spyman

بسته نصبی قاصدک نسخه 2 کاملا فارسی(ویرایش شده) JoomShopping 3.18.5

81 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

در بخش حساب من -> سفارش های من تست کنید . بعد از خرید فایل لینک دانلود در این بخش قرار داده میشود

نخیر اینجا فقط یک دانلود نوشته اونم زیر فاکتور و وقتی روش کلیک میکنم نوشته سفارش باید پرداخت شود

یوزر و پسورد ورود براتون خصوصی میفرستم شما چک کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14132862321.jpg

ویرایش شده در توسط ranjbaralireza

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

فروشگاه مشکلی نداره

فروشگاه به دلیل این که در پرداخت چند منظوره باشه یعنی هم آنلاین و هم با واریز به حساب بانکی / کارت به کارت از طریق خودپرداز بشه تنظیم کرد بخش پیش فرض پرداخت نهای روی در انتظار تایید قرار داده شده است .

وقتی فردی خرید میکنه باید شما در انتظار تایید شو پرداخت شده تبدیل کنید مثل عکس زید و تیک باخبر سازی مشتری ؟ بزنید و به روز رسانی وضعیت کلیک کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133150231.png

و اگه میخواین فقط بخش فروش واریز به حساب بانکی / کارت به کارت از طریق خودپرداز این ویژگی داشته باشه باید شکل زیر در پیکر بندی روش های پرداخت نوع پرداخت اینجوری تنظیم کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133157011.png

و اگه کلی میخواین تنظیم کنینم به شکل زیر باید در بخش تنظیمات > پرداخت نهایی تنظیمات درست کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133150233.png

حالا می توانید دانلود کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14133164181.png

اگه باز سوالی بود در خدمت هستم

با تشکر

محمدرضا خزاعی

ویرایش شده در توسط spyman

ممنون از راهنمایتون

فقط ی مشکل که داره در قسمت مبلغ محصول هست

اگر نگاه کنید مثلا همان محصول آموزش سی شارپ داخل سایت قیمت زده 200 تومان وقتی روی پرداخت کلیک میکنیم و وارد درگاه پرداخت بانک ملت که میشه مبلغ 200 ریال میشه درحالی که باید 2000 ریال بشه

میتونید الان داخل سایت بنده چک کنید

سلام

دوستان کسی هست بتونه ی قالب زیبا برای نمایش جومشاپ طراحی کنه که شبیه فروشگاههای حرفهای مثل زنبیل و 5040 نمایش بده خرید و جزییات و ... رو ؟

با تشکر

سلام

مشکل در نمایش محصولات وجود دارد و متن زیر در نمایش محصول نمایش داده می شود .

Jshop_qty_in_stock: _jshop_unlimited

سلام

ببخشید به دلیل تصادف من چند روزی در بیمارستان بودم

به امید خدا امروز امدم خونه . تحمل کنید انشاالله تا فردا یا پس فردا بصته نصبی برای دوستان عزیزم میفرستم

سلام

spyman عزیز انشاالله که سلامتی حاصل شده باشه.

اگر خوب و خوش و سرحال شدین برای بنده هم ارسال بفرمایید.

poshtiban_online2@yahoo.com

در سایت هم ثبت نام کردم.

ممنون

سلام

spyman عزیز انشاالله که سلامتی حاصل شده باشه.

اگر خوب و خوش و سرحال شدین برای بنده هم ارسال بفرمایید.

gavad700@gmail.com

در سایت هم ثبت نام کردم.

ممنون

سلام

مشکل قالب یکی از مشکلات اساسی در قاصدک هست که اگه برطرف بشه خیلی خوبه میشه روش حساب کرد چون قالب دیفالت خودش زیاد جالب نیست ، قالب قاصدکم خیلی از آیتم ها را در Front نمایش نمیدهد برای مشتری.

با سپاس

هرکس نسخه 3 فروشگاه ساز قاصدک رو میخواد تو پنل کاربری بنده ایمیلشو قرار بده

ی اتفاق جالبی افتاد واسه "فروشگاه قاصدک" اگر برای فرد دیگری هم این مشکل پیش اومده اطلاع بده تا بقیه هم استفاده نکنه

حدود 2 روز پیش به سایتم سر زدم و در کمال نا باوری دیدم سایت کلا بالا نمیاد و پیغامو زیر و نشون میده پس از کلی کلنجار رفتن متوجه شدم کل سایت از روی Root پاک شده این در حالیه که نه هاستم رایگان و نه کسی پوزرنیم و

پسوردشو داشت . و لوگهاشم چک کردم دیدم کسی غیر خودم واردش نشده است .

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at ........... Port 80

این واسه ی سایت فروشگاهی یعنی فاجعه ...

شاید از هاستینگ شما پاک شده باشه!!!! مدیر هاست چی گفت؟؟ علت پاک شدن ، آخرین ساعت ورود و پاک سازی فایل مشخص نیست ؟؟

خیر ، گفتند از سمت آنها نیست . تمام ورودی ها با ای پی در کنترپنل موجود است و فرد دیگری وارد نشده است .

با سلام

نحوه حذف " برای آملی ها ..... " در قسمت تسویه حساب به چه صورت قابل حذف یا تغییر است ؟

نحوه کوتاه کردن مراحل پرداخت نیز وجود دارد ؟

با سپاس