gamentech

نحوه ردیابی کد های مخرب سایت

13 پست در این موضوع

دوستان من سایتم رو از نظر کد مخرب چک کردم

http://sitecheck.sucuri.net/results/samanour.com

ظاهرا کد های مخربی پیدا کرده اما چطوری حذفشون کنم؟اخه انتی ویروس ها وقتی ادرس سایت رو میزنم مینویسن trojan...

در صورتی که هاست رو بررسی کردم مشکلی نداشت

ممنون میشم کمکمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار کمی سخت هست. شما باید با ساختار کد نویسی ها آشنا باشید و توانایی شناسایی کدهای مخرب را داشته باشید.

پیشنهاد می کنم به یکی از متخصصین بسپارید تا سایت را براتون پاکسازی کنه.

شما خودتون انجام میدید؟

خیلی ممنونتون میشم

کسی رو هم میشناسید؟

با نتیجه ی اون سایت کاری ندارم و احتمالا کش شده . ولی در این حالت مشکلی نداره . بعضی از سایت ها به اسکریپت های اسلاید شو ایراد میگیرند . درواقع سایت ایراد نداره و این اخطار به دلیل برخی کد هاست که در اسکریپت استفاده شده . راه حل اینه که از یک ماژول اسلاید شوی دیگه استفاده کنید :)

شما خودتون انجام میدید؟

خیلی ممنونتون میشم

کسی رو هم میشناسید؟

در صورت نیاز براتون انجام میدیم.

آیدی :mm.fallah

درود

دوست عزیز علت عمده وجود برخی کد های java script و یا php به صورت کد شده هست که چون آنتی ویروس و یا برخی سایت های تست کدهای سایت مثل همین سایت http://sitecheck.sucuri.net که قبلا توی فروم معرفی کرده بودم(ک ایکاش معرفی نمیشد که کلی دردسر ایجاد کرد ...) نوع و الگوریتم encoder کد php و یا java script رو تشخیص نمیدن اون رو مخرب یا تروجان و... میشناسنداما عملا مخرب و ویروس نیستیند پس حساس نباشید! و شاید 75% مواقع نیازی به پیگیری و حساسیت نیست!! راه کار مناسب غیرفعال کردن کل افزونه های سایت و فعال کردن تک تکشون هست ک البته زمان گیره!

این تاپیک شما و تاپیک های متعدد مشابه دیگه و pm های بسیار زیاد داخل یاهو و پیام خصوصی های متعدد داخل فروم در مورد شناخته شده فلان کد بعنوان ویروس توسط انتی ویروس و یا همین سایت باعث شد من به زودی یک تاپیک جامع و راه گشا در مورد این مقوله بزنم/

ممنونم.راه ساده ای نیست که شناسایی نشن

اخه میگه همه سیستم های دانشگاه انتی ویروسشون نمیزارن

دوستان میتونید تست کنید انتی ویروس شما میزاره باز بشه یا نه؟

لطفا انتی ویروستون هم بگید

ممنونم

دوست عزیز ، مهندس افضلی هم توضیحات تکمیلی رو فرمودند . من هم راه حل رو هم خدمت شما عرض کردم . ماژول اسلاید شو رو عوض کنید و از ماژول دیگه استفاده کنید . اینکه کدوم آنتی ویروس سایت شما رو بلاک میکنه یا نه چه تاثیری در حل مشکل شما داره ؟ سایت شما هیچ مشکلی نداره ( البته در مورد پیام خطای سایتی که لینک کردید )

دوستان از لطفتون بسیار ممنونم

به مدیر سرور و.... هم گفتم اونا هم گفتن هیچ مشکلی نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری