mohammad690

انتقاد از اين وبسايت

5 پست در این موضوع

سلام دوستان , خواستم يک موضوعی رو همینجا مطرح كنم كه واقعا همچین انتظاری رو نداشتم از اين وبسايت

بنده چند روز پیش یک قالب از eshopcms.ir/ خريدم به نام "فروشگاه ساز سامان نسخه 2 (دیجیتال)" كه يک پکیج بسیار نامنظمی از آب درامد! و اون هم همه ابزارها نصب شده اماده هستن و نميتونين بسته ها را مجزا روی وبسایتتان نصب کنید! شايد منظور سازنده اين بود كه صاحب وبسايت از صفر شروع كنه! ولی این امر تقریبا برای اکثر دارندگان وبسایت یک نوع ریسک حساب میشه!

خلاصه همچین انتظاری رو نداشتم!

بنده فكر كردم قالب و ابزارها را ميشه روی وبسایت نصب کرد , ولی متاسفانه اینطور نيست و اصلا توضيح ملموسی درمورد محصول نوشته نشده!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر کنم به صورت بسته نصبی بوده و بسته نصبی را نمی تونید ماژول و کامپوننت ها را استخراج کنید یا در وب سایت استفاده کنید.

درود

دوست گلم تا حدودی صحبتتون متینه ولی این موارد رو هم در نظر داشته باشید :

1- درسته اطلاع رسانی ممکنه بطور دقیق نشده باشه ولی بارها در این انجمن توضح داده شده که این ها بسته آماده نصب هستند . در این مورد اگه قبول کنید شما هم مقصر هستید که بدون تحقیق کالایی رو خریداری میکنید .

2- در خصوص پکیج نا منظم که فرمودید در این انجمن پشتیبانی این محصولات انجام می پذیره و شما میتونید توی تاپیک های مربوطه مشکلاتش رو حل کنید . خیلی از دوستان با صرف وقت تونستن فروشگاههای خوبی راه اندازی کنن و الان آنلاین دارن کار میکنن . شما حالا که بسته رو دارید توی تاپیک ها بگردید و مشکلات رو حل کنید .

3- در خصوص اینکه نمی خواید محتوای سایتتون از بین بره پیشنهاد می کنم یه ساب دامین بسازید و فروشگاه رو بصورت جداگانه روی هاست نصب کنید . یعنی هم سایت قبلیتون رو داشته باشید و هم فروشکاهتون رو

4- در صفحه اول سایت نامبرده نوشته که "*سیستمهایی که بصورت آماده دانلود می نمایید " که این خودش مبشه ازش برداشت کرد که بسته نصبی هستن ( البته یه مقدار هم حق با شماست می تونستن واضح تر عنوان کنن )

5- تمام هنر این تیم بهینه سازی افزونه هاست وگرنه خود افزونه که چیز خاصی نیست . شما میتونید پکیج virtumart رو دانلود و شروع به ساخت فروشگاه کنید . بیشتر سعی شده لقمه جویده شده در دهان کاربر قرار بگیره .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک حرفی هم ته دل من مونده با اجازتون میگم :

ببینید این سایت و هیچ سایتی در دنیای نت وجود نداره که من توش ضینفع باشم یا منفعتی برای من داشته باشه که بخوام دفاع کنم ولی دلم میگیره که یک تیمی مثل eshop میان یه قالب میزنن و یه افزونه رو بهینه میکنن و بصورت یک بسته ارائه میدن که به شما اطمینان میدم وقتی که میگذارن برای این قضیه و دشواری کارشون در برابر هزینه 10000 تومانی که دریافت میکنن خیلی ناچیزه . بعد دوستان گلی مثل شما میان و شکوایه میکنن . تا اینجاش ایرادی نداره . به هر حال اینجا ایران و ما ایرانی هستیم و تو خون هممون هست این مورد . کاش حد اقل یه بار یکی پیدا میشد یه دست مریزا هم بهشون میگفت . ( البته این مورد رو کلی گفتم و خطابم به شما دوست خوبمون نبود ) شما با نهایت ادب و نذاکت انتقاد خودتون رو فرمودید و من بابت این قضیه هم تشکر میکنم و هم تبریک میگم .

یک حرفی هم ته دل من مونده با اجازتون میگم :

ببینید این سایت و هیچ سایتی در دنیای نت وجود نداره که من توش ضینفع باشم یا منفعتی برای من داشته باشه که بخوام دفاع کنم ولی دلم میگیره که یک تیمی مثل eshop میان یه قالب میزنن و یه افزونه رو بهینه میکنن و بصورت یک بسته ارائه میدن که به شما اطمینان میدم وقتی که میگذارن برای این قضیه و دشواری کارشون در برابر هزینه 10000 تومانی که دریافت میکنن خیلی ناچیزه . بعد دوستان گلی مثل شما میان و شکوایه میکنن . تا اینجاش ایرادی نداره . به هر حال اینجا ایران و ما ایرانی هستیم و تو خون هممون هست این مورد . کاش حد اقل یه بار یکی پیدا میشد یه دست مریزا هم بهشون میگفت . ( البته این مورد رو کلی گفتم و خطابم به شما دوست خوبمون نبود ) شما با نهایت ادب و نذاکت انتقاد خودتون رو فرمودید و من بابت این قضیه هم تشکر میکنم و هم تبریک میگم .

سلام و درود خدمت شما

نمیدونم این پستی که ارسال میکنم درسته یا نه اگه ماهیت اسپم داشت لطفا پاک بشه ممنون.:28:

امیر آقا به قول خودتون منم یه حرفی سردلم موند خواستم که بگم:dadad4:

البته منم خطابم کلی هست و اشاره به فردی نیست.

بعد مدتی که دسترسی به اینترنت نداشتم امروز اومدم تو انجمن و این دومین پستی هست که درمورد گلایه برخی دوستان میخونم(البته هنوزتاریخاشون دقت نکردم کی ارسال شدن:21:)

پیرو گفته های شما خواستم بگم بله درست میفرمایی که برخی از دوستان میان کارهای مناسبی انجام میدن و واقعا هزینه های ناچیزی میگیرن و واقعا باید سپاسگذار این افراد بود، یه حرف جالبی زدی که اینجا ایرانه و ما ایرانی هستم ، واقعا درسته اما تا کی قراره توی ایران حق مشتری واقعا رعایت بشه؟؟؟همین برخی از دوستانی که کارهای خیلی بزرگی انجام میدن گاهی اوقات کارهایی ارائه میدن که واقعا در حد همون قیمت ناچیزی که قرار میدن هم نیست اما توی گفته هاشون و تبلیغات و توضیحات همچین مساله ای رعایت نشده. من خودم از این امر خیلی ضربه خوردم اما هیچ وقت جایی گلایه نکردم اما واقعا سخته که بعضی ها بیان حتی یک ماژول ساده رو با قیمت حتی 1ريال ارائه میدن و یکسری توضیحات برای این مورد مینویسن اما وقتی بسته رو تهیه میکنی میبینی کلا این یه چیزی دیگه هست.

سخن کوتاه کنم ، خواستم بگم بله اینجا ایرانه و واقعا خیلی جاها حق مشتری رعایت نمیشه. من حرفم اینه که اگه کسی بسته ای ارائه میده با هرقیمتی حداقل بیاد یه کاری کنه مزایا و ویژگی های بسته رو که میگه اگه احیانا بسته عیب یا مشکلی داره که هنوز رفع نشده هم بگه تا کسی که میخواد بگیره ببینه این مشکل یا عیب براش مهم هست یا نه.

بازم میگم واقعا خیلی جاها حق مشتری رعایت نمیشه.

اما حرف آخر بزنم واقعا از بعضی از توسعه دهندگان که واقعا کارشون بیسته هم باید تشکر ویژه کرد:thanks:

حداقل تو خود بسته مينوشتن كه از چه افزونه هايي استفاده شده كه ما اون افزونه هارو به صورت جداگانه تهيه ميكرديم! حالا تاپیکی چیزي هست كه گفته شده از چه نوع افزونه هايي استفاده شده؟

من مشكلم قالبه كه بايد با ويرچومارت سازگار باشه + ماژول خوش قیافه برای فوتر+ ماژول نمایش محصولات... اصلا من به خاطر همين اين "بسته" را خريدم:hooom:

حالا من يه اشتباهي كردم يكم بهم كمک کنید

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری