m3hdi

مشکل کانفلیکت پنل مدیریت جوملا 3 با RS Form

12 پست در این موضوع

بچه ها پنل مدیریت جوملا 3 ، که با بوت استرپ طراحی شده ، با پنل مدیریت RS FORM مشکل کانفلیکت داره . البته مشکل کانفلیکت در فایل bootstrap.js هستش . دوستان به این مشکل کسی باهاش برخورده و اینکه راه حلی برای حل این موضوع دارید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من که مشکلی ندارم و تمام سایت هام جوملا 3 و rsform نصب هست. شاید نسخه rsform شما قدیمی هست

نسخه RS FORM PRO که استفاده میکنم : RSForm 1.4.0 R48 و اینکه از سایت افزونه ها گرفتم .

نسخه که در سایت shooli هم قرار دادید تست کردم همین مشکل باهاش دارم .

ادمین جوملا را انگلیسی کنید ببنید مشکل حل می شه. نمی دونم چون جوملای من انگلیسی هست.

ادمین جوملا را انگلیسی کنید ببنید مشکل حل می شه. نمی دونم چون جوملای من انگلیسی هست.

این عمل هم انجام شد اما مشکل برطرف نشدش . حتی بروی هاست نیز به صورت آنلاین نصب کردم اما باز هم این مشکل داره . از سه نسخه مختلف ، از مجموعه های جوم پک 5 ، سایت شولی ، سایت افزونه ها به صورت زبان اصلی و فارسی نصب کردم باز هم همچین مشکلی وجود داره . تعجب میکنم که دوستان به این مشکل بر نخوردن !!

از سه فایل مختلف ارور میگره و پیغام خطا : Uncaught TypeError: undefined is not a function رو نمایش می دهد .

از سه فایل :

bootstrap.js

index.php که فایلهای جاوا اسکریپت داخلش هستش

template.js

[ATTACH=CONFIG]7002[/ATTACH]

موضضوع اینجاست که این مشکل در جوملا 2.5 اصلا وجود نداره و به راحتی کار میکنه Rs Form .

شما سورس صفحه خودتون رو چک کنید ببینید فایل jquery-min.js بیش از یک بار لود نشده باشه

سلام دوستان

منم همین مشکل رو دارم کسی نتونسته این مشکل رو برطرف کنه؟؟؟؟

این کانفیلیکت رو منم داشتم. برطرف هم نشد. منم دارم بررسی میکنم ببینم مشکل چیه.

منظورت از تداخل اینه که منو های فرم ساز کار نمیکنه و محتوای همه ی تب ها زیر هم نمایش داده میشه و به صورت صفحه بندی نیست ? نسخه افزونه ها رو منم تست کردم . همینجوری بود . البته تا جایی که یادمه راست چین شده بود . فکر کنم آر اس خام و دست نخورده رو باید تست کنید . البته آر اس شولی فکر نمیکنم ادیت شده باشه و اورجیناله .

مهدی جان مشخصات مدیریت جوملایی که مشکل داره برای من پ خ کن خودم تست کنم.

کاربر a621 شما هم در صورت تمایل ارسال کنید چک کنم .

من rsform اورجینال رو نصب کردم و کلا هیچ کدوم از آیتم های تب دوم کار نمی کنه. دکمه های ذخیره و ... هم همین طور...

من روی جوملا 3 تست کردم بدون هیچ مشکلی و کامل و روان کار میکنه

ممنون از همه دوستان عزیز بخاطر وقتی که گذاشتین.

من کارای مختلفی انجام دادم درست نشد و اومدم نسخه 1.49.7 رو نصب کردم و جوملا هم به 3.3.6 بروز کردم درست شد و الان داره بخوبی کار میکنه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری