eng

دانلود قالب جدید و فوق العاده Zibens برای مدیریت (فارسی شده)

16 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان جوملایی داشتم تو وب دنبال قالب برای مدیریت میگشتم یهو به این قالب برخوردم گفتم با شما به اشتراک بزارم......

دمو:

قابل نصب بر روی: 1.7 و 2.5

دانلود

ویرایش شده در توسط eng

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود فراوان بر دوستداران جوملا

محسن محمد هستم , مدیر پروژه Zibens

قبل از هر چیز خوشحالی وصف ناپذیر خودم و تیم طراحم را از اینکه قالب مدیریت جوملا Zibens مورد استقبال جوملا کاران گرامی قرار گرفته است , اعلام میدارم .

قصد داریم به سوالاتی که در مورد این قالب در این تاپیک مطرح میشود پاسخ دهیم :

نال شده که نیست ؟

خیر دوست من , قالب Zibens با همکاری مشترک استدیو طراحی وب سایت 91-90 و گروه طراحان پرشین تمپلیت , طراحی و کد نویسی شده است , که به رایگان در دسترس دانلود قرار دارد

کپی رایت هم داره یا نه؟

بله , قالب دارای کپی رایت است

سوالی بود , مطرح فرمائید .

از دوست خوبم " eng " بابت به اشتراک گذاشتن این قالب , کمال تشکر را دارم .

ویرایش شده در توسط mehrjo8

قبل از هر چیز خوشحالی وصف ناپذیر خودم و تیم طراحم را از اینکه قالب مدریت جوملا Zibens مورد استقبال جوملا کاران گرامی قرار گرفته است , اعلام میدارم .

باسلام و تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

بنده به نوبه ی خودم بعنوان کوچکترین عضو انجمن جوملافروم؛

ازکار بسیار بسیار تمیز و با کیفیت و زیبا و خلاقانه شما دوست گرامی, مراتب تشکر خودم رو اعلام میکنم.

بدون شک میتونم بگم هیچکدوم از شرکتهای کوچک و بزرگ جوملایی دنیا؛ تابحال به فکر این ضعف بزرگ جوملایی با این کیفیت نبودند.

در مقابل محصولات و قالبهایی که این شرکتها تولید کرده اند و میکنند ساخت یه قالب برای مدیریت با کیفیت و ظاهر بسیار چشمنواز؛ واقعا مثل یک قطره بود در مقابل یه اقیانوس...

که متاسفانه بسیاری از اونها در این باره غافل بودن .به جز 3-4شرکت که چند قالب متوسط رو به بالا ارائه کردند.

حقیقتا ً تبریک میگم.اگر این قالب رو در جوملای جهانی ثبت کنید؛ به واکنشهای مختلف و فوق العاده ای از جوملاکاران جهانی مواجه میشید.(شک نکنید؛ این حرف من بلوف نیست!!! این حرف بنده با تکیه بر تجربه ی 5ساله جوملا و اینکه شب و روز توی سایتهای تولیدکننده و سازنده ی افزونه های مختلف بودمو و هستم، بدونید:128fs318181:)

در انتظار موارد بسیار خوب دیگری از شما هستیم.

موفق و سربلند و پایدار باشید

ازکار بسیار بسیار تمیز و با کیفیت و زیبا و خلاقانه شما دوست گرامی, مراتب تشکر خودم رو اعلام میکنم.

بدون شک میتونم بگم هیچکدوم از شرکتهای کوچک و بزرگ جوملایی دنیا؛ تابحال به فکر این ضعف بزرگ جوملایی با این کیفیت نبودند.

درود فراوان من را جناب مردانه زاده عزیز پذیرا باشید

از اینکه این کار کوچک ما مورد پسند و رضایت بزرگانی چون شما قرار گرفته است , بینهایت خرسندیم

در حال انجام تغییراتی هر چند کوچک در قالب مدیریت جوملا Zibens هستیم تا بتوانیم با اعتماد به نفس بیشتری آنرا در جوملای جهانی منتشر کنیم و امیدواریم این کار کوچک ما باز هم باعث بدست آوردن افتخاری هر چند کوچک برای جوملای فارسی باشد .

درست میفرمائید , بدون شک این یک ضعف بزرگ است که به امید خدا قالب Zibens بتواند بخش کوچکی از آنرا پر کند

خیلی خیلی خوشحال میشویم , نظر صاحب نظران دیگری را هم بدانیم

ویرایش شده در توسط mehrjo8

درود فراوان بر دوستداران جوملا

محسن محمد هستم , مدیر پروژه Zibens

قبل از هر چیز خوشحالی وصف ناپذیر خودم و تیم طراحم را از اینکه قالب مدیریت جوملا Zibens مورد استقبال جوملا کاران گرامی قرار گرفته است , اعلام میدارم .

قصد داریم به سوالاتی که در مورد این قالب در این تاپیک مطرح میشود پاسخ دهیم :

خیر دوست من , قالب Zibens با همکاری مشترک استدیو طراحی وب سایت 91-90 و گروه طراحان پرشین تمپلیت , طراحی و کد نویسی شده است , که به رایگان در دسترس دانلود قرار دارد

بله , قالب دارای کپی رایت است

سوالی بود , مطرح فرمائید .

از دوست خوبم " eng " بابت به اشتراک گذاشتن این قالب , کمال تشکر را دارم .

خواهش میکنم دوست عزیز یه اشتراک گزاری ساده بود زحمت اصلی شما کشیدین با طراحی عالیتون..

سلام نام کاربری و رمز عبوری که برای دمو گذاشته بودید مشکل داره و وارد نمیشه لطفا برسی کنید

درود

جنب مهرجو منم به نوبه خودم یک خسته نباشید و دست مریزا جانانه تقدیمتون میکنم و امیدوارم از این پس شاهد فعالیت های اینچنین پر قدرت و صد البته پرکاربرد از شما و تیم محترمتون باشیم .

موفق باشید

سلام نام کاربری و رمز عبوری که برای دمو گذاشته بودید مشکل داره و وارد نمیشه لطفا برسی کنید

بررسی شد , چک بفرمائید :

zibens.persiantemplate.ir/demo/administrator

User : demo

Pass: demo

جناب مهرجو منم به نوبه خودم یک خسته نباشید و دست مریزا جانانه تقدیمتون میکنم و امیدوارم از این پس شاهد فعالیت های اینچنین پر قدرت و صد البته پرکاربرد از شما و تیم محترمتون باشیم .

موفق باشید

مدیر محترم , جناب صدیقی عزیز از لطف و قدردانی شما کمال تشکر را داریم .

امیدواریم بتوانیم لطف شما عزیزان رو جبران کنیم

دوست عزیز از قالب زیبای شما متشکرم ، ولی چند ایراد داره که متاسفانه قابل استفاده نیست.

1 - در ایجاد مطلب جدید برخی گزینه ها انگار قفل میشوند و قابل ویرایش نیستند مثل سطح دسترسی و برخی dropdownbox ها

2- آیکونهای صفحه اصلی مدیریت بدون عکس هستند. البته بعضی از آنها

در دموی شما دیدم مورد دوم بود ولی مورد اول مشکلی نبود.

ضمنا در چند جوملا امتحان کردم همین مشکلات بود.

با تشکر

در ایجاد مطلب جدید برخی گزینه ها انگار قفل میشوند و قابل ویرایش نیستند مثل سطح دسترسی و برخی dropdownbox ها

مشکل مروبطه در نسخه جدید دیده نشده است , لطفا از نسخه 2 قالب مدریت جوملا zibens استفاده نمائید

آیکونهای صفحه اصلی مدیریت بدون عکس هستند. البته بعضی از آنها

این مشکل هم در نسخه 2 قالب مدریت برطرف شده است

نسخه 2 را از پیوست همین پست دریافت کنید

موفق باشید

با سلام و احترام فراوان به جوملا دوستان گرانقدر ,

مدتی بود که این قالب از دستری خارج شده بود ! اما از آنجاییکه این قالب مورد استقبال جوملاکاران عزیز قرار گرفت , تصمیم گرفیتم مجددا صفحه رسمی این قالب را ایجاد کنیم تا بتوانیم مثل سابق از این طرح پشتیبانی کنیم و آنرا گسترش دهیم

صفحه رسمی قالب مدیریت جوملا از طریق این لینک قابل دسترسی است + دانلود آخرین نسخه

امیدواریم بتوانیم همچون سابق خدماتی هرچند کوچک را در اختیار جوملاکاران عزیز قرار دهیم

این پست صرفا جهت اطلاع است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری