topmihan

حل مشکلات امنیتی سایت من؟

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من سایتمو با آر اس فایروال اسکن زدم و خطاهای زیر اومد

لطفا راهنمایی کنید

[ATTACH=CONFIG]7033[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7034[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7035[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان عزیز

تمام خطاهای عکس اول رو بجز آپدیت خود آر اس فایروال برطرف کردم

مونده خطاهای 2 عکس بعدی که متاسفانه سر در نمیارم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوستان عزیز

تمام خطاهای عکس اول رو بجز آپدیت خود آر اس فایروال برطرف کردم

مونده خطاهای 2 عکس بعدی که متاسفانه سر در نمیارم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

مورد اول یعنی allow_url_fopen شما فعال هست که باید خاموش بشه در php.ini سرورتون یا از طریق کد در .htaccess بدین شکل allow_url_fopen off

مورد دوم مربوط به توابع php هست که مثل اینکه وجود نداره توی phpinfo

ممکنه بعضی از توابع در php درج نشده باشه و این مشکلی به وجود نمیاره . اگه دسترسی به ویرایش php دارید میتونید این مورد رو حل کنید . فقط کافیه عنوانش رو در گوگل سرچ کنید تا کد های php.ini و htaccess رو پیدا کنید . در غیر اینصورت باید از هاستینگ بخواید .

عکس سوم ارور اول به خاطر قدیمی تر بودن نسخه فایروال نسبت به جوملا هست . به روز کنید درست میشه . سه خط بعدی در مورد زرین پال هست . یا افزونه مشکل داره یا دسترسی پوشه به درستی تنظیم نشده که نمیتونه اسکن کنه .

ممکنه بعضی از توابع در php درج نشده باشه و این مشکلی به وجود نمیاره . اگه دسترسی به ویرایش php دارید میتونید این مورد رو حل کنید . فقط کافیه عنوانش رو در گوگل سرچ کنید تا کد های php.ini و htaccess رو پیدا کنید . در غیر اینصورت باید از هاستینگ بخواید .

عکس سوم ارور اول به خاطر قدیمی تر بودن نسخه فایروال نسبت به جوملا هست . به روز کنید درست میشه . سه خط بعدی در مورد زرین پال هست . یا افزونه مشکل داره یا دسترسی پوشه به درستی تنظیم نشده که نمیتونه اسکن کنه .

ممنون از پاسختون

از کجا بفهمم به پی اچ پی دسترسی دارم؟؟!!:auau:

والا واسه آپدیت سریال میخواد که اینو کسی بهم داده سریال نداده البته اورجیناله طبق گفته خودش:hooom:

این زرین پال تو یه پوشه خالی تو خالی هستش که مادرشون پوشه ای بنام باران هستش من از هاست پاکش میکنم بعد از رفرش میبینم باز برگشته چطور پاکش کنم؟؟؟؟

بازم ممنون

یک فایل php.ini توی روت جوملا بسازید . توش کد هارو بذارید . به هاست تیکت بزنید که این قابلیت رو برای شما فعال کنه . چون معمولا فعال نیست .

پوشه اگه خالی هست پس جای نگرانی نیست . فقط دسترسی پوشه رو چک کنید 755 باشه .

اینکه فروشنده گفته اصلی هست یعنی نال شده نیست . این به این معنی نیست که به شما لایسنس میده . البته فروش با لایسنس هم انجام میشه که گرون تر هست . در سایت های اکثر مدیران این افزونه ها با قیمت مناسب به فروش میرسه میتونید نسخه به روزش رو تهیه کنید . به زودی فروشگاه انجمن هم افتتاح میشه :)

دوستان عزیز سلام مجدد

الان به سایت من آر اس فایر وال رتبه 92 داده

مشکلات

1- آپدیتش هست که فعلا هیچ چون نه من پول خرید نسخه جدید دارم نه آپ میشه

2- Checking if there are any files left in the Joomla! temporary folder

که البته من پوشه logs و tmp رو به خارج از پابلیک اچ تی ام ال بردم ولی باز خطا میده . چه کنم؟؟؟

3- تابع allow_url_fopen is On که متاسفانه با خاموش کردنش مشکل برای سایتم به وجود میاد و در صفحه اصلی سایت مینویسه فایل templateDetails.xml پیدا نمیشود

4- disable_functions که نمیدونم چطور برطرفش کنم ... لطفا راهنمایی

5- در اسکن فایل های هاستم به یه فایل تو در تو خالی بر میخوره که خطا میگیره ازش من که هر کار کردم پوشه پاک نمیشه ولی به مدیر هاستینگ گفتم تا پاکش کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید

حق یارتان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری