CO-2014

آموزش ویدئویی کار با فروشگاه ساز J2Store (انگلیسی)

7 پست در این موضوع

آموزش کار با فروشگاه ساز J2Store .

زبان آموزش انگلیسی و آموزشها ساخته سایت joomla shine میباشد.

1) Getting started with J2Store

2) Joomla video tutorials from JoomlaShine

3) HOWTO set up product options in J2Store

4) How to sell digital goods online

5) Adding Store Pickup shipping method to J2Store

6) Adding a weight based shipping method in J2Store joomla shopping cart

موفق باشید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از آموزش خوبتون . این همون ویدئو هایی هست که تو سایت سازنده بود یا متفاوته ؟

ممنون از آموزش خوبتون . این همون ویدئو هایی هست که تو سایت سازنده بود یا متفاوته ؟

بله، همونها هستند. متاسفانه ویدیوی ( با ارزش فنی + کیفیت مناسب) فارسی تو وب خیلی کم و در حد صفره. بنابراین باید با همینها فعلا سر کنیم و منتظر نخبه هایی مثل استاد طالبی باشیم تا بسته های آموزشی جدید رو منتشر کنن.

نکته ای که فراموش کردم اینه که ویدیوهای یو تیوب در این مورد همه با لحجه هایی شبیه به هندی بودن که اصلا نمیشه فهمید چی دارن میگن ! البته ویدیو های سایت جوملا شاین کمی بهتر هستن و با کمی دقت و تکرار میشه فهمید چی میگن.

پایدار باشید.

Youtube که می گیرید یک نکته داره یک سایت هست زیر نویس کلیپ ها را هم از یوتویوپ برای دانلود می ده که فکر کنم بشه فهمید (اخه لحجه ی هندی انگلیسی چیزی ناجوریه)

KeepSubs: Download and save any subtitles from Youtube, Viki, Crunchyroll and more!

با تشکر از مهندس فتحی بابت راهنمایی عالی شون.

زیرنویس انگلیسی فیلمها قرار داده شد.

نکته : با توجه به ترجمه ماشینی، دقت زیرنویسها %100 نیست و ممکنه کلماتی که بد ادا شدن رو با کمی تغییر ترجمه کرده باشه.

مثال : store = stop ترجمه کرده که قابل اغماض هست.

j to store subtitles دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

باید به زبان و استعداد ناب ایرانی مون افتخار کنیم. تو تمام اقوامی که دارای ریشه و اصالت در زبان و فرهنگ هستند، تنها ایرانیها قادرن بدون لهجه با هر زبانی صحبت کنن. حتی خود انگلیسیها هم لهجه دارن.

اقا شرمنده مدیر سایت هر چی گشتم نفهمیدم مطلبو کجا باید بنویسم.

من تازه یک سایت خریدم میخواستم با wampserver اینستالش کنم ولی داخل Database Configuration گیر میکنم همش ارور زیرو میده.

Some errors occurred while populating the database: No database schema exists for this database type.

لطفا بگین پسووردو یوزرو دیتابیس رو چطور میشه درست بنویسم

بازم شرمنده

اقا شرمنده مدیر سایت هر چی گشتم نفهمیدم مطلبو کجا باید بنویسم.

من تازه یک سایت خریدم میخواستم با wampserver اینستالش کنم ولی داخل Database Configuration گیر میکنم همش ارور زیرو میده.

Some errors occurred while populating the database: No database schema exists for this database type.

لطفا بگین پسووردو یوزرو دیتابیس رو چطور میشه درست بنویسم

بازم شرمنده

درود

ببینید جوملاتون چه نسخه ای هست در بخش مربوطه تاپیک بزنید دوستان راهنمایی کنن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری