4 پست در این موضوع

سلام

دوستان چطور می تونم سایتم رو تو سی پنل اسکن کنم . گزینه اسکن رو می زنم و سایت اسکن میشه ولی اتفاقی نمیفته .یه پیغامی بده یا باگ ها رو نشون بده .هیچی . در صورتی که به خاطر یک باگی ک تو قالب سایتم هست الان دوبار که سایت ساسپند شده و باید این مشکل رو سریع تر برطرف کنم

ممنون میشم دوستان هر راهی در مورد اسکن یا راه دیگه به نظرشون می رسه به من بگنن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز موضوع ساسپند شدن دلایل مختلفی داره و تنها از موضوع باگ نیستش .

تعریف کلی ساسپند :

ساسپند کردن یعنی معلق کردن سرویس هاست شما.به این معنی که دسترسی شما از هر نحو قطع بشه. نه به سایت ، نه به کنترل پنل ، نه به ایمیل ، نه به اف تی پی و ... دسترسی دارید.

کل دسترسی های شما قطع میشه.

اما اینکه چرا ساسپند میشه باید تماس بگیری با مرکز پشتیبانی تا اونها با بررسی دقیق دلیل اصلی اون رو بهتون اعلام بکنند .

احتمالات متفاوتی وجود داره از جمله :

1. فشار اورده به سی پی یو یا رم
  2. نصب اسکریپت های غیر مجاز
  3. نصب اسکریپتهای لیچ و ..

موضوع ساسپند باید حتما از سرویس دهنده تون پرسجو کنید .

دوست عزیز موضوع ساسپند شدن دلایل مختلفی داره و تنها از موضوع باگ نیستش .

تعریف کلی ساسپند :

ساسپند کردن یعنی معلق کردن سرویس هاست شما.به این معنی که دسترسی شما از هر نحو قطع بشه. نه به سایت ، نه به کنترل پنل ، نه به ایمیل ، نه به اف تی پی و ... دسترسی دارید.

کل دسترسی های شما قطع میشه.

اما اینکه چرا ساسپند میشه باید تماس بگیری با مرکز پشتیبانی تا اونها با بررسی دقیق دلیل اصلی اون رو بهتون اعلام بکنند .

احتمالات متفاوتی وجود داره از جمله :

1. فشار اورده به سی پی یو یا رم
  2. نصب اسکریپت های غیر مجاز
  3. نصب اسکریپتهای لیچ و ..

موضوع ساسپند باید حتما از سرویس دهنده تون پرسجو کنید .

بله منم از مسئول سرور پرسیدم گفت سایتت باگ داره و باید اسکن کنی و منم اسکن کردم .اما فکر می کنم طریقخ اسکن کردنم اشتباه بوده

دلیل قطعی باید به شما بدهند . اگه فایلی مشکل داره یا حفره امنیتی وجود داره . کلا دلیل suspend شدن چی بوده . باگ داره چیه دیگه :|

بگید " اگه به اسکنه انجام دادم چیزی پیدا نشد . شما خودتون اسکن کنید و نتیجه رو اعلام کنید"

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری