j38613861

راه اندازی هاست روی کامپیوتر شخصی

50 پست در این موضوع

سلام

دوست گلم با IIS ویندوز میتونید این کار رو بکنید . سایت منم روی هاست خودمه

البته امنیت فراموش نشه چون رعایت امنیت روی هاست ویندوز یکم سخت تر از لینوکسه و البته حملات هکرها هم بیشتر روی هاست های ویندوزیه

شما روی iis میتوید mysql و php رو که لازمه جوملاست کنار هم داشته باشید خود سایت microsoft هم آموزشهای خوبی داره و حتی از طریق خود iis میتونید جوملا 2.5.14 خام رو نصب کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من خودم تحقیقی در این زمینه تو وب هاست تالکینگ انجام دادم بزرگترین مشکلاتش :

1- هزینه برق سرصام آوره (کامپیوتر باید یسره روشن باشه)

2- پهنای باند بالا و ترافیک نامحدود

3- استهلاک سیستم

4- امنیت و ایجاد سرور امن

5- وق ت اضافی!!!

دوست عزیز اینطور که می گید ، یعنی شما کامپیوترتون از لحاظ سخت افزاری قویه و پهنای باند خیلی زیادی دارید ، نه ؟

چون من فکر نمی کنم برای خونه به صرفه باشه که پهنای باند خیلی زیاد گرفته بشه ولی با خرج مبلغ کمی می تونید از هاست استفاده کنید، استفاده از هاست خیلی به صرفه تر هست

من تو خونه اینکارو نکردم . vps دارم روی اون آپاچی نصب کردم

سلام

دوست گلم با IIS ویندوز میتونید این کار رو بکنید . سایت منم روی هاست خودمه

البته امنیت فراموش نشه چون رعایت امنیت روی هاست ویندوز یکم سخت تر از لینوکسه و البته حملات هکرها هم بیشتر روی هاست های ویندوزیه

شما روی iis میتوید mysql و php رو که لازمه جوملاست کنار هم داشته باشید خود سایت microsoft هم آموزشهای خوبی داره و حتی از طریق خود iis میتونید جوملا 2.5.14 خام رو نصب کنید .

ممنونم دوست عزیز از توضیحاتتون ولی من اصلا سر نیاوردم.

ببینید من الان سایت را راه انداختم و هر کی میخواد وارد سایت بشه باید ایپی ادرس بزنه مثلا 173.210.258.62

حالا یه دومین خریدم با پسوند tk

میخوام کاری کنم که این به سایتم متصل بشه یعنی به جای 173.210.258.62 بزنن karaj222.tk و وارد سایت بشن.

امنیت سایت هم اصلا و اصلا برام مهم نیست. فقط میخوام این دامنه به اون آیپی وصل بشه همین

من تو خونه اینکارو نکردم . vps دارم روی اون آپاچی نصب کردم

بهتر نیست شما از Xamp استفاده کنید البته اگه سرورتون Windows هست!

چطور میتونم یه سرور روی سیستم خودم راه بندازم البته چون نمیخوام توی محدوده ی بزرگی باشه میخوام دیگران با استفاده از وایرلس بهش وصل بشند بدون استفاده از اینترنت؟؟؟

هدف اصلیم اینکه بازی تراوین رو روی این سرور اجرا کنم در حد یه خوابگاه کوچیک

کسی میتونه کمک کنه؟

زمپ نصب کنید . سایر کاربران شبکه با وارد کردن آی پی سرور در مرورگر میتونند به سایت شما دسترسی داشته باشند .

زمپ نصب کنید . سایر کاربران شبکه با وارد کردن آی پی سرور در مرورگر میتونند به سایت شما دسترسی داشته باشند .

ممنون از کمکت

آی پی سرور رو چطور میتونم پیدا کنم؟

یا باید ببینید از dhcp چه آی پی گرفته و یا خودتون استاتیک ست کنید .

گزینه دوم بهتره چون اگه اتوماتیک باشه با هربار ریست شدن سیستم یا مودم ، آی پی تغییر میکنه .

یا باید ببینید از dhcp چه آی پی گرفته و یا خودتون استاتیک ست کنید .

گزینه دوم بهتره چون اگه اتوماتیک باشه با هربار ریست شدن سیستم یا مودم ، آی پی تغییر میکنه .

چطور این کار رو انجام بدم؟؟؟

من خودم با easyphp کار میکنم ساختاری مشابه xampp و wampserver اما این دو تا آخری بهم جواب نمیدهند!!!

اطلاع ندارم با easyphp بشه این کارو انجام داد .من با زمپ تست کردم و کار میکنم .

منظورتون رو از "دو تا آخری جواب نمیدهند" متوجه نمیشم :)

اطلاع ندارم با easyphp بشه این کارو انجام داد .من با زمپ تست کردم و کار میکنم .

منظورتون رو از "دو تا آخری جواب نمیدهند" متوجه نمیشم :)

چطور آی پی رو استاتیک ست کنم؟

من با xampp و wampserver نتونستم اسکریپت مورد نظر رو نصب کنم اما هر سه شون ساختار مشابهی دارند.

http://linkpardaz.net/Page/IP-7/

ip:192.168.1.111

subnet:255.255.255.0

getway:192.168.1.1

dns1:4.2.2.4

dns2:217.218.127.127

اینکه چرا روی زمپ نتونستید نصب کنید مشکل دیگه ای هست که باید بیشتر توضیح بدید . پیغام های خطا رو قرار بدید . چه اسکریپتی هست و ... و ... و ...

http://linkpardaz.net/Page/IP-7/

اینکه چرا روی زمپ نتونستید نصب کنید مشکل دیگه ای هست که باید بیشتر توضیح بدید . پیغام های خطا رو قرار بدید . چه اسکریپتی هست و ... و ... و ...

فعلا یه ورژن جدید میگیرم تست میکنم ببینم چی میشه

این آی پی ها فقط توی internet protcol v4 سیستم خودم وارد بشه یا توی سیستم های دیگه هم باید بزنم

http://linkpardaz.net/page/ip-7/

اسکریپت تراوین

نمیدونم چه خطا هایی میده خطا ها مربوط به خود بازیه اما توی easyphp مشکلی نداره اما نمیتونم اونو به عنوان سرور استفاده کنم

میشه بیشتر راهنمایی کنی

دوست عزیز عرض کردم . نمیدونم با easyphp این کار شدنی باشه یا خیر . من با زمپ تست کردم و کار میکنه . به زمپ منتقل کنید . خطای مربوط به بازی هم که به خود بازی مربوطه :)

دوست عزیز عرض کردم . نمیدونم با easyphp این کار شدنی باشه یا خیر . من با زمپ تست کردم و کار میکنه . به زمپ منتقل کنید . خطای مربوط به بازی هم که به خود بازی مربوطه :)

مشکل بازی حل شد

من ای پی رو تنظیم کردم اما باز هم نشد سیستمم رو به عنوان سرور استفاده کنم

من تمام مراحل رو روی wamp server انجام دادم ولی نمیدونم چرا از طریق لوکال فقط وصل میشه؟

میشه توضیح بدین چطور پورت 80 رو باز کنم؟

من تمام سرویس های sql رو متوقف کردم تا wamp سبز شد پس اشکال از لوکال نیست میشه در مورد مشکل من توضیح بدین لطفا؟

سلام من زمپ نصب کردم چطور وقتی ای پی کامپیوترمو زدم فایلام رو نشون بده؟

وقتی ای پی خودمو میزنم میره تو مودم

خواهش میکنم جواب بدید

سلام من زمپ نصب کردم چطور وقتی ای پی کامپیوترمو زدم فایلام رو نشون بده؟

وقتی ای پی خودمو میزنم میره تو مودم

خواهش میکنم جواب بدید

اسپم ارسال نکنید. هر ۲۴ ساعت یکبار میتونید تاپیک رو آپ کنید. پست های اضافه حذف شد

زمپ ران باشه، فایروال تنظیم باشه . با زدن آی پی سیستم ، از یک نود دیگه در شبکه سایت رو نمایش میده، از روی سیستم خودتون هم که لوکال میزنید.

اگر این روش جواب نگرفتید پورت زمپ رو باید تغییر بدید

اسپم ارسال نکنید. هر ۲۴ ساعت یکبار میتونید تاپیک رو آپ کنید. پست های اضافه حذف شد

زمپ ران باشه، فایروال تنظیم باشه . با زدن آی پی سیستم ، از یک نود دیگه در شبکه سایت رو نمایش میده، از روی سیستم خودتون هم که لوکال میزنید.

اگر این روش جواب نگرفتید پورت زمپ رو باید تغییر بدید

سلام این بخش فایروال رو لطف میکنید توضیح بدین من فک کنم همینجام گیره

فایروال باید برای پورت زمپ باز باشه. شما موقتا فایروال و آنتی ویروس رو خاموش کنید تست کنید . رفع شد آموزش باز کردن پورت فایروال در اینترنت هست.انجام بدید

فایروال باید برای پورت زمپ باز باشه. شما موقتا فایروال و آنتی ویروس رو خاموش کنید تست کنید . رفع شد آموزش باز کردن پورت فایروال در اینترنت هست.انجام بدید
غیر فعال کردم بازم نشد اصلا این روش غیر ممکنه

متشکرم اما اینترنت باچه سرعته بالایی برای 50 سرور

و چطور دامین بسازم میتوانم با کامپیوترم بسازم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری