masoud_ra

دوستان کمک ( هک )

7 پست در این موضوع

دوستان یه نفر تقریبا 3 ساعته داره توی administrator هی یوزر پسورد میزنه که بتونه داخل شه من RSFirewall دارم هی برام ایمیلش میاد هر باری که تلاش می کنه بره توی مدیریت.

ip هم ماله ایران نیست با 46 شروع میشه من الان چیکار کنم نزدیکه 200 تا ایمیل برام اومده.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر بنده یه پشتیبان از سایت اول بگیرد که هک شد اطلاعات سایتتون رو ازدست ندید.بعد سایتتون رو یه چند ساعتی غیرفعال کنید

به نظر بنده یه پشتیبان از سایت اول بگیرد که هک شد اطلاعات سایتتون رو ازدست ندید.بعد سایتتون رو یه چند ساعتی غیرفعال کنید

تهیه نسخه پشتیبان یکی از کارهایی هر کسی باید انجام بده و الان خیلی خیلی ضروریه انجام بشه اما غیر فعال کردن سایت دردی رو دوا نمی کنه و فقط برای چند سایت امکان دسترسی رو نمیده.

بنده با پیشنهاده دوست عزیز mmfallah موفقم که ای پی را لاک کنند البته فایروال هم نصب هست که چه بهتر.

همانطور که دوست عزیزم آقای فلاح بهش اشاره کردن به احتمال زیاد مشکل از سرور هستش . زمان دقیقی که این اتفاق می افته را یادداشت کنید و به پشتیبانی سرور اطلاع دهید . آنها با استفاده از لاگ های موجود بروی سرور متوجه می شوند که مشکل از کجاست .

اگر پسوورد قوی انتخاب کرده باشید کاری نمی تونه انجام بده در عین حال

آی پی را بلک کنید

ضمنا خود فایر وال تنظیمی داره که بعد از ده با اتومات میبره تو لیست سیاه

دوستان گذاشتمش تو بلاکه خوده RSFirewall ولی نمیدونم چجوری بازم می تونه دسترسی داشته باشه.

بکاپ هم گرفتم.

اگه راهی به فکرتون میاد بازم لطف کنید بگین.

ممنونم از تکتکتون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری