11 پست در این موضوع

سلام

برخی سایت ها هستند که مثل افزونه ی آر اس اس خوان جوملا، مطالب سایت های دیگه رو تو سایتشون نشون میدند

با این تفاوت که:

مطالب در دیتابیس ذخیره میشه

وقتی روی عنوان کلیک میشه در سایت اصلی مطلب مورد نظر باز میشه

و بطور اتوماتیک آبدیت میشه

خبرخون - خبرخوان فارسی

چنین افزونه ای برای جوملا وجود داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

برخی سایت ها هستند که مثل افزونه ی آر اس اس خوان جوملا، مطالب سایت های دیگه رو تو سایتشون نشون میدند

با این تفاوت که:

مطالب در دیتابیس ذخیره میشه

وقتی روی عنوان کلیک میشه در سایت اصلی مطلب مورد نظر باز میشه

و بطور اتوماتیک آبدیت میشه

خبرخون - خبرخوان فارسی

چنین افزونه ای برای جوملا وجود داره؟

از این استفاده کنید com_feedgator_2.3.5 سرچ کنید پیدا میکنید من در سایت خودم استفاده کردم -------------------

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

درود

منظور از اتوماتیک چی هست ؟ این افزونه لینک Rss*سایتها رو بهش میدید و بصورت مطالب در سایت خودتون ذخیرش میکنه و نمایش میده

این افزونه تا جایی که تو 1.5 باهاش کار کرده بودم و یادم هست باید می رفتی دستی دکمه ی شروع رو می زدیم تا مطالب رو ذخیره کنه، اینطور نیست؟

خیر . مجموعه ای رو انتخاب میکنید و مطالب بصورت خودکار در اون مجموعه ذخیره میشن

با سلام مچدد، من افزونه رو نصب کردم و فید مورد نظر را هم وارد کردم، با ایمپورت کردن مطالب هم اضافه شد، حالا چی کار کنم که خود به خود وقتی مطلب جدیدی به اون سایت اضافه شد به ماله من هم اضافه بشه؟gift

درود

اگه تنظیماتتون درست باشه بصورت خودکار اضافه میشه نیازی نیست کاری انجام بدید . البته یه وقفه داره بدلیل رکورد کردن مطلب در مجموعه مطالب شما ولی میارتش

راهی هست وقتی روی عنوان ها کلیک میشه به صورت آیفرام در لینک مطلب، مطلب سایت طرف رو نشون بده؟

متوجه فرمایشتون نشدم . خب iframe*برای زمانیه که میخواید مطالب یک سایت رو تو سایت خودتون نشون بدید . با فیدگیتور که شما همه رو اوردید تو مجموعه مطالب خودتون دیگه . iframe*رو برای کجا میخواید ؟

معمولا محتواهای خبری درسر های خاص خودش رو داره برای همین می خواستم وقتی رو عنوان مطلبی کلیک شد به صورت آیفرام مطلب سایت طرف رو تو آدرس من لود کنه!

مثل این سایت:

جستجوگر اخبار تی نیوز

روی عنوان خبرها کلیک کنید متوجه میشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری