spyman

بسته نصبی قاصدک نسخه 2 کاملا فارسی(ویرایش شده) JoomShopping 3.18.5

81 پست در این موضوع

سلام

فروشگاه ساز قاصدک نسخه 2 یکی از فروشگاه سازهای مطرح بر روی سیست ممدیریت محتوای جوملاست که علاوه بر قدرت زیاد در بخش مدیریت و تنظیمات عالی دارای اینترفیس و محیط کاربری مناسبی به نصبت ویرچومارت است.هرچند که قدرت ویرچومارت از نظر امکانات و توسعه بسیار فراتر از جوم شاپ است ولی سادگی و عملکرد مناسب و در عین حال سرعت بارگزاری جوم شاپ توانسته این افزونه فروشگاهی را به یکی از افزونه های مناسب برای ایجاد فروشگاه های اینترنتی تبدیل نماید.

این مدل فروشگاه ساز برای اولین بار به صورت رایگان توسط انجمن جوملای ایران منتشر شده است.

تصویر زیر محیط بسته نصبی

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14108890031.png

و شات از مدیریت

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14108893052.png

اینم بخش آگهی ها تغییرات انجاتم شده

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14110402861.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14110405851.png

نسخه اول :

کاملا با ورژن Version 3.18.5 مچ شده و هر گونه باگ که در ورژنهای قبلی مثل لوگینگ نشدن بهم رختگی بخش ثبت نام و ویرایش مشخصات و ... در این ورژن کامل گرفته شده است .

تیم باز سازی شده و در این ورژن از CSS هم استفاده شده است برای بالا بردن سرعت سایت .دموی فایل css شده

تمام عکسهای ساخته شده از جانب من در این قالب به شکل psd به شما داده میشود

سه در گاه بانکی نیز در این ورژن برای شما نصب شده است . ملت . زرین پال و پاسارگاد

مجهز به ورود کاربر با انواع موبایل

پلاگین قدرت مند تیکت زنی که در این ورژن کاملا مچ شده است و بدون باگ در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد ( کاملا فارسی)

پلاگین بی بی کد ساز ( کاملا فارسی)

پلاگین سیستیم زنگ خطر ( کاملا فارسی)

پلاگین جوم شاپینگ ورژن 3.18.5 ( کاملا فارسی)

پلاگین ساخت آیکن میانبر ( کاملا فارسی)

نسخه دوم :

اتصال جومشاپینگ به اس ام اس ( کاملا فارسی)

پلاگین سامانه جامعه پیامک( کاملا فارسی)

برسی و درست کردن بخش نظرها

باسازی قالب فروشگاه

نسخه سوم :

تغییرات در استایل فروشگاه

باز سازی و ساخت استایل بخش آگهی ها

درست کردن بخش فاکترها

پلاگین پرداخت با امتیاز کاربری Alpha User Point برای بخش آگهی ها ( کاملا فارسی)

نسخه چهارم ( آخرین نسخه) : در حال ساخت

در این نسخه رو سئو کار کردم و بهینش کردم . که میتونید اینجا بیبینید

نصب پلاگین پاکسازی ذخیره سازی کش و Google Analytics و Google Tag Manager و asyncsocialbuttons و JCH Optimize 4.1.1

برای دوستانی که نسخه 3 دارن تلاش میکنم آپدیت برایشون آماده کنم.

امکانات این بسته همه فارسی شده

جوملا 2.5.25

جوم شاپینگ 3.19.0

alphauserpoints 1.8.9

آگهی 3.2.0

ماژول معرفی سایت به دوستان

accordionmenu 9.2

quickicons

بی بی کد ساز

calarmsystem

تشخیص موبایل

مدیریت تیکت

خرید امتیاز از زرین پال

Joomshopping addon Ajax Cart v.3.0.1_fa

Joomshopping addon Assign user to group v.1.1.0_fa

Joomshopping Addon Extend Access 1.0.2_fa

JoomShopping addon Front product editor v. 2.0_fa

Fa_JoomShopping_bestseller-3.3.2

Fa_JoomShopping_category-3.0.2

Fa_JoomShopping_latest-3.3.2

Fa_JoomShopping_login-3.1.2

Fa_JoomShopping_manufacturer-3.0.2

Fa_mod_ice_accordion

Fa_mod_ice_carousel

Fa_mod_ice_jshopping_cart

Fa_mod_ice_jshopping_categories

Fa_mod_ice_jshopping_search

Fa_mod_jshopping_order_status

icemegamenu_v.1.7.1_fa

icemegamenu_v.1.6.0_fa

it_theshop_fa

Joomshopping mellat

Joomshopping pasargad

Joomshopping zarinpal

fa-mod_alphauserpoints_actual_points_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_couponcode_v2.8.0

fa-mod_alphauserpoints_last_points_earned_by_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_latest_activity_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_most_active_users_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_most_referral_users_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_online_users_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_stats_monthly_v1.8.0

سامانه جامعه پیامک نسخه 8

com_akeeba-4.0.3-core

و ......

پاسخ مشکلات در پست شماره 8 قرار میگیره تا همه بتونن بهره مند بشن . برای راهنمایی کلیک کنید

دموی آنلاین به نسخه 4 آپدیت شد

دموی PDF

خرید از فروشگاه

برای دریافت بسته نصبی به لینک مقابل برید و ثبت نام کنید . رفتن به بخش ثبت نام بعد از ثبت نام ، نام و نام خانوادگي و ایمیل خود را در اینجا پیام خصوصی کنید بعد از تایید شما من لینک دانلود را به ایمیل شما ارسال میکنم

در باره لینک بالا به سایت سيستم همكاري تبليغاتي و كسب درآمد است .

برای ورود از این لینک استفاده کنید ورود به بخش پنل شما

خبر مهم

دوستان بعد از اینکه فروشکاه ساخته شد تمامی محصولاتی که من درست میکنم به شکل زیر ارزه میشه

1) خرید از فروشگاه با مبلغ مورد معامله = اگه کسی دوست نداره در بخش بازاریابی همکاری کنه میتونه از فروشگاه بخره

2) بازاریابی در فروتل و کسب درامد تا 50000 تومان = کسی در فروتل ثبت نام کرده . برای خرید بعدی بجای اینکه پول پرداخت کنه "بازاریابی میکنه" و با فروش محصولات میتونه رایگان از فروشگاه خرید کنه.

3) ثبت نام در فروتل = دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن این فرست دارن که ثبت نام کنن این محصول دریافت کنن . این مورد تا پایان این کار وجود دارد و با پایان این کار بخش 3 حذف میشه .

ویرایش شده در توسط spyman
نسخه چهارم
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بعضی از ترجمه های این بسته اشتباه است مثلاً نوشته ماژول آخرین محصولات جوم سوشیال در حالی که منظورتون جوم شاپینگ است همچنین اگه یه توضیحی درباره اینکه چطوری برای ارسال پیامک آدرس سامانه و رمز رو به پلاگین ها بدیم ممنون می شیم در ضمن سامانه جامع خبرنامه پیامکی هم روی لوکال کار نمی کنه باید چکار کنیم ؟

من زمان نداشتم دارم روش کار میکنم بیشتر اون باگارو برطرف کردم . به زودی آپدیت زبان اطلاع رسانی میشه .

در باره سامانه خبری اس ام اس باید بگم . دارم یه PDF آموزش درست می کنم . در حال ساخت

روی لوکار با XAMPP.1.8.3.5 که sourceguardian نصب کردم باز اجرا نشد . در حال برسیم به نتیجه رسیدم اطلاع رسانی میکنم

در حال من دست تنهام کمی به من فرسد بدید تا موارد بالار درست کنم .

اکه بسته نصبی نصب کردید نظر بدید و یا مشکلی داشتم بگید تا برطرف کنم

مچکرم از حمایت شما

بعضی از ترجمه های این بسته اشتباه است مثلاً نوشته ماژول آخرین محصولات جوم سوشیال در حالی که منظورتون جوم شاپینگ است

تازه دیدم :25r30wi: چون داشتم جوم سوشیال ترجمه میکردم این اشتباه پیش امد . الان آپدیت درست شده میدم به شما. ضمیمه شد

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14109430171.png

ضمیمه شد

ممنون ولی با عرض معذرت بسته فروشگاهی که زحمتش رو کشیدی خیلی اشکال داره باید رفعشون کنی از کجای این اشکالات بهت بگم یه نمونه قالب توی لوکال مشکی هست ولی توی هاست آبی می شه دوم قرار دادن ماژول ها بعضی جاها نامرتبند و کلی ایراد دیگه که از صبح تا الان ازش گرفتم اگه خواستی با ایمیلم در ارتباط باش بیشتر صحبت کنیم . [motat][motat]همیشه آنم :ooofe::ooofe:

در ضمن اسکرین جومسوشیال که دیدم واقعاً زیباست می تونی در اختیارم بزاری استفاده کنم ؟؟؟

تموم نشده .

جومسوشیال کار ترجمش تموم یشه برای دانلود میزارم

. چی شد مشکل چی داره . من که دارم استفاده میکنم روی هاست خودمم دمو گذاشتم / کجا مشکل داره ؟ میشه دقیق بگی کجا ؟

آدرس سایت بده بیبینم .

از اینکه مشکل گفتی خیلی خوشحال شدم . چیزهای که ساخته میشه عمومن مشکل داره .

بسیار تشکر و تشکر

البته این دوستمون که میگه اشکالات داره پس انشالله وقتی جوم سوشیال رو هم ارائه دادین هر دو دانلود میکنم که تا اونجا مشکلات احتمالی اینم برطرف بشه

انشالله همیشه پیروز باشید

سلام

بسته فروشگاهی که زحمتش رو کشیدی خیلی اشکال داره باید رفعشون کنی از کجای این اشکالات بهت بگم یه نمونه قالب توی لوکال مشکی هست ولی توی هاست آبی می شه دوم قرار دادن ماژول ها بعضی جاها نامرتبند و کلی ایراد دیگه که از صبح تا الان ازش گرفتم

شاید کش شده باشه . شما ورژن قبلی نصب نکردی ؟ ctrl+f5 چندبار پشت هم بزن شاید درست بشه .

پاسخ سوال کننده : بله درست فرموده بودید کش شده بود

1- حساب کاربری که وارد می شی - ویرایش حساب -انتخاب کشور - وقتی لیست کشور ها رو باز می کنی نوشته آمل ، تهران، جمهوری اسلامی ایران

برای این سوال : شما میتونید در بخش استانها هر جوری که خودتون میخواین کشور - استان یا شهر تعریف کنین و ازش استفاده کنید آدرس تغییرشم اینه : تنظیمات > فهرست استانها تغییرات لازم بدید .

2- سفارشات من 3 تا سفارش ثبت کردی وقتی وارد جزییات سفارش می شی و فاکتور رو دانلود می کنی فاکتور بهم ریخته میاد که بارها در انجمن بحث شده و راه حلش ارائه شده ( فایلهای لازم رو از این تایپیک بگیر و جایگزین کن درست می شه)

تو نسخه سه که دارم درستش میکنم این مشکل حل شده دارم تو صفحه بندیش کار میکنم .

3- مشاهده تیکت ها وقتی تیکت ثبت می کنی و دپارتمان رو انتخاب می کنی ( همه گزینه ها رو انتخاب ها رو پر می کنی ) با خطای لطفا یک کاربر از لیست انتخاب کنید مواجه می شی به نظر من باید دوباره این مورد برسی بشه و اگر لازمه کاربر انتخاب کنیم به صورت لیست کاربران بیان و انتخاب کنیم

برای مدیر کل اینجوری . شما یه آیدی یوزر درست کنی می بینی که اینجوری نیست .

4- روی آگهی های من و آگهی های پرداخت شده منوی درباره قاصدک باز می مونه که جای برسی داره

دارم رو این بخش کار میکنم . دموش در پست اول قرار دادم

5- آگهی های من و آگهی های پرداخت شده از لحاظ چینش و اشکالات فنی هنوز مشکل دارند و باید برسی بشن

دارم رو این بخش کار میکنم . دموش در پست اول قرار دادم

6- قابلیت امتیاز دهی به محصولات در صفحه نخست موجود نیست

نگرفتم ولی امتیاز دادن در پایین بخش نظر دهی هست .

7- در تسویه نهایی مرحله 2 با انتخاب دانلود بعد از پرداخت و ادامه مراحل پرداخت اصلاً پرداختی صورت نمی گیره و می گه برای خرید شما متشکریم! شما یک ایمیل تایید سفارش دریافت خواهید کرد که شامل جزئیات سفارش شما و نشانی جهت پیگیری وضعیت آن است.

خوب من درگاه بانکی براش انتخواب نکردم از بخش تنظیمات > روش حمل و نقل > دانلود فایل میتونید تغییرات لازم انجام بدید .

8- سعی شود صفحاتی که از طریق حساب من با کلیک روی آیکون ها باز می شوند در همان صفحه باز شوند به جز بعضی موارد مثلاً برای خروج از طریق ذکر شده با کلیک روی آیکون خروج صفحه ای دیگر باز می شود و از سیستم خارج می شویم که نیاز به اصلاح دارد

باشه این مورد در نسخه بعدی به این شکل تغییر میکند

9- نظر شخصی بنده است قالبی که زحمت آن را کشیدید از لحاظ گرافیکی ضعیف هست و رنگ مشکی زیاد جالب نیست اگر همان قالبی که توسط دوست عزیزمون امیر پروانه برای اولین بار در انجمن قرار گرفت رو بزارید بهتره به نظر من ظاهرش قشنگتر هست

خوب آقای امبر پروانه که استاد منه . قالب پیش فرض اینه . هر گونه تغییر با ایمیل به من سفارش بدید تا برای شما درست کنم.

10- چینش ماژول ها جالب نیست فونت منو اصلی رو درست کنید

خوب من پیش فرض اینجوری گزاشتم شما با میل خودتون تغییرش بدید . خیلی ها در آینده نزدیک از این نسخه انشاالله استفاده میکنن . بایید یا میل و سلیقه خودشون اینار بچین و ازش بهترین بهررو ببرن

11- من یک نکته رو متوجه نشدم . ما میتونیم توی فروشگاه سایت خودمون محصولات شما رو بفروشیم و پورسانت بگیریم ؟ ارتباط این دو به چه صورت برقرار میشه ؟

میشه روی چند سایت هم همزمان همین کار رو انجام داد تا فروش بیشتر بشه ؟

راهای زیادی هست برای فروش محصولات فروتل که چند تاش من می گم ولی تو سایت هم توضی کامل داده شده .

((((در اين قسمت روشهايي كه شما با استفاده از آنها مي توانيد از فروتل كسب درآمد كنيد ، با توضيحات كامل بيان شده اند ، اين روشها و امكانات به صورت مداوم توسط تيم بازاريابي و تبليغات فروتل در حال بروزرساني هستند .

پكيج فروشگاه ساز تبليغاتي درآمدزا :

برنامه فروشگاه ساز ابزاري حرفه اي براي كسب درآمد از طريق فروتل و ساير سايتهاي اينترنتي مي باشد. همكاراني كه مايل به داشتن يك سايت شخصي ارزان و حرفه اي براي كسب درآمد از فروتل و ساير سايتهاي اينترنتي باشند مي توانند اين پكيج را تهيه نمايند. اين فروشگاه ساز تا حد بسيار زيادي شما را از داشتن اطلاعات فني و برنامه نويسي و گذاشتن كدها در صفحات مختلف و... راحت مي كند و ديگر نيازي نيست اين كارها را شما انجام دهيد.

همكاري خارج از اينترنت :

شركت فروتل از كليه متقاضيان همكاري با فروتل در خارج از اينترنت دعوت به كار مي كند. اين همكاري براي متقاضيان سود قابل توجهي خواهد داشت. كليه همكاران مي توانند همزمان همكاري خود روي اينترنت و خارج از اينترنت را انجام دهند و از هر دو روش همكاري با فروتل درآمد كسب كنند.

كسب درآمد از محصولات پورسانت دار :

در اين قسمت شما مي توانيد ليست كامل و توضيحات تبليغاتي تمام محصولاتي كه پورسانت دارند و شما مي توانيد از تبليغ آنها درآمد بالائي كسب كنيد وجود دارند.

كسب درآمد از محصولات پورسانت دار دلخواه :

در اين قسمت شما مي توانيد ليست محصولات را با پورسانت هاي دلخواهتان داشته باشيد و همچنين مي توانيد ليستي از محصولات با ظاهر گرافيكي دلخواه داشته باشيد .

لينك طلائي شما براي كسب درآمد مادام العمر از فروتل :

استفاده از لينك طلائي بهترين و آسانترين روش براي كسب درآمد دائمي از فروتل با كمترين زحمت است !!

كسب درآمد با طراحي بنر و لينك باكس و صفحات به سليقه خودتان (درآمد دائمي + درآمد از پورسانت تبليغات) :

شما مي توانيد توضيحات محصول را از سايت ما برداشته و به دلخواه و سليقه خودتان براي آن بنر و صفحات خاص در سايت يا وبلاگتان طراحي كنيد و از روشهايي كه به نظر خودتان جذابتر است و بيشتر جذب مشتري مي كند استفاده كنيد و بيشتر بفروشيد و پورسانت بيشتري دريافت كنيد .

كسب درآمد از بنرهاي پولساز (درآمد دائمي + درآمد از پورسانت تبليغات) :

بنرهاي پولساز بنرهايي هستند كه درآمد مادام العمر براي شما ايجاد مي كنند ، حتي اگر بعد از مدتي شما كلاً همكاري خود را با ما متوقف كنيد ، ما باز هم پول به حساب شما واريز خواهيم كرد. درآمد شما از بنرهاي پولساز جدا از درآمد و پورسانت شما از تبليغ محصولات سايت است و اين درآمد مي تواند ساليان سال و مادام العمر براي شما باشد.

كسب درآمد از طريق لينك باكسهاي پولساز (درآمد دائمي + درآمد از پورسانت تبليغات) :

ليك باكس هاي پولساز تركيبي از سيستم تبليغ و پورسانت براي محصولات و سيستم درآمد مادام العمر معرف مشابه بنر هاي پولساز هستند . حتي اگر بعد از مدتي شما كلاً همكاري خود را با ما متوقف كنيد ، ما باز هم پول به حساب شما واريز خواهيم كرد. درآمد شما از لينك باكسهاي پولساز تركيبي از پورسانت و درآمد از معرفي شده ها خواهد بود و اين درآمد مي تواند ساليان سال و مادام العمر براي شما باشد.

كسب درآمد از طريق باكس طلائي دعوت از دوستان (درآمد دائمي) :

درآمد از اين روش يكي از ساده ترين و پردرآمد ترين روشها براي كسب درآمد مادام العمر براي شماست !! در اين روش شما چند خط كد ساده را در سايتتان گذاشته و افراد از طريق آن يكديگر را به عضويت در سيستم ما دعوت مي كنند و معرف آنها در پس زمينه شمائيد و هر كس از اين طريق عضو سيستم ما شود ، شما هم در درآمد او سهيم خواهيد بود.

تبليغات و بازاريابي و درآمد خارج از محيط اينترنت :

بسياري از محصولات فروتل اين قابليت را دارند كه شما در خارج از محيط اينترنت براي آنها مشتري پيدا كنيد و پورسانت هاي بالا دريافت كنيد . مثلاً مي توانيد در محيط دانشگاه ، مدرسه ، آموزشگاه ، جمع دوستان و خانواده ، از طريق بروشور و تبليغات روي كاغذ ، تبليغات در مجلات و روزنامه ها ، بازاريابي تلفني از طريق ليست هاي تلفن مشتري ها و ... به تبليغات و فروش محصولات بپردازيد. توجه داشته باشيد كه شغل ويزيتوري از پردرآمد ترين مشاغل جهان است كه با كمترين و حتي بدون هزينه اوليه قابل انجام است و اين حرفه مادر و شروع موفقيت هاي بزرگ براي شما خواهد بود . توضيحات كامل و آموزش و نحوه كار در قسمت آموزش تبليغات و بازاريابي همين پنل ذكر شده است.

و خیلی دیگه که تو سایت فروتل هست))))

12- نسخه 3 که منتشر بشه میشه آپدیت میشه یا مجدد نصب بشه ؟

نصب میشه . چون خیلی تغیرراتش زیاد . از جمله ساخت تیمها هر افزونه . برطرف کردن مشکلات افزونه ها باهم که الان در حال انجامشم . تنظیم و درست کردن قالب برای هر افزونه با قلب فروشگاه و خیلی دیگه

13- روی جوملا 3 نمیرید ؟ همچنان 2.5 هست ؟

در حال حاضر تا پایین پروژه فعلی روی 2.5 کار میکنم . ولی افزونه دیگه که انتشار میدم تلاش میکنم دو نسخی باشه تا دوستان کامل ازش بهره مند بشن .اکه در باره این فرشگاه بعد از پایان این بصته

14- مرحله بعد باید چه کاری انجام بشه ؟

برای خرید بعدی باید شما در سابت فروتل فعالیت کنید . و با فعالیت میتونید در فروشگاه من خرید کنید.

15 - چرا قسمت سبد خرید " بخش ورود و نمایش سبد" فقط در قالب شما درست نمایش داده میشود و در چند قالب دیگر حتی پیش فرض جوملا متاسفانه بهم ریختگی دارد ؟

سبد خرید به جاوا احتیاج داره . بعضی از افزون های فشرده سازی در سبد خرید مشکل ایجاد میکنن .در فایل htaccess نیز میشه جاوا رو کنترل کرد . اگه افزونه ای نصب نکردی به htaccess مراجه کن .

16 - ایا این افزونه امکان این رو داره که بشه مشتری با انتخاب شهر مبلغ ارسالش متفاوت باشه ؟ مثلا ارسال به تهران با ارسال به بوشهر و .... با انتخاب فرد قیمت هاش تغییر کنه ؟

بله این امکان وجود داره شما میتوانید در هر کشور هر شهر هر استان هر روستا قیمت مورد نظر خودتون به فروشگاه بدید اول استان و ... تغییر بدید بعد در بخش حمل این تنظیمات به بخش حمل تنظیم کنید

فروشگاه به دلیل این که در پرداخت چند منظوره باشه یعنی هم آنلاین و هم با واریز به حساب بانکی / کارت به کارت از طریق خودپرداز بشه تنظیم کرد بخش پیش فرض پرداخت نهای روی در انتظار تایید قرار داده شده است .

وقتی فردی خرید میکنه باید شما در انتظار تایید شو پرداخت شده تبدیل کنید مثل عکس زید و تیک باخبر سازی مشتری ؟ بزنید و به روز رسانی وضعیت کلیک کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133150231.png

و اگه میخواین فقط بخش فروش واریز به حساب بانکی / کارت به کارت از طریق خودپرداز این ویژگی داشته باشه باید شکل زیر در پیکر بندی روش های پرداخت نوع پرداخت اینجوری تنظیم کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133157011.png

و اگه کلی میخواین تنظیم کنینم به شکل زیر باید در بخش تنظیمات > پرداخت نهایی تنظیمات درست کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133150233.png

حالا می توانید دانلود کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133164181.png

اگه باز سوالی بود در خدمت هستم

پرسش 16 افزوده شد

سلام بله درست فرموده بودید کش شده بود

اشکالات مشاهده شده رو ریز تا درشت می گم :

1- حساب کاربری که وارد می شی - ویرایش حساب -انتخاب کشور - وقتی لیست کشور ها رو باز می کنی نوشته آمل ، تهران، جمهوری اسلامی ایران

2- سفارشات من 3 تا سفارش ثبت کردی وقتی وارد جزییات سفارش می شی و فاکتور رو دانلود می کنی فاکتور بهم ریخته میاد که بارها در انجمن بحث شده و راه حلش ارائه شده ( فایلهای لازم رو از این تایپیک بگیر و جایگزین کن درست می شه)

3- مشاهده تیکت ها وقتی تیکت ثبت می کنی و دپارتمان رو انتخاب می کنی ( همه گزینه ها رو انتخاب ها رو پر می کنی ) با خطای لطفا یک کاربر از لیست انتخاب کنید مواجه می شی به نظر من باید دوباره این مورد برسی بشه و اگر لازمه کاربر انتخاب کنیم به صورت لیست کاربران بیان و انتخاب کنیم

4- روی آگهی های من و آگهی های پرداخت شده منوی درباره قاصدک باز می مونه که جای برسی داره

5- آگهی های من و آگهی های پرداخت شده از لحاظ چینش و اشکالات فنی هنوز مشکل دارند و باید برسی بشن

6- قابلیت امتیاز دهی به محصولات در صفحه نخست موجود نیست

7- در تسویه نهایی مرحله 2 با انتخاب دانلود بعد از پرداخت و ادامه مراحل پرداخت اصلاً پرداختی صورت نمی گیره و می گه برای خرید شما متشکریم! شما یک ایمیل تایید سفارش دریافت خواهید کرد که شامل جزئیات سفارش شما و نشانی جهت پیگیری وضعیت آن است.

8- سعی شود صفحاتی که از طریق حساب من با کلیک روی آیکون ها باز می شوند در همان صفحه باز شوند به جز بعضی موارد مثلاً برای خروج از طریق ذکر شده با کلیک روی آیکون خروج صفحه ای دیگر باز می شود و از سیستم خارج می شویم که نیاز به اصلاح دارد

9- نظر شخصی بنده است قالبی که زحمت آن را کشیدید از لحاظ گرافیکی ضعیف هست و رنگ مشکی زیاد جالب نیست اگر همان قالبی که توسط دوست عزیزمون امیر پروانه برای اولین بار در انجمن قرار گرفت رو بزارید بهتره به نظر من ظاهرش قشنگتر هست

10- چینش ماژول ها جالب نیست فونت منو اصلی رو درست کنید

از اینکه نظرات و ایراداتی به بسته شما گرفتم بنده رو مورد عفو خود قرار دهید هنوز هم اشکالاتی هست بنده مختصرا چیزهایی که دیدم را بیان کردم .

سلام . پاسخ مشکلات در این پست قرار میگیره تا همه بتونن بهره مند بشن . برای راهنمایی کلیک کنید

دوستان عزیز که تازه به جمع ما امدن باید تا پایان نسخه 3 سبر کنن . نسخه 3 برای شما ارسال میشه .

دوست عزیز و خوبم جناب spymanبنده به عنوان یک کاربر این انجمن از شما خواهش می کنم پست هاتون رو ویرایش نکنید مجدداً پست بزارید تا بدونیم چی آپدیت شده کی پاسخ کی رو داده و ...

حالا شما اومدید پست اول رو ویرایش کردید پاسخ بنده رو در پست قبل از من ارسال کردید که این مایه سردرگمی ما می شه shotupshotupshotupshotupshotup[shamshir][shamshir][shamshir][shamshir][shamshir][shamshir]

در ضمن دوتا تایپیک باز کردید که این باز هم خیلی داره ما رو اذیت می کنه هرلحظه یادمون می ره کدوم تایپیک باید بیام بایکی از مدیران صحبت کنید یکی رو حذف کنه

با تشکر فراوان از زحمات ارزنده شما

ویرایش شده در توسط aynalserat

سلام

من این کارو کردم چون میخوام مثل تایپیکای دیگه کاربرا کل پست هار نگردن آخر جواب سوالشون نگیرن . از این به بعد هرکی سوال کنه توی پست شماره 8 جواب داده میشه

در باره تایپیک . تایپیک قبلی کپی رایت رعایت نشده بود . و من از این بابت خبلی ناراحتم . پس این تایپیک زدم تا کپی رایت انجمن روی تایپیک باشه .

بنده اطلاع رسانی کردم پاسخ مشکلات در این پست قرار میگیره تا همه بتونن بهره مند بشن . برای راهنمایی کلیک کنید.

مچکرم

به زودی نسخه 3 در انجمن انتشار میدم

نسخه اصلاح شده فروشگاه اگه آماده شد برای ما هم بفرست مهندس :ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d:

نتونستم پیام خصوصی بفرستم اینم مشخصات ثبت نام تو سایتی که گفتید

betanet یوزرنیم منه

اسم بابک بهرامی

اینم آدرس ایمیلم

clickx1@yahoo.com

دارم بخش پوینت و صفحه pdf درست میکنم . آماده بشه برای دوستانی که در پست های گذشته ثبت نام کردن میفرستم .

اینم لیست کسانی که ثبت نام کردن . فقط فامیلی دوستان قرار دادم

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14113896761.png

خبر مهم

دوستان بعد از اینکه فروشکاه ساخته شد تمامی محصولاتی که من درست میکنم به شکل زیر ارزه میشه

1) خرید از فروشگاه با مبلغ مورد معامله = اگه کسی دوست نداره در بخش بازاریابی همکاری کنه میتونه از فروشگاه بخره

2) بازاریابی در فروتل و کسب درامد تا 50000 تومان = کسی در فروتل ثبت نام کرده . برای خرید بعدی بجای اینکه پول پرداخت کنه "بازاریابی میکنه" و با فروش محصولات میتونه رایگان از فروشگاه خرید کنه.

3) ثبت نام در فروتل = دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن این فرست دارن که ثبت نام کنن این محصول دریافت کنن . این مورد تا پایان این کار وجود دارد و با پایان این کار بخش 3 حذف میشه .

پست اول ویرایش شد

فروش امتیاز Alpha User Points 1.8.9 کاملا فارسی

برخی از ویژگی های این افزونه عبارتند از :

• کاملا کدباز و بدون محدودیت نصب

• قابلیت نصب روی جوملا 2.5
  • کاملا فارسی
  • دارای تاریخ و تقویم شمسی
  • امکان ادغام باکامپوننت Jomsocial
  • امکان ادغام با VirtueMart
  • امکان ادغام با Jdownload
  • برقراری ارتباط با سایر کامپوننت ها (جهت مشاهده به سایت سازنده مراجعه نمایید)
  • امکان خرید امتیاز از PayPal
  • قابلیت اتصال به سرویس های بانکی (تجاری)
  • تولید کد اختصاصی برای کدهای شارژ
  • امکان تعیین انقضاء برای کدهای شارژ
  • امکان افزایش کد ها بصورت مناسبتی (به عنوان مثال برای تولد کاربر امتیاز در نظر بگیرید)
  • خروجی گرفتن از فعالیت کاربران
  • دارای پروفایل اختصاصی برای کاربران بهمراه آواتار
  • امکان اختصاص مدال به کاربران و تعیین امتیاز برای دریافت مدال
  • نمایش آمار کاربران فعال
  • امکان برگزاری مسابقه
  • امکان ارسال دعوتنامه
  • پشتیبانی از SEF
  • قابلیت تعریف امتیاز با انقضاء
  • خرید امتیاز از درگاه بانکی زرین پال
  • و ....

فروش امتیاز Alpha User Points 1.8.9 کاملا فارسی

برخی از ویژگی های این افزونه عبارتند از :

• کاملا کدباز و بدون محدودیت نصب

• قابلیت نصب روی جوملا 2.5
  • کاملا فارسی
  • دارای تاریخ و تقویم شمسی
  • امکان ادغام باکامپوننت Jomsocial
  • امکان ادغام با VirtueMart
  • امکان ادغام با Jdownload
  • برقراری ارتباط با سایر کامپوننت ها (جهت مشاهده به سایت سازنده مراجعه نمایید)
  • امکان خرید امتیاز از PayPal
  • قابلیت اتصال به سرویس های بانکی (تجاری)
  • تولید کد اختصاصی برای کدهای شارژ
  • امکان تعیین انقضاء برای کدهای شارژ
  • امکان افزایش کد ها بصورت مناسبتی (به عنوان مثال برای تولد کاربر امتیاز در نظر بگیرید)
  • خروجی گرفتن از فعالیت کاربران
  • دارای پروفایل اختصاصی برای کاربران بهمراه آواتار
  • امکان اختصاص مدال به کاربران و تعیین امتیاز برای دریافت مدال
  • نمایش آمار کاربران فعال
  • امکان برگزاری مسابقه
  • امکان ارسال دعوتنامه
  • پشتیبانی از SEF
  • قابلیت تعریف امتیاز با انقضاء
  • خرید امتیاز از درگاه بانکی زرین پال
  • و ....

متوجه نشدیم افزونش کو؟؟؟؟ توی فروشگاه ساز قرار دادی ؟؟؟

آماده شد بفرست بی صبرانه منتظریم ؟؟

سلام

در بسته جدید نصب شده . برای شما ارسال خواهد شد. به همراه راهنمای pdf برای شما ارسال میشود .

سلام دوست عزیز خیلی دیگه کار داره فروشگاه؟؟! ممنون میشم بگید با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

بسته همین الان تموم کردم . . مونده راهنماهای pdf . فقط بخش پروفایل امتیاز مونده . که کمی کار داره . اون بخش آپدیتی براتون ارسال میکنم

قالب سایتم درست کردم . از همه سبک های قالب میتونین استفاده کنید .

کمی خورد کاریاش مونده تموم بشه فردا براتون ارسال میکنم . تا پایان این خورده کاریا باید وایسین .

امکانات این بسته همه فارسی شده

جوملا 2.5.25

جوم شاپینگ 3.19.0

alphauserpoints 1.8.9

آگهی 3.2.0

ماژول معرفی سایت به دوستان

accordionmenu 9.2

quickicons

بی بی کد ساز

calarmsystem

تشخیص موبایل

مدیریت تیکت

خرید امتیاز از زرین پال

Joomshopping addon Ajax Cart v.3.0.1_fa

Joomshopping addon Assign user to group v.1.1.0_fa

Joomshopping Addon Extend Access 1.0.2_fa

JoomShopping addon Front product editor v. 2.0_fa

Fa_JoomShopping_bestseller-3.3.2

Fa_JoomShopping_category-3.0.2

Fa_JoomShopping_latest-3.3.2

Fa_JoomShopping_login-3.1.2

Fa_JoomShopping_manufacturer-3.0.2

Fa_mod_ice_accordion

Fa_mod_ice_carousel

Fa_mod_ice_jshopping_cart

Fa_mod_ice_jshopping_categories

Fa_mod_ice_jshopping_search

Fa_mod_jshopping_order_status

icemegamenu_v.1.7.1_fa

icemegamenu_v.1.6.0_fa

it_theshop_fa

Joomshopping mellat

Joomshopping pasargad

Joomshopping zarinpal

fa-mod_alphauserpoints_actual_points_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_couponcode_v2.8.0

fa-mod_alphauserpoints_last_points_earned_by_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_latest_activity_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_most_active_users_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_most_referral_users_v1.8.0

fa-mod_alphauserpoints_online_users_v1.8.0

سامانه جامعه پیامک نسخه 8

com_akeeba-4.0.3-core

و ......

همه بسته ها بروز رسانی شده

اینم یه شات از نسخه 3

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14116072821.png

با اجازه

یا علی

سلام

بسته نصبی برای دوستان ارسال شد

Shop_Maker_ghasedak.3.zip 60.31M

مهم

اول از بخش سایت » تنظیمات کلی » تنظیمات SEO تنظیم کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید

ایمیل دوستان

‫mohsen.haftom@gmail.com‬‏

‫masood.ashoori789@gmail.com‬‏

‫CLICKX1@yahoo.com‬‏

‫moohandesrayan@gmail.com‬‏

‫bz.khr@manmail.ir‬‏

enigma.dear@gmail.com

aynalserat@gmail.com

‫avadg.co@gmail.com‬‏

‫sale@rasagostar-co.ir

‫star_netsky@yahoo.com‬

ranjbaralireza68@yahoo.com

دمو به نسخه 3 آپدیت شد

خطای Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

می ده و شروع به نصب نمی کنه مشکل چیه ؟؟

سلام

بسته نصبی ، من در سایت خودم نصب کردم

من این بصته نصبی تست کردم و 100% نصب میشه

خوب رو سایت نصب میکنید یا لوکال

فایل htaccess.txt به دیتابیس ببرید بیبینید درست میشه ؟

آپدیت اول به زودی برای شما ارسال میشه. موارد آپدیت:

قالب برای بخش مدیریت . فقط بخش لوگینگ تغیی میکنه و یه لینک راهنما برای شما قرار داده میشه .

آپدیت بخش آگهی . بهم رختگی بخش اطلاعات آگهی

درست کردن درگاه پرداخت امتیاز .