m.fazl

درخواست راهنمایی و کمک

13 پست در این موضوع

دوستان و اساتید گرامی

ضمن سلام و احترام، بنده دنبال افزونه ای هستم که بشه باهاش این کارا رو کرد :

بشه توش اطلاعیه نوشت با عنوان و تاریخ و درون سایت هم بصورت اسلایدی و یا بصورت لیست عمودی نمایش داده بشه.

فراخوانی از مطالب جوملا نباشه، یعنی تو کامپوننتش اطلاعیه ها رو نوشت و بعد درون سایت براسا تاریخ و زمان نوشتاری

اطلاعیه اونو نمایش بده.

بدجور گیر این افزونه هستم، ممنون میشم دوستان کمکی به بنده بکنن

علی علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز لطفا طبق قوانین انجمن از این نوع اسم ها برای موضع خود انتخاب نکنید.

دوستان و اساتید گرامی

بشه توش اطلاعیه نوشت با عنوان و تاریخ و درون سایت هم بصورت اسلایدی و یا بصورت لیست عمودی نمایش داده بشه.

فراخوانی از مطالب جوملا نباشه، یعنی تو کامپوننتش اطلاعیه ها رو نوشت و بعد درون سایت براسا تاریخ و زمان نوشتاری

اطلاعیه اونو نمایش بده.

علی علی

نمونه ای اگه جایی دیدید بفرمائید تا منظورتون رو بیشتر بشه متوجه شد

سلام

میخواستم بدونم میشه بگین چه سیستم تیکتینگی خوبه؟ هم از لحاظ کارایی و امنیت

یه سیستم تیکتینگی میخوام که امکان ارسال تیکت به همراه آپلود و دانلود انواع فایلها وجود داشته باشه و از لحاظ ایمیل اطلاع داده بشه.

ممنون

سلام

یه سیستم تیکتینگی میخوام که امکان ارسال تیکت به همراه آپلود و دانلود انواع فایلها وجود داشته باشه و از لحاظ ایمیل اطلاع داده بشه.

ممنون

با سلام

بنده بهتون افزونه ی RSTickets!Pro رو پیشنهاد می کنم.

دوستان و اساتید گرامی

اطلاعیه اونو نمایش بده.

علی علی

این چیزی که شما میخواهید بیشتر شبیه افزونه های اخرین اخبار هستش که به صورت اسلایدی هم وجود داره و حتی میتونید منویی به بخش مربوطه هم بدهید . این نوع افزونه ها عنوان بعلاوه کمی متن اولیه و تاریخ برای شما نمایش می دهند .

سلام

ممنون

آر اس تیکت برای کار های کوچیک خوبه

افزونه ماسک هلپ هم برای کار های بزرگ

اگر می خواهید سیستم کامل با پشتیبانی و امکانات زیاد داشته باشید از جمله متصل شدن به تلفن مرکز کار و اطلاعات مشتری در حقیقت یک crm چوچک به نظرم بهترین سیستم برای شما می تونه کایکو باشه تو گوگل سرچ بفرمایید می تونید مطالعه کنید امکاناتشو از جمله متصل شدن به گوشی های اندرویدی و ...

سلام دوستان

یه سوال؟ میخوام دراخل یکی از سایتها یه فرم بزارم که وقتی کاربران فرم و دیدند بتونند امضا کنند بعد ارسال کنند. یعنی امکان امضا آنلاین باشه. میشه راهنماییم کنین که امضا آنلاین و چطوری میشه ایجاد کرد؟

ممنون

ولاه نمی دونم منظورتون امضای آنلاین چی هست ؟! و دقیقا چی رو می خواهید که نمونه بزارید تصویر بزارید بهتر می تونم راهنمایی کنم

ولی در مورد تشخیص هویت یک فرد در لایه کاربرد به وسیله بانک ها به وسیله لایه امن از پروتکل http یا https انجام می شه که کاربر باید بر اساس سیژن های فعال شدن در وب سایت با یک آیپی وارد بشه که همون آیپی ایستا هست و دستگاه های رمز کن یا رمز یاب که کد و دیکد انجام می ده و شما رو هویت اصلی اعلام می کنه اگر دنبال این هستید که کلا بحث فرق می کنه ولا غیر که باید بگید دقیقا چی می خواهید تا راهنمایی کنم

سلام دوستان

در فروشگاه آی استور نیاز دارم که تصاویر به صورت pop up بزرگ نشن.ولی پیشفرض خود قالب این خاصیت و داره.میشه راهنمایی کنید چطوری حذفش کنم؟

ممنون

سلام دوستان

در فروشگاه آی استور نیاز دارم که تصاویر به صورت pop up بزرگ نشن.ولی پیشفرض خود قالب این خاصیت و داره.میشه راهنمایی کنید چطوری حذفش کنم؟

ممنون

دوست عزیز سوالتون رو در تاپیک مجزا مطرح کنید.این تاپیک چه ارتباطی به موضوع شما داره!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری