maniaf69

فیلتر تاریخ در مدیریت مطالب

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

من چطوری میتونم در بخش مدیریت مطالب در بخش جستجو فیلتر تاریخ ایجاد کنم

مثلا سرچ کنه مطالبی که شامل کلمه X باشه و از تاریخ Y تا تاریخ Z باشه

مثل شکل زیر

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14095451031.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مدیریت مطالب این امکان رو نداره افزونه ای هم برای اینکار ندیدم باید پلاگینی چیزی برای اینکار نوشته بشه بطور پیشفرض این امکان نیست

خوب منم میخام بدونم چطوری میشه انکارو کرد حتما باید یه راهی توی خود پلاگین مدیریت مطالب باشه

چطوری انجام دادنش رو باید با کدنویسی انجام بدید که نیاز به آشنایی با کلاسها و متدهای جوملا داره تا تغییرات رو در کامپوننت مطالب ایجاد کنید

این افزونه برای سمت سایت هست و نه سمت مدیریت : DM Articles Filter - Joomla! Extension Directory

برای ساخت هم که یک لینک معرفی شده .

اگر تمایل دارید میتونید در قسمت تجاری تاپیک بزنید تا دوستان با هزینه براتون انجام بدهند . باید اختصاصی نوشته بشه

نه برای سمت مدیریت می خواستم نه سایت

هدفم یادگیری نه ساخت پلاگین برای سایت

اون لینک هم فکر نمی کنم کاربردی باشه من که نتونستم باهاش اون چیزی رو که می خوام رو بسازم

اگه هدف یادگیری هست که کلاس های آموزشی افزونه نویسی در انجمن موجود هست میتونید ثبت نام بفرمایید . بعد از اون میتونید چنین افزونه ای بنویسید

ممنون از پاسختون

به نظرم انجمن رو هم کلا تعطیل کنیم و کسی دیگه سوال نپرسه

همه برن کلاس های مختلف ثبت نام کنند بالاخره توی یکی به پاسخ سوال هاشون میرسن

این جوری بهتر نیست ؟؟

فکر نمیکنید آموزش افزونه نویسی به چیزی فراتر از سوال و جواب در یک تاپیک نیاز داشته باشه ? هدف انجمن چیزی جز این هست ....

شما تسلط دارید ? بسم الله . افزونه رو بنویسید . اگر در حین کار به مشکل خوردید میتونید در انجمن مطرح کنید تا دوستان برای رفع مشکل راهنمایی کنند . اما از پایه .... !!!

خوب مشابه این هم من کم سوال نپرسیدم توی انجمن که بی جواب مونده :

نمونه اش تاپیک زیر که خیلی هم قدیمی نیست :

ایجاد تغیرات در افزونه

می دونم شاید نوشتن یه کد سلکت دیتا بیسی سمت heper ماژول برای یه حرفه ای این کار کار سختی نباشه و چند دقیقه بیشتر نوشتنش زمان نگیره ولی خوب دوستان به ما کم لطفی داشتن

و بالاخره امثال من که حالا روی منابع موجود مطالعه داشتن ولی خوب نصفه نیمه کار رو بلد هستن و نه در سطح صفرن و نه 100 باید دوستان کمکشون کنن دیگه

فقط تاپیک ها که نباید خلاصه بشه به تبلیغ کلاس و سی دی و ...

خوب مشابه این هم من کم سوال نپرسیدم توی انجمن که بی جواب مونده :

نمونه اش تاپیک زیر که خیلی هم قدیمی نیست :

ایجاد تغیرات در افزونه

می دونم شاید نوشتن یه کد سلکت دیتا بیسی سمت heper ماژول برای یه حرفه ای این کار کار سختی نباشه و چند دقیقه بیشتر نوشتنش زمان نگیره ولی خوب دوستان به ما کم لطفی داشتن

و بالاخره امثال من که حالا روی منابع موجود مطالعه داشتن ولی خوب نصفه نیمه کار رو بلد هستن و نه در سطح صفرن و نه 100 باید دوستان کمکشون کنن دیگه

فقط تاپیک ها که نباید خلاصه بشه به تبلیغ کلاس و سی دی و ...

دوست خوبم تاپیکها تبلیغ کلاس و سی دی نیست نوشتن کد هم گاهی حتی یک خط کد کلی فکر و تمرکز پشتش هست اون چیزی هم که شما توی اون تاپیکتون پرسیده بودید فقط یه خط کد نیست

همه دوستانی هم که کدنویسی میکنن ساعتها وقت و زمان گذاشتن و از خیلی چیزهای زندگیشون زدن تا بتونن به جایی برسن

من توی اون تاپیکتون جرقه کار رو براتون زدم بقیش رو باید خودتونم خیلی جستجو کنید و یاد بگیرید هم ساختار افزونه ها رو هم متدهای جوملا و هم php

توی تاپیکها هم بیشتر راهنمایی میشه نه اینکه بشینیم همیشه کد بنویسیم کما اینکه توی خیلی از تاپیکها هم کدهای زیادی نوشته شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری