baharloo75

درخواست کد منوی شبیه سایت meysammotiee.ir

11 پست در این موضوع

سلام به دوستان عزیز و گرامی

لطفا سایت زیر را یه نگاهی کنید :

خانه - پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی

در بالای سایت یه دکمه وجود داره به نام مراسم بعدی

لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه همچین منوی برای سایت خودم درست کنم .

اگه کد اچ تی ام ال هم باشه که دقیقا به همین نحو باشه ممنون میشم .

ماژول نباشه بهتره ، اگه کد اچ تی ام ال باشه بهتره

لطفا اگه کدی هست لطف کنید ممنون میشم

باتشکر از شماgift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی افزونه های جوملا دنبال این گزینه

notifiction

بگردین

یه نوع منو هست که بالا قرار میگیره

آره توی دانلود فایل های صوتی هم از امکان جالبی برخوردار است از چه افزونه ای استفاده کرده ؟ اساتید لطفاً راهنمایی کنند .

چندرسانه‌ای - پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی بعد که بخش مورد نظر رو انتخاب کنید می بینید فایل هاش رو چه زیبا چیده چندرسانه‌ای - پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی نام فایل ، حجم ، پخش ، دانلود اساتید لطفاً راهنمایی کنید .

ممنون از دوستان

ولی بنده دنبال ماژول برای جوملا نیستم

اگر امکانش هست کد اچ تی ام ال ، سی اس اس ، قرار بدید .

باتشکرgift

از ماژول jpanel استفاده كنيد

دوستمون کد میخوان نه ماژول

سلام به دوستان عزیز و گرامی

لطفا سایت زیر را یه نگاهی کنید :

خانه - پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی

در بالای سایت یه دکمه وجود داره به نام مراسم بعدی

لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه همچین منوی برای سایت خودم درست کنم .

اگه کد اچ تی ام ال هم باشه که دقیقا به همین نحو باشه ممنون میشم .

ماژول نباشه بهتره ، اگه کد اچ تی ام ال باشه بهتره

لطفا اگه کدی هست لطف کنید ممنون میشم

باتشکر از شماgift

جناب بهارلو چیزی که دقیقا مثل این باشه پیدا نکردم ولی یه مورد دیدم که بررسیش خالی از لطف نیست و با کمی تغییرات شاید به نتیجه دلخواه برسید :

آموزش : Creating expandable & collapsible panels in jQuery, CSS & HTML

دمو : Demo of expandable & collapsible panels in jQuery

یه پیشنهاد هم اینکه میتونید یکی از افزونه هایی که دوستان قرار دادند رو چک کنید و با با فایرباگ کدهاش رو دربیارید

جناب صدیقی دست شما درد نکنه

خیلی گشتم خودم هم دقیقا مثل این پیدا نکردم . ولی شبیهش پیدا کردم

انشاالله تغییراتی توش اعمال میکنم و ماژولش رو منتشر میکنم .

ولی اگه دوستان کد های نزدیک تری پیدا کردن لطف کنن ممنون میشم :35:

باتشکر از شماgift

<html><head><!--<script type="text/javascript" src="jquery-1.4.3.min.js"></script><script type="text/javascript" src="jquery-ui-1.8.6.min.js"></script>--><script src="http://www.google.com/jsapi?key=AIzaSyA5m1Nc8ws2BbmPRwKu5gFradvD_hgq6G0" type="text/javascript"></script><script type="text/javascript">    google.load("jquery", "1");    google.load("jqueryui", "1");    </script></head><body><script>jQuery(function (){    // We bind the <a>I'm the push link!</a> click event to the toggle function    $("#topPart a").click(function()                                       {                                          toggleSlide(this);                                      });                });function toggleSlide(element){    var drawer = jQuery("#drawer");    var content = jQuery("#drawerContent");    if (jQuery(content).is(":hidden"))    {        // The order here is important, we must slide juste before starting blinding        setTimeout(function()                    {                        jQuery(content).effect("slide", { direction: "up", mode : "show"}, 500);                    },1);        setTimeout(function()                    {                        jQuery(drawer).effect("blind", { direction: "vertical", mode : "show" }, 490);                    },1);    }    else    {        setTimeout(function()                    {                        jQuery(drawer).effect("blind", { direction: "vertical", mode : "hide" }, 500);                        // The previous blind effect hide the drawer                        // However we want it to be shown again, if not the next "drawer opening effect" won't play                        jQuery(drawer).effect("blind", { direction: "vertical", mode : "show" }, 1);                    },1);        setTimeout(function()                    {                        jQuery(content).effect("slide", { direction: "up", mode : "hide" }, 460);                    },1);    }}</script>    <div id="topPart">        <a href="javascript:void(0)">I'm the push link!</a>    </div>    <div id="drawer">        <div id="drawerContent" style="display:none;border:1px solid transparent;width:600px;">        <p>        Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, ....        </p>        <p>        Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.        </p>        </div>    </div>    <div id="bottomPart">    I want to be pushed nicely    </div></body> </html>

سلام

مجبور شدم خودم بنویسمش ،

همانطور هم که قولش رو داده بودم به ماژول هم تبدیلش کردم و برای دانلود در لینک زیر قرار دادم .

افزونه نمایش مراسم ها و اطلاعیه های سایت های مذهبی

موفق و پیروز باشید :auizz3ffy9vla57584x

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری