cloner101

مشکل انتقال سایت به هاست

5 پست در این موضوع

سلام خدمت همه دوستان عزیز من به تازگی یه سایت جوملایی با لوکال هاست ساختم . من چنتا سوال یا بهتره بگم مشکل دارم که میگم و امیدوارم شما جوابمو بدین .

مشکلات :

1 : خوب من سایتمو ساختم حالا مثلا کسی بخواد با لینک بره به سایت من و نگاه کنه سایتمو باید چه ادرسی رو بنویسه . اسم سایت من worldlearn هستش . باید چه ادرسی بنویسه تا وارد پرتال شه و سایتمو ببینه ؟

2 : اگه بخوام سایتمو با دامین tk یا com. یا ... ثبت کنم باید چیکار کنم ؟

لطفا به سوالاتم جواب بدین .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام خدمت همه دوستان عزیز من به تازگی یه سایت جوملایی با لوکال هاست ساختم . من چنتا سوال یا بهتره بگم مشکل دارم که میگم و امیدوارم شما جوابمو بدین .

مشکلات :

1 : خوب من سایتمو ساختم حالا مثلا کسی بخواد با لینک بره به سایت من و نگاه کنه سایتمو باید چه ادرسی رو بنویسه . اسم سایت من worldlearn هستش . باید چه ادرسی بنویسه تا وارد پرتال شه و سایتمو ببینه ؟

2 : اگه بخوام سایتمو با دامین tk یا com. یا ... ثبت کنم باید چیکار کنم ؟

لطفا به سوالاتم جواب بدین .

1. اگه سایت روی لوکال باشه که کسی نمیتونه ببینه و فقط خودت میتونی سایت رو ببینی!

2. باید یه هاست داشته باشی و سایت رو روی هاست انتقال بدی,نظرم اینه که برای انتقال سایت از لوکال به هاست،یه بسته ی نصبی درست کنی و با اون سایت رو انتقال بدی

وقتی که میخوای هاست بخری domain رو همون جا انتخاب میکنی

1. اگه سایت روی لوکال باشه که کسی نمیتونه ببینه و فقط خودت میتونی سایت رو ببینی!

2. باید یه هاست داشته باشی و سایت رو روی هاست انتقال بدی,نظرم اینه که برای انتقال سایت از لوکال به هاست،یه بسته ی نصبی درست کنی و با اون سایت رو انتقال بدی

وقتی که میخوای هاست بخری domain رو همون جا انتخاب میکنی

پولیه ؟

رایگان نیست ؟

اگه رایگانه اموزش تصویری انتقال لوکال به هاست رو داره ؟

پولیه ؟

رایگان نیست ؟

اگه رایگانه اموزش تصویری انتقال لوکال به هاست رو داره ؟

هاست که پولیه

ولی هاست های رایگان هم وجود داره که در اصل اصلا به درد نمیخوره

توی نت سرچ کنید آموزش ساخت بسته نصبی از جوملا براتون سایت های خوبی میاره

برای هاست هم باید به سایت های هاستینگ برید و از اون ها هاست بخرید بسته به نیازتون

هاست رایگان مشکلاتی رو برای شما به وجود میاره که توصیه میکنم از هاست های تجاری و با کیفیت و با پنل لینوکس (cpanel) خریداری کنید . در پایین انجمن لینک فروش هاست وجود داره که هاست بهینه شده برای جوملا رو میتونید تهیه کنید . بسته به نیاز شما قیمت ها متفاوت هست . دامنه کام سالانه حدود 30 هزار تومن بوده و دامنه tk رایگان هست اما اعتباری به تمدید اون و استفاده بلند مدت ازش نیست . توصیه اینکه از دامنه ir استفاده کنید که قیمت مناسبی هم داره .

نکته : لطفا برای تاپیک های خود عنوان مناسب تر و مرتبط با موضوع سوال انتخاب کنید .

برای انتقال از لوکال به هاست هم از این آموزش استفاده کنید .

آموزش آموزش کامل انتقال سایت جوملا از لوکال هاست به هاست اصلی یا هاست آنلاین سرور + تصویر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری