ابوالفضل طالبی

گزارش ویژه اولین میتینگ جوملای ایران در تهران _ 28 اردیبهشت 1391

83 پست در این موضوع

بشمار 1111111111111:auizz3ffy9vla57584x

خودمم:4d564ad6:

من اول گفتم بايد بديش به من

البته بره عكسا

مانيشم بعدا حساب مي كنيم اون كندورا رو برات ميارم كه گفتم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واقعا میتینگ خوبی بود ارزشو داشت بیام تا تهران

از آقای طالبی و همه ی دوستانی که برای برپایی این همایش همکاری داشتن تشکر میکنم

منتظر برنامه های بعدیتون هستیم

من همین جا اعلام میکنم این جناب نوین تمام عکس های من رو با قیمت ارزون ... مفففففففت گرفته ازم الان داره تک تک با قیمت بالا و لایک و امتیاز و تشکر فراوان می فروشه ....

:5::21:

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

داداش هر چی در اوردم نصف نصف قبول ....:thanks::thanks::thanks:

با بهترین آروزها برای انجمن جوملای ایران

به امید همایشهای بزرگتر و با شکوه تر در راستای ارتقا ی دانش همه ایرانیان عزیز.

:thanks::thanks:

[ATTACH=CONFIG]1555[/ATTACH]

حجت با خودت چه کار کردی چقدر پیر شدی ؟؟؟؟!!!!!!:5::21:

خلاصه میدونی کــــــه.... /:)

پیرمــــــــــون کـــــرد(ند)...(روزگار و مابقی دوستانش ... ) )-: )): )-:

attachment.php?attachmentid=1538

سلام بر همه فقط قبل از شروع حرفم به این مورد اشاره کنم اون دوست خوبمون پیراهن آبی که تو همه عکسا هست کیه ؟ فک کنم novin باشه ؟ آره درسته ؟

خوش بحالتون من که دارم از غصه دغ می کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جای من خالی بوده پس راستی حجت جان خداییش عجب ریشی داری بین همه فقط تو یه ریش داشتی

راستی آقا ابولفضل طرح psd پیرهنو بده من داییم چاپ خونه داره بدم برا خودم چاپ کنه پوزشو به همه بدم این امتحانات منو کشته و یه نکته دیگه داداش من فک می کردم فقط شما و برادرت جوملایی هست حالا می بینم دونه دونه فامیلات جوملایی در میان عجب رسمی رو بنا کردی تو خانواده !

بزارین این امتحانات بنده تموم بشه انشالله یه برنامه می تینگ دیگه بزارین ( البته نزارین هم می ام ببینم دوستانو ) منم بیام کیف کنم . از 30 ام به بعد خرداد میام

قربون همتون

راستی دعا کنین شاگرد اول شم ! :a2d3: :thanks:

راستی ببینید به ترتیب اسمارو از راست درست نوشتم : اولی که همشهری خودمونه اومده اونجا چسبیده مونده تو کلاس های ابولفضل جان - دومی رو که نشناختم - سومی ابولضفل جان خودمونه - چهارمی پویان جان هستش - پنجمی رو که نمی شناسم - ششمی رو که همه می شناسن آقا حجت گله کشته منو با این ریش سیاهش - بقیه دوستانو دیگه به جا نمی آرم اونارو معرفی کنین

البته جسارت نشه حجت جان فقط جهت مزاح گفتم !

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

جای من خالی بوده پس راستی حجت جان خداییش عجب ریشی داری بین همه فقط تو یه ریش داشتی

ششمی رو که همه می شناسن آقا حجت گله کشته منو با این ریش سیاهش - بقیه دوستانو دیگه به جا نمی آرم اونارو معرفی کنین

حقیقتش ماجرا اینه که من حدود ساعت 4رسیدم ترمینال، از اونجا دربست گرفتم.واسه اینکه زود برسم. از شانس ما، ماشین تصادف کرد.یه نیم ساعت اونجا الاف شدیم. جالبتر از اون ، تا دعوا و جار و جنجال راننده ها تموم شد. و راه افتادیم یه 5 دقیقه راه نرفتیم که ، بازم از شانس بدتر ما... ماشین بنزین تموم کرد.... :13::13::13:

خلاصه این شد که ما دیر برسیم...

خلاصه دیر رسیدیم و از مراسم تیغ زنون قبل همایش ،جا مونـــــــــــــــــــــــــــــــــدیم.... !!!! همه ی اونایی که میبینی از ته آسفالت کردن، قبل از شروع مراسم دم دَر قبل از ورود واستادن مراسم تیغ زَنون رو انجام دادن .بعد وارد سالن شدن.... :a54d65a::1dco2x0p1lilzhfpg1t:a54d65a:

باور کنید به جان شما... آقا امین!!! :ds6a5d:

حقیقتش ماجرا اینه که من حدود ساعت 4رسیدم ترمینال، از اونجا دربست گرفتم.واسه اینکه زود برسم. از شانس ما، ماشین تصادف کرد.یه نیم ساعت اونجا الاف شدیم. جالبتر از اون ، تا دعوا و جار و جنجال راننده ها تموم شد. و راه افتادیم یه 5 دقیقه راه نرفتیم که ، بازم از شانس بدتر ما... ماشین بنزین تموم کرد.... :13::13::13:

خلاصه این شد که ما دیر برسیم...

خلاصه دیر رسیدیم و از مراسم تیغ زنون قبل همایش ،جا مونـــــــــــــــــــــــــــــــــدیم.... !!!! همه ی اونایی که میبینی از ته آسفالت کردن، قبل از شروع مراسم دم دَر قبل از ورود واستادن مراسم تیغ زَنون رو انجام دادن .بعد وارد سالن شدن.... :a54d65a::1dco2x0p1lilzhfpg1t:a54d65a:

باور کنید به جان شما... آقا امین!!! :ds6a5d:

بابا قربونت عجب شانسی داری راستی داداش من که تنهایی نمی تونم مخ ابولضفل جانو بزنم اول موخشو بزن یه میتینگ دیگه راه بندازه البته بعد امتحانات خرداد تا ما هم بیاییم از نزدیک ببینیمتون

بعدشم بریم دنبال عکاسی و یادگاری و غیره

بابا قربونت عجب شانسی داری راستی داداش من که تنهایی نمی تونم مخ ابولضفل جانو بزنم اول موخشو بزن یه میتینگ دیگه راه بندازه البته بعد امتحانات خرداد تا ما هم بیاییم از نزدیک ببینیمتون

بعدشم بریم دنبال عکاسی و یادگاری و غیره

حتما...

منتظر خبرهای خوشی تو این زمینه و موارد مشابه ، باشید.... :auizz3ffy9vla57584x

من Tshirt می خوام :-(:13::13::13::13:

سلام آقای شمیمی بزار امتحانات تموم بشه سورس این تیشرت رو هم از ابولفضل جان بگیرم براتو هم یکی می زنیم انشالله

امین جان من تو همه عکس ها هستم ...:5::5::5::5::5::5:

نوین جان دقت کنی نوشتم فکر کنم اون دوست خوبمون که پیرهن ابی داره کیه پس ؟

لا اله الله ....

بعد می گی تو همه عکسا نیستی ؟ رفتی با همه عکس انداختی پوزشو بدی خیلی حال داد آره ؟ جای ما که خالی بود کلا الان دارم دغ می کنم که نتونستم بیام کاش این می تینگ بعد امتحانات بود

کاش ...

امین جان بالاخره آدم با اساتید و بزرگای علم جوملا عکس بندازه باید هم پوزش رو بده .... عزیز انشالله تابستون هم میذارن باهم میریم ...یاشاسین امین عزیز:128fs318181:gift

ویرایش شده در توسط sornagostar

سعید جان بالاخره آدم با اساتید و بزرگای علم جوملا عکس بندازه باید هم پوزش رو بده .... عزیز انشالله تابستون هم میذارن باهم میریم ...یاشاسین سعید عزیز:128fs318181:gift

اسم من امین هستش به خدا راست می گم فامیلیم پورسعید هست :a2d3:

انشالله ...

ببخشید یه لحظه دفتر پره مشتری بود قاطی کردم ....راستی امین من یه پیرهن دارم عزیز بیا ببر قابل تو رو هم نداره ..درسته برام خیلی ارزش داره ولی فدای دوستای گلی مثه تو giftgiftgiftgift

راستی عزیزان ماجرای اون عکس 4*3 چی بود که گفته بودید باید بیاریم و تحویل بدیم به شما؟؟؟اقا حجت با بقیه دوستان لطف میکنن بگن ممنون میشم

عجب بد شانسم من:13::13: اگه می دونستم اینقدر تی شرتها خاطر خواه پیدا میکنن کلا همرو میزاشتم تو شرکت می موند نمی آوردم:))))))))) انشاالله تو میتینگ بعدی به همه برسه، خداییش این دفه هم هول هولکی شد وگرنه مهندس به فکر همه هست:a2d3: