afshin916

مشکل در فونت فیس

8 پست در این موضوع

با سلام

دوستان لطفا این آدرس رو ببینید، من میخوام فونت های سایت رو با استفاده از فونت فیس تغییر بدم همه ی مراحل هم درست انجام شده اما بازم فونت ها تغییر نمیکنه ... برای فونت فیس از این دستور استفاده کردم، و در template.css و style1.css و layout قراردادم

@font-face {
font-family: BRoya;
src: url("../fonts/BRoya.eot") /* EOT file for IE */
}
@font-face {
src: url("../fonts/BRoya.TTF") format("truetype"); /* TTF file for CSS3 browsers */
}
@font-face {
src: url("../fonts/BRoya.woff") format('woff'); /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1 */
}

پوشه ی فونتها رو هم در پوشه ی قالب کپی کردم، کلاس فونتها هم به BRoya تغییر دادم ولی فونتها عوض نمیشن، اصلا یک فریم ورک خاصی داره، هیچیش شبیه بقیه شرکتها نیست !

دوستان میتونن راهنمایی کنن؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از چه قالبی استفاده می کنید ؟ این دستور همیشه در یکجا قرار نمی گیره ممکنه متفاوت باشه و اینکه فونت رو در چه مسیری کپی کردید ؟

از چه قالبی استفاده می کنید ؟ این دستور همیشه در یکجا قرار نمی گیره ممکنه متفاوت باشه و اینکه فونت رو در چه مسیری کپی کردید ؟

دوست عزيز من كه هم دمو گذاشتم هم نوشتم پوشه ي فونتها رو كجا كپي كردم !!! حتي اينم نوشتم كد رو تو چه فايل هايي كپي كردم .. اصلا نخوندين ظاهرا

قالبم كه تو دمو معلومه ... Vtem farm

با سلام

دوستان لطفا این آدرس رو ببینید، من میخوام فونت های سایت رو با استفاده از فونت فیس تغییر بدم همه ی مراحل هم درست انجام شده اما بازم فونت ها تغییر نمیکنه ... برای فونت فیس از این دستور استفاده کردم، و در template.css و style1.css و layout قراردادم

@font-face {
src: url("../fonts/BRoya.eot") /* EOT file for IE */
}
@font-face {
src: url("../fonts/BRoya.TTF") format("truetype"); /* TTF file for CSS3 browsers */
}
@font-face {
src: url("../fonts/BRoya.woff") format('woff'); /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1 */
}

پوشه ی فونتها رو هم در پوشه ی قالب کپی کردم، کلاس فونتها هم به BRoya تغییر دادم ولی فونتها عوض نمیشن، اصلا یک فریم ورک خاصی داره، هیچیش شبیه بقیه شرکتها نیست !

دوستان میتونن راهنمایی کنن؟

ممنون

سلام

توی چند تا فایل مگه میذارن فونت فیس رو ؟!؟!

شما فونت فیسی رو که داخل استایل 1 گذاشتین بردارید

توی css های قالب خیلی از @import استفاده شده !!! بهتر بود مثل فایل اصلی هر Css رو فراخوانی میکردند.

از دستور زیر استفاده کنید :

@font-face {
font-family: "BRoya";
src: url("../fonts/BRoya.eot"), /* EOT file for IE */
url("../fonts/BRoya.TTF") format("truetype"), /* TTF file for CSS3 browsers */
     url("../fonts/BRoya.woff") format('woff'); /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1 */
}

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

وحیدجان کد رو با کدی که شما دادین هم تعویض کردم مشکل برطرف نشد، یوزر پس بدم می تونین یه نگاه بندازین؟

ممنونم

توی css های قالب خیلی از @import استفاده شده !!! بهتر بود مثل فایل اصلی هر Css رو فراخوانی میکردند.

از دستور زیر استفاده کنید :

@font-face {
font-family: "BRoya";
src: url("../fonts/BRoya.eot"), /* EOT file for IE */
url("../fonts/BRoya.TTF") format("truetype"), /* TTF file for CSS3 browsers */
     url("../fonts/BRoya.woff") format('woff'); /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1 */
}

با همین کدی که آقا وحید دادن مشکل حل شد، سایر دوستان حواسشون باشه از اون کدی که یکی از یوزرای سایت مدتها پیش تو یک پست منتشر کرده بودن استفاده نکنن، اون کد کار نمیکنه

ممنون وحیدجان

دوست عزيز من كه هم دمو گذاشتم هم نوشتم پوشه ي فونتها رو كجا كپي كردم !!! حتي اينم نوشتم كد رو تو چه فايل هايي كپي كردم .. اصلا نخوندين ظاهرا

قالبم كه تو دمو معلومه ... Vtem farm

ببخشید با تبلت بودم پستتون ناقص برام لود شده بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری