sheyda7124

اضافه نشدن محصول به سبد خرید

17 پست در این موضوع

سلام دوستان،وقت بخیر

برای سایت یکی از دوستان ویرچومارت رو استفاده کردم،وقتی اضافه به سبد خرید رو میزنی چیزی به سبد اضافه نمیشه و کارت رو هم بالای صفحه خالی نشنون میده.قالبم هم shaper megadeal هستش.

دموی سایت هم >>فروشگاه مـــُــد

ممنون میشم کمک کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من با ویرچومارت زیاد کار نکردم. برای سایتی ازش استفاده کردم و فکر میکنم همین مشکل رو داشتم و حلش کردم ولی دقیق یادم نیست !!

معمولا این دسته مشکلات ، ریشه در تداخل JQuery و Mootools و گاهی اوقات هم ریشه در تنظیمات سئوی جوملا داره.

ابتدا به طور موقت تنظیمات سئو رو غیرفعال کنید و تست بگیرید. اگر درست نشد معلوم میشه مشکل از تنظیمات سئو نیست.

در مرحله بعد به جای قالب کنونی از یه قالب ساده تر استفاده کنید و افزونه های گرافیکی که فکر میکنید از کتابخانه های mootools یا Jquery استفاده میکنند رو غیرفعال کنید.

این دو رو امتحان کنید ، امیدوارم مشکل حل بشه. :128fs318181:

در پناه حق

من با ویرچومارت زیاد کار نکردم. برای سایتی ازش استفاده کردم و فکر میکنم همین مشکل رو داشتم و حلش کردم ولی دقیق یادم نیست !!

معمولا این دسته مشکلات ، ریشه در تداخل JQuery و Mootools و گاهی اوقات هم ریشه در تنظیمات سئوی جوملا داره.

ابتدا به طور موقت تنظیمات سئو رو غیرفعال کنید و تست بگیرید. اگر درست نشد معلوم میشه مشکل از تنظیمات سئو نیست.

در مرحله بعد به جای قالب کنونی از یه قالب ساده تر استفاده کنید و افزونه های گرافیکی که فکر میکنید از کتابخانه های mootools یا Jquery استفاده میکنند رو غیرفعال کنید.

این دو رو امتحان کنید ، امیدوارم مشکل حل بشه. :128fs318181:

در پناه حق

آقای مهندس طاهری عزیز،ممنون بابت اینکه جواب دادید.

من تنظیمان سئو رو غیر فعال کردم،ولی مشکل حل نشد.

همینطور ماژول هایی هم که بخش تنظیمات لود جی کوئری داشتن رو غیر فعال کردم.

متاسفانه فرصت اینکه قالب سایت رو تغیر بدم نیست و فرصتم خیلی کمه:(

ویرایش شده در توسط sheyda7124

آقای مهندس طاهری عزیز،ممنون بابت اینکه جواب دادید.

من تنظیمان سئو رو غیر فعال کردم،ولی مشکل حل نشد.

متاسفانه فرصت اینکه قالب سایت رو تغیر بدم نیست و فرصتم خیلی کمه:(

مگر چقدر وقت میبره ؟؟

اصلا قبول خیلی وقت میبره !!

شما میخواید مشکل حل بشه یا نه ؟؟ برای حل مشکل لازمه اول اون رو کامل شناخت و فهمید بخاطر چی هست

خب برای نمایش آخرین و پرفروش ترین محصولات از news show sp 2 استفاده کردم بخش تنظیمات use custom javascript رو روی yes گذاشتم که در واقع از mootools استفاده میکرد.محصولاتنی که از اسلایدر به سبد اضافه کردم.اضافه شد.

اما وقتی روی انتخاب نحوه ارسال و انتخاب پرداخت کلیلک میکنی مینویسه

متاسفانه, نحوه پرداخت با مشخصات سفارش شما هماهنگ نمی باشد. لطفا .

حالا باید واسه نمایش اخرین محصولات از ماژول دیگه ای استفاده کنم؟؟؟

و برای حل مشکل نحوه پرداخت و ارسال که تنظیم هم شده چیکار باید بکنم.مرسی

بله ماژول news show sp 2 کمی دردسرسازه و اگر میتونید عوضش کنید.

درباره ی مشکل پرداخت هم فکر میکنم فیلد های آدرس مشکل داشته باشند + من تست کردم فیلد "ایالت / استان / منطقه " که یک فیلد ضروری هم هست کار نکرد و لیست استان ها رو نیاورد !

خب یه مازول دیگه پیدا میکنم واسه نمایش محصولات

اما این فیلد رو چطوری باید درستش کنم!

یعنی اگه این مشکل حل بشه،نحوه ارسال و پرداخت هم درست میشه!!!

من فعلا فیلد استان و ایالت رو غیرضروری کردم که خطا نده.

نحوه ارسال رو هم درست کردم و دیگه ارور نمیده.فقط الان نحوه پرداختم مشکل داره.

و دنبال یه اسلایدر آخرین محوصلات برا ویرچومارت هستم.

اسلایدر هم حل شد.لطـــــــــــــــــــــــــــفا یکی به من بگه این پلاگین زرین پال رو که فعالش کردم و تنظیماتش رو انجام دادم،پس چرا کار نمیکنه:((

سلام . در فروشگاه من هم یهویی این مشکل پیش اومد و دیگه محصولی به سبد اضافه نمیشه .

چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید .

سلام . در فروشگاه من هم یهویی این مشکل پیش اومد و دیگه محصولی به سبد اضافه نمیشه .

چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید .

من که تمام ماژول هایی که از جی کوئری استفاده کرده بودن ،جی کوئری شون رو غیر فعال کردم.حل شد و به سبد اضافه میشه.مشکل شمارو نمیدونم.

این روش امتحان کنید.

من که تمام ماژول هایی که از جی کوئری استفاده کرده بودن ،جی کوئری شون رو غیر فعال کردم.حل شد و به سبد اضافه میشه.مشکل شمارو نمیدونم.

این روش امتحان کنید.

ممنون که پاسخ دادید .

اما در چه ماژول هایی از جی کوئری استفاده شده ؟

از کجا باید فهمید ؟

اگه جی کوئری ها غیر فعال بشن ، چی میشه ؟

احتمال اینکه مشکل شما هم همین باشه خیلی زیاده .

تقریبا ماژول هایی که توی اونها حرکت وجود داشته باشه از جی کوئری استفاده میکنند . مثل اسلاید شو ها و منو ها و امثالهم . این موارد رو کلا غیر فعال کنید ببینید حل میشه یا خیر . بعد یکی یکی فعال کنید تا متوجه بشید از کدوم ماژوله .

اتفاق خاصی نمی افته . یا به روش دیگه افکت هارو پیاده سازی میکنه یا افکت ها رو تغییر میده .

تقریبا ماژول هایی که توی اونها حرکت وجود داشته باشه از جی کوئری استفاده میکنند . مثل اسلاید شو ها و منو ها و امثالهم . این موارد رو کلا غیر فعال کنید ببینید حل میشه یا خیر . بعد یکی یکی فعال کنید تا متوجه بشید از کدوم ماژوله .

اتفاق خاصی نمی افته . یا به روش دیگه افکت هارو پیاده سازی میکنه یا افکت ها رو تغییر میده .

ممنون از شما .

اما آخه تا دیروز داشت درست کار میکرد .

یهو اینطور شده .

تمام ماژول های متحرک رو کلا غیر فعال کردم . اما بازم همین مشکل هست .

فروشگاه اینترنتی قم - مرکز خرید اینترنتی قم

مشکل حل شد . :thanks::thanks::thanks:

مشکل از ماژول خبرنامه پیامکی بد که نه از جی کوئری استفاده کرده بود و نه متحرک بود . :13:

ممنون از مدیر عزیز و همه دوستان .

عرض سلام و احترام

من هم از همین قالب mega deal استفاده میکنم این مشکل توی دمو قبلی هم بودش متاسفانه من با بی دقتی خریدمش.البته حالا رفع شده.

بگذریم... من راه هایی که دوستان رفتن و انجام دادن رو رفتم هم اسلایدر، هم نیوز شو حتی ماژول ثبت نام رو چون پاپ آپ بود رو غیر فعال کردم acymail هم کامل پاک کردم تنظیمات سئو غیر فعال کردم اما نشد

خیلی مهمه برای کمکم کنید.ضمنا ورژن 2.6.6 ویرچومارت استفاده کردم ورژن قبلیش که کلا کار نمیکرد برام

مدیر گرامی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری