و دیگه نیازی به ویرچومارت و ... نیست دیگه!

و برای پرداخت ها هم که فرمودین یا از طریق بانک اقدام کنم یا نیازی نیست و از زرین پال استفاده کنم؟

درود

حالا که این تاپیک باز شده من چندتا سوال بپرسم

یادم نیست توی این انجمن بود یا انجمن دیگه که یکی از دوستان برای اینکه بشه چندتا فایل رو برای فروش گذاشت بنده رو اینگونه راهنمایی کرد:

1. برای مدیریت فایل های دانلودی افزونه jdownload رو باید نصب کرد و از اونجایی که حجم فایلهای بنده زیاد است(فایل های ویدئو که شاید به 400 یا 500 مگابایت هم برسه) و باید برای فایل ها یک هاست دانلود تهیه کنم گفتند که میشه از لینک خارجی نیز در این افزونه استفاده کرد. گفتند اگه یه ساب دامین را با a record به هاست دانلود وصل کنم میشه.

2. باید برای پولی کردن فایل ها payperdownload رو نصب و به jdownload متصل کنم و پلاگین پرداخت پی لاین رو هم برای اون نصب کنم

حالا بنده چندتا سوال دارم

1. اینکه حجم فایل های ویدئو زیاده و اگر کاربری بخواد یک فایل رو به مرور توسط دانلود منیجر دانلود کنه و یا بنده بخوام یه ویدئو رو چند قسمت کنم و به ازای یک پرداخت وجه چند لینک نمایش داده بشه آیا امکانش با این روش هست؟

2. لینک دانلودی که پس از پرداخت وجه ایجاد میشه رو میشه اتوماتیک به ایمیل کاربر فرستاد؟

3. آیا لینک ها مجازی هستن؟ یعنی میشه تاریخ دارشون کرد؟

برای فایل هایی که حجمشون بالاست بهتره که فایل رو در قالب CD برای کاربر بفرستید. شاید بنده خدا با Dial up کار میکرد. انوقت 400 یا 500 مگابایت بخواد دانلود کنه چقدر طول میکشه ؟؟

از jdownload استفاده نکردم ولی با j2store میتونید به ازای یک بار پرداخت لینک دانلود چند فایل رو به کاربر بدین.

ممنون آقای صدیقی

فایل ها ممکن فایل pdf یا فایل های اموزشی دیگه ای باشه ولی منظورم اینه که

الان برای شروع طراحی یه همچین سایتی ،بعد از انتخاب یه قالب مناسب از یکی از این افزونه ها مثلا فروشگاه ساز k2store یا j2store که تو انجمن هم دیدم باید استفاده کنم؟ و دیگه نیازی به ویرچومارت و ... نیست دیگه!

و برای پرداخت ها هم که فرمودین یا از طریق بانک اقدام کنم یا نیازی نیست و از زرین پال استفاده کنم؟

وقتی از j2store یا k2store استفاده کنید دیگه نه نیازی به افزونه های دانلود دارین نه فروشگاه ساز دیگه مثل ویرچومارت و ...

برای پرداخت ها استفاده از درگاه های واسط مثل زرین پال خیلی آسون تر هست. درگاه زرین پال j2store و k2store بصورت رایگان در انجمن قرار داده شده

برای فایل هایی که حجمشون بالاست بهتره که فایل رو در قالب CD برای کاربر بفرستید. شاید بنده خدا با Dial up کار میکرد. انوقت 400 یا 500 مگابایت بخواد دانلود کنه چقدر طول میکشه ؟؟

از jdownload استفاده نکردم ولی با j2store میتونید به ازای یک بار پرداخت لینک دانلود چند فایل رو به کاربر بدین.

وقتی از j2store یا k2store استفاده کنید دیگه نه نیازی به افزونه های دانلود دارین نه فروشگاه ساز دیگه مثل ویرچومارت و ...

برای پرداخت ها استفاده از درگاه های واسط مثل زرین پال خیلی آسون تر هست. درگاه زرین پال j2store و k2store بصورت رایگان در انجمن قرار داده شده

اونوخت میشه ابتدا چند خط راجع به اون فایل یا آموزش توضیح داد بعد لینک دانلود رو در آخر مطلب قرار داد؟

میشه فایل های رایگان رو براشون قیمت صفر بذاریم؟

اونوخت میشه ابتدا چند خط راجع به اون فایل یا آموزش توضیح داد بعد لینک دانلود رو در آخر مطلب قرار داد؟

میشه فایل های رایگان رو براشون قیمت صفر بذاریم؟

بله این امکان وجود داره

توضیحات وحید طاهری در این صفحه مفیده :

ممنون که لینک دادید

ولی جایی پیدا نکردم که گفته باشه آیا j2store سرچ هم داره یا نه؟

یه افزونه فروش فایل هم هست rmfileselling

من ازش استفاده میکنم راضی هم هستم و به درگاه پی لاین متصل کردم.

امکاناتش هم خوبه

ممنون که لینک دادید

ولی جایی پیدا نکردم که گفته باشه آیا j2store سرچ هم داره یا نه؟

ببینید شما با j2store در واقع دارید ز مطالب جوملا استفاده میکنید . توی تنظیمات مطالبتون گزینه هاش فعال میشه . فایل هم از همون جا میتونید آپلود کنید و چون مطالب هسته جوملا هست با سرچ پیش فرض خود جوملا می تونید انجام بدید و نیاز به افزونه اضافی نیست

منم با j2store کار کردم و همین رو برای فروش فایل پیشنهاد می کنم.

همون طور که امیر جان گفتند به علت استفاده از کامپوننت خود مطالب جوملا می توان از تمام افزونه های مرتبط با مطالب جوملا استفاده کرد

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

منم با j2store کار کردم و همین رو برای فروش فایل پیشنهاد می کنم.

همون طور که امیر جان گفتند به علت استفاده از کامپوننت خود مطالب جوملا می توان از تمام افزونه های مرتبط با مطالب جوملا استفاده کرد

موفق باشید

ببینید شما با j2store در واقع دارید ز مطالب جوملا استفاده میکنید . توی تنظیمات مطالبتون گزینه هاش فعال میشه . فایل هم از همون جا میتونید آپلود کنید و چون مطالب هسته جوملا هست با سرچ پیش فرض خود جوملا می تونید انجام بدید و نیاز به افزونه اضافی نیست

ممنون از پاسختون

با این توصیفی که از j2store فرمودین اگر بنده یک ساب دامین رو به هاست دانلود با a record وصل کنم آیا لینک فایل هایی که توی هاست دانلود آپلود شدن رو میتونم داخل مطلب قرار بدم وبا j2store پولیشون کنم؟

ویرایش شده در توسط hmd1234

امروز یه بسته منتشر میکنم با همین موضوع منتظر باشید

درود

بی صبرانه منتظریم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری