Vahid Taheri

آموزش فارسی فروشگاه ساز J2Store

7 پست در این موضوع

با سلام

مدتی بود که قصد داشتم آموزش هایی برای J2Store تهیه کنیم . اما کمی سرم شلوغ بود و امکانات هم فراهم نبود.

بررسی کردم دیدم یه سری آموزش ها نیاز به آموزش ویدئویی نداره و آموزش متنی – تصویری هم میتونه کار ویدئویی وحتی بهتر از اون رو انجام بده.

بدون شک کسی که با جوملا کار کرده باشه یا به تازگی قصد ساخت فروشگاه با جوملا رو گرفته باشه ، نام J2Store رو شنیده. J2Store یک فروشگاه ساز ساده و قدرتمند تحت سیستم مدیریت محتوای جوملا هست. این فروشگاه ساز مطالب جوملا رو با انتخاب کاربر به کالای فروشگاه تبدیل میکنه که این خودش یک ویژگی برجسته ی J2Store به حساب میاد.

فکر نمیکنم بیشتر نیاز به توضیح باشه.

یک نکته ای رو لازمه بهش اشاره کنم. در این مجموعه آموزشی ، مبنای آموزش صرفا نسخه ی فارسی شده توسط بنده با همکاری انجمن جوملای ایران هست و پشتیبانی افزونه ها و ترجمه های سایر گروه ها رو به خودشون میسپاریم تا مشکلی پیش نیاد.

ضمنا طبق روال قبل سوالات و مشکلات این افزونه را در تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن مطرح کنید.

بعد از انتشار هر فصل از آموزش ، لینک دانلود آن فصل در سایت طراحان روز و پست "آموزش فروشگاه ساز J2Store فارسی" قرار خواهد گرفت

با ما همراه باشید ...

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فصل اول - نصب و راه اندازی فروشگاه

نوع فایل : متن + تصویر (PDF)

تعداد صفحه ها : 7

حجم فایل : 390 کیلوبایت

مباحث این فصل از آموزش

- دریافت آخرین نسخه از سایت سازنده

- دریافت فارسی ساز افزونه از دو سرور متفاوت

- نصب افزونه و فارسی ساز

- راه اندازی فروشگاه ساز و معرفی فروشگاه

- سوالات متداول فصل اول

دانلود فصل اول آموزش های J2Store فارسی از سرور آپلودسنتر انجمن جوملای ایران

ارسال شده در (ویرایش شده)

فصل دوم - پیکربندی و تنظیمات اولیه

نوع فایل : متن + تصویر (PDF)

تعداد صفحه ها : 10

حجم فایل : 460 کیلوبایت

در فصل قبل توضیح دادم که چگونه فروشگاه ساز J2Store فارسی را نصب و راه اندازی کنید. در این فصل قصد داریم به بررسی و توضیح پیکربندی و تنظیمات اولیه ی فروشگاه بپردازیم.

این فصل از آموزش مهمتر و مفیدتر از فصل قبلی بوده و توصیه میکنم برای استفاده از J2Store حتما این آموزش را مطالعه کنید.

مباحثی که در این فصل به آنها می پردازیم عبارت است از :

مدیریت واحد های ارز

ایجاد واحد ارز جدید

پیشفرض کردن واحد ارز جدید

مدیریت کشور ها و منطقه های زمانی

غیرفعال کردن یا حذف کشور های اضافی

ویرایش نام کشور ها

غیرفعال کردن ، حذف یا ویرایش نام منطقه های زمانی

مدیریت روش های حمل کالا

ایجاد یک روش استاندارد حمل کالا

مدیریت مشخصه های مالیاتی

معرفی کشورها یا مناطق تحت پوشش

تعیین نرخ مالیاتی برای مناطق

ایجاد مشخصه مالیاتی

سوالات متداول فصل دوم

دانلود فصل دوم آموزش های J2Store فارسی از سرور آپلودسنتر انجمن جوملای ایران

امیدواریم که از این آموزش ها بهره ی لازم را ببرید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

فصل سوم - بهره برداری از فروشگاه

نوع فایل : متنی (PDF)

تعداد صفحه ها : 10

حجم فایل : 336 کیلوبایت

در دو فصلی قبلی آموزش ، مراحل نصب و پیکربندی فروشگاه را بررسی کردیم. در این فصل که به عنوان فصل پایانی این مجموعه آموزشی در نظر گرفته شده ، قصد داریم ، که از فروشگاه خود استفاده نموده و کالاهای خود را برای خرید در فروشگاه قرار دهیم.

لازم به ذکر است که در صورتی که نیاز به آموزش های دیگری داشتید ، از طریق پست الکترونیک info@tarahanrooz.ir ، یا حساب کاربری بنده در انجمن جوملای ایران (Vahid Taheri) و یا در تاپیک «سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن» در همان انجمن در میان بگذارید. اگر آموزش ها به حد نساب رسید ، به عنوان یک فصل تکمیلی آموزش ها را قرار خواهم داد.

این فصل از آموزش مهمتر و مفیدتر از فصل قبلی بوده و توصیه میکنم برای استفاده از J2Store حتما این آموزش را مطالعه کنید تا به مشکل بر نخورید.

مباحث این بخش :

نصب و پیکربندی پلاگین های درگاه پرداخت

-دریافت پلاگین

-نصب پلاگین

-پیکربندی پلاگین

مدیریت کالاها و دسته بندی ها

-ایجاد / ویرایش دسته بندی

-ایجاد / ویرایش کالا

-تنظیم گزینه های کالا

ایجاد گزینه کلی کالای جدید و تعیین مقادیر آن

-استفاده از گزینه های کلی ایجاد شده در کالاها

مدیریت فایل های کالا

-تنظیم مسیر فایل های پیوست

-پیوست فایل به کالا

-ایجاد منوی فایل ها ، برای دریافت فایل ها

نمایش کالاها در سایت

-نمایش به صورت مطالب ویژه در صفحه اصلی

-نمایش مطالب به صورت مجموعه (دسته بندی)

-نمایش بصورت ماژول ها

دانلود فصل سوم آموزش های J2Store فارسی از سرور آپلودسنتر انجمن جوملای ایران

پایان مجموعه ی آموزشی

موضوع بسته شد

فقط یه سوال داشتم من سبد خرید را از کجا میتونم فعال کنم و در منو ها قرار بدم؟ الان فقط وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک میکنم فورا گزینه سبد خرید نمایش داده میشه و زود هم پاک میشه و اگر فورا روش کلیلک نکنم دیگه به سبد خرید دسترسی ندارم و تو کامپوننت هم نتونستم پیداش کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

با تشکر

در 7 دقیقه قبل، taralfa گفته است :

فقط یه سوال داشتم من سبد خرید را از کجا میتونم فعال کنم و در منو ها قرار بدم؟ الان فقط وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک میکنم فورا گزینه سبد خرید نمایش داده میشه و زود هم پاک میشه و اگر فورا روش کلیلک نکنم دیگه به سبد خرید دسترسی ندارم و تو کامپوننت هم نتونستم پیداش کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری