armohsen

نصب جوملا 3.3.1 روی ویندوز 7

5 پست در این موضوع

سلام

قصد داشتم نصب جوملا 3.3.1 روی کامپیوتر شخصی نصب کنم اما خیلی نرم افزار ها رو امتحان کردم.

mowes:نسخه php پایین بود.

Xampp:اررور میداد.

آخرین بار هم EasyPHP-DevServer-14.1VC9 نصب کردم همه چیز اوکی بود تا اینکه به مرحله زیر رسیدم دیگه جلو نرفت.

[ATTACH=CONFIG]6931[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

با wamp کار کنید ، من مشکلی باهاش ندارم در ویندوز 7 و 8.1 .

با تشکر از پاسختون نسخه 2.5 wampserver رو از سایت سافت 98 دانلود کردم.

ولی نرم افزار اجرا نمیشه

ارور:php-win.exe -system Erore

The program can't start beacause MSVCR110.dll is missinng from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem

درود

نرم افزار wampserver پیش نیازی داره که باید قبلش اونو نصب کنبد و نرم افزار رو از سایت اصلی بگیرید :

دانلود پیش نیاز : Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center

دانلود نرم افزار : WampServer, the web development platform on Windows - Apache, MySQL, PHP

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری