baharloo75

افزونه نمایش مراسم ها و اطلاعیه های سایت های مذهبی

10 پست در این موضوع

افزونه نمایش مراسم ها و اطلاعیه های سایت های مذهبی

compat_30compat_25

توسط این افزونه میتوانید مراسم های بعدی هیئت را در بالای سایت خود به صورت کشویی داشته باشید

شما میتوانید 3 تا از جدیدترین مراسم های هیئت یا اطلاعیه های مهم سایت خود را منتشر کنید

با نصب این افزونه دکمه ای به بالای سایت خود اضافه میشود که با کلیک بر روی آن اطلاعیه ها در یک لیست کشویی باز شده و نمایش داده میشود.

• امکان درج عنوان و نام مراسم ، هیئت ( مثلا : هیئت عاشقان حضرت علی اکبر )
  • امکان درج مناسبت : ( مثلا : شهادت امام جواد )
  • امکان درج سایر توضیحات اعم از ، سخنران ، مداح ، زمان و مکان و هر توضیحی که دوست داشته باشید
  • قابلیت درج 3 مناسبت

دمو این افزونه را میتوانید از وب سایت زیر مشاهده نمائید .

خانه - پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی - ( بالای سایت ، دکمه مراسم بعدی )

البته میتوانید به دلخواه تغییر بدید

این افزونه را بنده برای یکی از سایت های مذهبی که در حال طراحی هستم نوشتم ، اگر مشکلی دیدید گزارش کنید تا در اولین فرصت برطرف بشه . [ghelyion][sibil]

هزینه دانلود : طلوات

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بسیار هم عالی . فقط یک نکته . منبع اطلاعات داخل این ماژول از کجاست ؟ فقط ویرایشگر متن ؟ html ؟

بسیار هم عالی . فقط یک نکته . منبع اطلاعات داخل این ماژول از کجاست ؟ فقط ویرایشگر متن ؟ html ؟

متوجه منظورتون نمیشم !!! :21:

ارسال شده در (ویرایش شده)

بسیار عالی :thanks::thanks::thanks::thanks:

ولی با اجازتون یه نظر بدم یه گزینه بزارید که کاربر اگه خواست اطلاعیه بیش از 3 تا اضاف کنه بتونه یه تب باز بشه حتی اگر 100 تب هم باشه یعنی محدود به 3 تب نباشه .

و تصویر مراسم بعدی هم کار بر خودش بتونه بنویسه شاید خواست بنویسه اطلاعیه

ویرایش شده در توسط aynalserat

میخواستم ببینم محتوی ماژول چجوری وارد میشه که نصب کردم تست کردم خودم . حله :motat:

بسیار عالی

ولی با اجازتون یه نظر بدم یه گزینه بزارید که کاربر اگه خواست اطلاعیه بیش از 3 تا اضاف کنه بتونه یه تب باز بشه حتی اگر 100 تب هم باشه یعنی محدود به 3 تب نباشه .

و تصویر

مراسم بعدی هم کار بر خودش بتونه بنویسه شاید خواست بنویسه اطلاعیه

این جور مسائل (اطلاعیه . مراسمات) چیزی نیست که بخواید تعداد بالا بنویسید ، معمولا هم دوتا هست که بنده 3 تا گذاشتم ، اگر نیاز داشته باشید میتوانیم افزایش بدیم نهایتا 5 تا مورد ، بیشتر دیگه نیاز نیست و نه جالب.

برای اون عکس هم در میتوانید از مسیر :

mod_notifications\tmpl\img

تغییر دهید.

همچنین در نسخه بعدی در صورت تمایل کاربران به استفاده این مورد (تغییر عکس ) و مورد های دیگری که هم کاربران بگویند و هم در ذهن خودم هست را اضافه میکنم .

موفق و پیروز باشید :auizz3ffy9vla57584x

رفیق این الان از بالا باز میشه بخواهیم بغل سمت راست یا چپ باشه چطوری هست

با fire bug کد موقعیتش را پیدا کنید و تغییرش بدید یا دمو بدید راهنماییتون کنیم

سلام لطفاً سوالتون رو در جای مناسب تایپیک جدید بپرسید . سایتتون هم بالا هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری