ابوالفضل طالبی

گزارش ویژه اولین میتینگ جوملای ایران در تهران _ 28 اردیبهشت 1391

83 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راستی عزیزان ماجرای اون عکس 4*3 چی بود که گفته بودید باید بیاریم و تحویل بدیم به شما؟؟؟اقا حجت با بقیه دوستان لطف میکنن بگن ممنون میشم

به اونهایی که در جلسه حضور داشتند.گواهی ای با این مضمون ارائه میشه....

بچه ها با این همه تعریفی که کردید دلم سوخت چرا نتوستم بیام :13::13::13:

ویرایش شده در توسط reza.sh

من هم که نشد دیگه .... .

این امتحانا مگه می ذارن ؟ :13::13:

ولی لطفا. جان من یکی دیگه رو تا آخر تابستون درست کنید.

مردیم از بس آواتار دیدیم:13::13:

همه چی خوب بود ولی حیف که ما بچه هارو نتونستیم درست از نزدیک ببینیم(یعنی خیلی هارو فقط با نام کاربریشون میشناسم)

ایشالا سری بعد بتونیم همه دوستان رو زیارت کنیم

حجت جان یعنی من که اومده بودم و عکس هم دادم همه چی حله؟؟چیزی دیگه احتیاج نداره؟؟/مثلا ادرسی چیزی؟؟؟اونوفت نحوه دریافتش چطوره؟؟؟.اقا اگه میتینگ بعدی بیاد اصفهان چی میشه!!:thanks::thanks::thanks: