Phantom Wolf مهمان

امنیت وایرلس ها

10 پست در این موضوع

باسلام خدمت همگی.

امروز داشتم یکی از وایرلس های همسایه ها رو هک می کردم که حتی با وجود امنیت کامل باز هم موفق شدم واسه همین گفتم یه مطالبی بنویستم واستون که تو هم به دردتون بخوره و هم دیگه هک نشید .... .

ببینید دوستان شبکه ی wifi مثل شبکه های ADSL های کابلی نیست که الزاما باید به پریز تلفن ارتباط داشته باشید و از راه دور هم می تونید ارتباط برقرار کنید.

خب ...

اولین قدم اینه که وایرلس شما حاوی رمز حالا یا به صورت WEP و یا WPA باشه که در بخش Interface Setup مودم های Tp-link در آدرس 192.168.1.1 اومده.

قدم بعدی اینه که در صورت امکان آدرس خود رو hide کنید که کسی نتونه شما رو ببینه و فقط زمانی که خواستید استفاده کنید اسم رو بزنید (البته راه هایی برای دور زدن وجود داره)

بعد شما می بایست رمز بخش ادمین وایرلس رو یعنی 192.168.1.1 رو عوض کنید به رمزش قابل اعتماد و مطمئن.

قدم بعدی هم اینه که سعی کنید محدودیت آیپی بدید که افراد متفرقه نتونند کانکت شن و فقط افرادی با شماره ی MAC خاص که شما تعریف کردید.

قدم آخر هم اینکه سعی نکنید از Bridge Mode و استفاده کنید که مستقیما کاتکت شه سعی کنید از حالت PPPoA/PPPoE کانکت شه که اول طرف رمز رو بزنه و بعد با یک کانکشن حاوی شماره تلفن خانه و رمز انتخابی شما کانکت شه.

---

نکات:

* اگر حتی شما تمام این مراحل رو پشت سر بزارید باز هم در صورت بد بودن رمزشما ممکنه شما باز هم هک بشید.

===

دیگه چیزه خاصی به نظرم نمی رسه.

موفق و موید باشید:auizz3ffy9vla57584x

Phantom Wolf

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب برای اینکار از نرم افزار مخصوصی استفاده میشه؟

که بشه وایرلس رو هک کرد یا باید با یه زبان کد بنویسی برای هک کردنش؟

نه داداش.

معمولا میان و وایرلس های hide رو با سیستم عامل BackTrack دور می زنن و در همون جا MAC ID و موج وایرلس رو در میارن و بعد سعی می کنن کد WEP یا WPA رو کرک کنن و بشکونن و نفوذ پایان.

ولی اگه شما رمز درستی روی 192.168.1.1 گذاشته باشید دیگه نمی تونند خرابکاری کنند.

امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید.

موفق و موید باشید

خب برای اینکار از نرم افزار مخصوصی استفاده میشه؟

که بشه وایرلس رو هک کرد یا باید با یه زبان کد بنویسی برای هک کردنش؟

درود

معمولا از توزیع لینوکس بک ترک استفاده میشه و ابزار های خاصی واسه کرک کردن وایرلس وجود داره

دوستان سلام.

کسی access point wifi را هک کرده؟ اینجا دانشگاه وایرلس در خوابگاه هست ولی مشکل اینکه پسورد داره . اگه هک کردین یک راهنمایی کنید. هک شه نصف مشکلات ما حل می شه:thanks:

پی گیرش بودم ولی اینگار نفوذ ناپذیزن :13::13:

دوستان سلام.

کسی access point wifi را هک کرده؟ اینجا دانشگاه وایرلس در خوابگاه هست ولی مشکل اینکه پسورد داره . اگه هک کردین یک راهنمایی کنید. هک شه نصف مشکلات ما حل می شه:thanks:

درود مجید جان میشه پسوردشو کرک کرد

البته بستگی به امنیت وایرلسش داره

اما اگه میتونی از لینوکس بک ترکت استفاده کنی احتمال زیاد بشه زدش

دوستان سلام.

سلام.

بله بنده 3 مرتبه به پایگاه های خصوصی از طریق access point نفوذ کردم:28:

چجوری میشه از وایرلس کسی دیگه استفاده کرد؟ما تو ساختمونمون کلی وایرلس هست.چطوری میشه از یه وایرلس دیگه استفاده کرد؟

چجوری میشه از وایرلس کسی دیگه استفاده کرد؟ما تو ساختمونمون کلی وایرلس هست.چطوری میشه از یه وایرلس دیگه استفاده کرد؟

درود

استفاده از اينترنت ديگران اخلاقا كار دستي نيست

بايد به اصول هك آشنا باشيد

بابا وجدان تو رو بگردم،خوب این چکاریه،یکی از اینترنت تو استفاده کنه چه حالی میشی؟ من فقط یک بار دنبال هک وایرلس بودم اونم نه به خاطر نت و این ها،فقط به خاطر اینکه یکی از این همسایه ها روی وایرلسش اسم خیلی بدی گذاشته بود منظورم ssid هستش،بیشعور گذاشته f.....u و خیلی زشت بود،هر کی می آمد خونه وایرلس رو روشن میکرد اینو می دید و اصلا وجه جالبی نداشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری